Týden na FreeHrách – ostrov hrůzy

V uplynulém týdnu jste společně s námi mohli zavítat na dovolenou. Avšak rozhodně ne ledajakou. Ostrov plný slunce, písku a krásných dívčin vystřídala zakrvácená nemocnice obklopená podivnými monstry. Jak se říká – vítejte v pekle!
Týden na FreeHrách – ostrov hrůzy

FreeHra týdne

Darkest Island – akční

Chcete prožít nevídané dobrodružství z prostředí nemocnice kdesi na neznámém ostrově, kde probíhají doslova děsivé experimenty? Pak tedy vyzkoušejte dnešní titul Darkest Island, jenž se chlubí nejen zajímavým příběhem. Čtěte dále…

Hodnocení – 92 %


FlashFunka týdne

Vector Attack - strategie

Další variace takzvaného fenoménu Tower Defense, v tomto případě ale snad jedna z nejluxusnějších. Postavte kolem vytýčené cesty věže a zlikvidujte všechny nežádoucí hosty.

Hodnocení – 90 %Ostatní FreeHry

Rocket Racer – sportovní/simulátory

Být pilotem letadla byl určitě dětský sen nemála z vás. Ovšem málokomu se kdy něco podobného splnilo, mnozí tak zůstali spíše v rouše snovém, kde zřejmě vězí dodnes. A přesně pro ně je tu dnes Rocket Racer!

Hodnocení – 94 %


Kaboole – logické

Neuvěřitelně jednoduchá, přesto ale nezvykle zábavná hra. Kaboole je jedním z mála důkazů, že u logicky zaměřených titulů lze ztvrdnout přinejmenším stejně dlouho, jako u pravého nefalšovaného krváku.

Hodnocení – 80 %


Battle Hunter – akční

Vesmírných arkádových titulů je na herní scéně přehršle, avšak dnešní dílo vyniká svými leckdy jedinečnými aspekty. Nasednete do stíhačky a rozmetáte nepřátelé na prach? Nebo se necháte zastrašit a nepřečtete si ani následující recenzi?

Hodnocení – 75 %


Carrera SO–O 2 – 75 %

Chcete se na nějaký čas stát řidičem pořádného závodního auta? Toužíte své soupeře nekompromisně porazit na všemožných typech povrchů a ukázat svoje řidičské umění? Pak neváhejte ani na chvilku a instalujte Carrera SO–O 2!

Hodnocení – 75 %


EmPipe – logické

Dnes přichází jednoduchá logická hra Empipe, která zatíží vaše mozkové závity. Za úkol máte poskládat trubky tak, aby voda dotekla do správného vodovodu. Jak si s tím poradíte, můžete hned vyzkoušet.

Hodnocení – 66 %


Mario The Mathematician – ostatní

Stalo se vám někdy, že by vaše sedmileté dítko zálibně koukalo na počítač? A vy byste mu rádi pustili nějakou hru, ale bojíte se, že Lula 3D a Doom 3 nejsou ten nejlepší výběr? Možná mu uděláte radost freewarovkou Mario The Mathematician, která zábavnou formou procvičuje počty. Tak do toho!

Hodnocení – 60 %


Springy – arkády

Ve Springy se přenesete se do role natahovací pružinky, s níž budete nuceni sbírat ozubená kolečka rozesetá po nemalé mapě. Inu, vskutku netradiční kombinace. Avšak o to více zajímavá!

Hodnocení – 55 %


SM Word – ostatní

Klasický textový editor Word není zrovna vhodný pro vyhledávání zábavy. Pokud k němu ale přidáte mikrofon, s jehož pomocí budeme odhánět toliko dotěrná vyskakovací okna, vyjde nám originální titul s názvem SM Word.

Hodnocení – 55 %


Strategic Oil Reserve – adventury

Z nebe náhle začaly padat meteority... A míří si to rovnou na olejové barely! To přece nesmíte nechat jen tak, musíte ty nebohé sudy zachránit! A že to nebude vůbec jednoduché.

Hodnocení – 55 %


Fasádníci – ostatní

Již po generace si lidstvo předává poznatek, že mráz a chlad sám o sobě jsou pěkní prevíti. A dvojnásob to platí ve stavebnictví. Když přitom navíc přijde nečekaně zima, to má potom fasádník pěkný fofr s pokládáním polystyrenu. Nevěříte? Věřte!

Hodnocení – 45 %


Blaze – arkády

Éra legendárních scrollovacích stříleček je už sice dávno za námi, šmejd z vesmíru si však nedá pokoj ani v jednadvacátém století. Říká se, že v jednoduchosti je krása, o čemž svědčí i množství těchto stále vznikajících a často velice kvalitních a zábavných her. Je taková i Blaze?

Hodnocení – 25 %


Ostatní mobilní hry

XtremeBlocks – arkády

Občas se zadaří a narazíte na opravdu kvalitní remake velké klasiky. Extrémní cihličky se hýbou, padají, mění se v bonusy a občas se s nimi stane něco, co skutečně nečekáte. Zkuste si zahrát dnešní mobilní klon Arkanoidu. Máte-li rádi podobné gamesky, budete příjemně překvapení.

Hodnocení – 80 %


Treasure Challenge – arkády

Taky jste jako malí kluci a holky toužili vydat se do Karibského moře a vykopat tam na jednom z ostrovů obrovský pirátský poklad? Já jsem o tom snil několik let. Snil jsem o tom i při hraní PacMana. A teď se sen spojuje s realitou. Představujeme žroutský hon za zlatem!

Hodnocení – 30 %


Ostatní FlashFunky

Soccer Strip Quest ; Clear Vision ; Boobs, Butt or Shoulder 3
  

Slap the Nerd ; Break a Wish ; Pussy or Raw Meat
  

Unreal Tournament Flash 2007 ; Incriminati ; Memory Swimwear
  

Strategy Defense ; Strip Down ; Run with Death
  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

včera | | 1 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A