Týden na FreeHrách – opeřená jatka

Možná neměly nejlepší hodnocení, ale přesto by bylo hříchem je opomenout. A koho že? Přece Andulky! Třetí a ještě krvavější pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat a ve stínu Morhuhnu přišlo s celou řadou vylepšení.
Týden na FreeHrách – opeřená jatka

FreeHra týdne

Andulky 3 – akční

Z českých luhů a hájů konečně dorazilo dlouho očekávané třetí pokračování Andulek! A že skýtá řadu nemalých změn, o tom není pochyb. Dotýkají se jak zbraňového arzenálu, jehož variabilita byla o pár kousků navýšena, tak i... hele, a co kdybyste si to rovnou zahráli?

Hodnocení – 78 %


FlashFunka týdne

Color Wars - arkády

Color Wars je velice zajímavá arkáda, v níž se ocitnete v barevném světě, napospas všemožným čtverečkům.

Hodnocení – 80 %


Ostatní FreeHry

Afrerlife – arkády

Afrerlife je především oddechová záležitost. S balónem rozmisťujete bomby po mapě, a tím si otvíráte stále nové možnosti. A jestli je to zábavné? To si pište! Pakliže vás to zajímá, čtěte dále.

Hodnocení – 83 %


Bio Menace – arkády

Bio Menace je starší hříčka, která však ani po několika letech neztratila své fanoušky. Uchopte do rukou kulomet a vyčistěte svět od všeho zla. Postavte se četným zástupům nepřátel a ukažte jim, kdo je tady pánem!

Hodnocení – 75 %


The Desolate Room – RPG

Vzpomínáte si na nejnovějšího Raymana? Na směsici všemožných překrálikovaných miniher? Ptáme se vás, protože dnes recenzovaný titul, The Destory Room, je rovněž tvořen z více hříček. Avšak narozdíl od Raymana je to směsice povedená.

Hodnocení – 75 %


Step by Step – logické

Step by Step. Při vyslovení toho názvu se vám jistě vybaví stejnojmenný americký rodinný seriál. Ovšem Step by Step je také hra. Nikoli však na motivy již zmíněného seriálu, je to totiž logická hříčka. A nutno podotknout, že svému jménu dělá čest.

Hodnocení – 75 %


Sperm – EGP

Sperm je vpravdě odlišná hra od všech ostatních. Nejedná se o žádnou erotickou úchylárnu, půjde pouze o procvičení psaní na klávesnici. Přitom všeříkající značka „Experimental Gameplay“ je jistou zárukou kvalit, tudíž určitě ctěte dále!

Hodnocení – 72 %


Link-Em Bamboo! – logické

Bambus. Pro někoho nadávka, pro jiného jedna z nejrychleji rostoucích rostlin na planetě Zemi. Tak či tak se ony duté stonky všemožných tvarů a zakončení staly hlavní pointou logického rychlíku Link-Em Bamboo! Spojte protilehlé konce s nazelenalými lístky!

Hodnocení – 70 %


Pang 96k – arkády

Pang 96k je čistě oddychová hříčka pro nenáročné. Tentokrát se stanete malým bojovníkem, který má za úkol zničit barevné balóny létající po mapě. Dokážete to? To si hned můžete náležitě vyzkoušet…

Hodnocení – 65 %


Akuji – akční

Jak praví jedno rčení – na velikosti nezáleží. Koneckonců stačí jen zapnout Akuji a vžít se do role malého, přesto ale zdatného trpaslíka. Jeho kouzla mají ukončit vládu tyranů po celém světě, a právě vy mu máte pomoci k jeho vítězství!

Hodnocení – 63 %


Dr. Goo 3 – arkády

Dr. Goo 3 je další z řady skákaček á la Mário, kdy se jakožto hrdina herního světa pouštíte do sběru artefaktů. Pro dnešek se bude jednat o hvězdy rozprostřené po rozlehlém světě, v němž číhá za každým krokem smrtící nebezpečí.

Hodnocení – 60 %


Exofore – akční

Lidé se rádi bojí. Těžko říct proč, ale je tomu tak. A byť jde o krajně nepříjemný pocit, všichni stále chodí do kin na zombíky, a když se vrátí domů, zahrají si ještě Silent Hill. Anebo Exofore...

Hodnocení – 55 %


Final Dream – RPG

Chcete se stát mocným hrdinou ve světě mečů a magie podobném slavné Final Fantasy? Pak máte jedinečnou příležitost. Proplouváte příběhem, bojujete, bavíte se s okolními občany a tak dále. Určitě nepřehlédněte!

Hodnocení – 40 %


Ostatní mobilní hry

Block Fusion – logické

Hru se spoustou kostiček a s mazáním hotových řad zná asi každý z nás. Tetris inspiroval nejen mnoho remaků, ale také položil základy nespočetnému množství rozšířených i jinak upravených variant. Dnes se zaměříme na jednu z nich. Myslím, že milovníci logických radovánek neodejdou zklamáni.

Hodnocení – 85 %


R.U.S.K. – akční

Představte si hru, která spojuje starého dobrého žrouta Pacmana s vesmírnou střílečkou. Podařilo se vám to? Mě tedy napoprvé ne, ale pak jsem vstoupil do světa RUSKu. Funguje a šlape to na jedničku. Zkuste se ponořit do hlubokého vesmíru a do zvláštní sloučeniny těchto dvou žánrů.

Hodnocení – 77 %


Ostatní FlashFunky

Orgy Escape ; Storm Winds ; Strip Blackjack Celestia
  

Naked Woman ; Backyard Buzzing ; Booty Call
  

Destroy a Printer ; Condom Blocks Playboy Edition ; Pimp My Zombie
  

Pappas Pizza ; Strip Poker ; The Visitor
  

Nejnovější komentáře