Týden na FreeHrách – po cyklistické stezce

Už dlouho tu nebylo něco podobného. Rad Challenge 07, jakožto do puntíku propracovaný cyklistický simulátor, zabavil celou redakci na pěkně dlouhou dobu. A v těsném závěsu výtečné mobilní hry Konstruxis přestala půlka redaktorů pracovat. Ach jo.
Týden na FreeHrách – po cyklistické stezce

FreeHra týdne

Rad Challenge 07 – sportovní

V poslední zatáčce závodu se jako první objevil závodník s číslem devadesát osm s náskokem několika setin sekundy. Vypadá to, že dnešní turnaj je již rozhodnut... ale pozor! Vedoucí závodník zaškobrtl o kámen u cesty a nehezky se poroučel k zemi! Jak to dopadne?

Hodnocení – 91 %


FlashFunka týdne

D-fence 2

Svět je stále ve válce. A ať se týká čehokoliv a je v jakékoliv formě, nikdy nepřinese nic dobrého. V D-fence 2 přitom musíte postavit obranné základny, které dokáží odolat nepřátelům.


Ostatní FreeHry

Konstruxis – mobilní a PDA

Znáte piškvorky, Rubikovu kostku nebo takové ty různé kusy dřeva naskládané do sebe, z nichž musíte jeden kus vyndat? Konstrxis kombinuje prvky mnoha podobných her a vytváří nový originální hlavolam. Těšte se na řádné sprchování vašich neuronů!

Hodnocení – 95 %


Fate Axis – akční

Fate Axis sice byla vydána již v roce 2004, avšak i přesto se jedná o dílo, které by zde nemělo chybět. Nepřináší mnoho inovací, ale ve spáru bolestivých soubojů s kopanci či nepříjemnými údery pěstí se nudit rozhodně nebudete. Vyberte si hrdinu a pusťte se do boje!

Hodnocení – 90 %


AsteroidES – arkády

Jak již sám název napovídá, v této hře půjde primárně o asteroidy. A že jich nebude zrovna málo. Jako malinkatá loďka plující vesmírem se ocitnete proti celému roji, jenž musíte rozmetat. Vesmírný tanec začíná!

Hodnocení – 85 %


Dragon Fury – mobilní a PDA

Chcete si řádně zabojovat s výplody fantazie? Není problém. Místo toho, abyste se museli nořit do svých hlav, spustíte tuto hru a ve férovce jeden na jednoho můžete porazit zlého zeleného orka. Nebo byste rádi pokořili někoho jiného? Není problém.

Hodnocení – 80 %


BOS Wars – strategie

I šafránu je více, než kvalitních strategických her na poli freeware scény. Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposled okusil, jaké to je ničit nepřítele, dobývat rozsáhlá území a velet hordám jednotek za víru neutuchající zábavy. Tedy až do doby, než jsem okusil BOS War.

Hodnocení – 80 %


LMarbles – logické

LMarblesMáte chuť si trošku zapřemýšlet? Nebaví vás prázdninové koukání do zdí? Toužíte si máknout až na dno svých sil? Ano? LMarbles vás jistě zaměstná na několik dlouhých desítek minut a navíc vám ten mozeček přes letní prázdniny nezakrní.

Hodnocení – 78 %


Snake N – arkády

Poslední dobou se vyrojilo hodně předělávek klasických retro her, a tak nemůže chybět ani legendární had. Tentokrát však nejde o nějakou lacinou kopii, dočkali jsme se různých vylepšení, která posouvají hratelnost vysoko nad úroveň originálu!

Hodnocení – 77 %


The Griffon Legend – RPG

Před pěti sty lety se objevili zlí draci. Naštěstí se je po urputných bojích povedlo zase zahnat, ale co čert nechtěl... Pět set let po tomto incidentu se tyto ohnivé bestie objevují znova. Ba co víc, jsou pěkně naštvané. Vaším cílem tedy není nic jiného, než je zneškodnit.

Hodnocení – 70 %


Knytt – arkády

Pochází z planety vzdálené stovky a stovky světelných let od Země, jsou menší než lidé, přesto ale technologicky daleko vyspělejší. Po srážce létajícího talíře s asteroidem byl ovšem jeden z nich nucen přistát na našem modravém drahokamu, kde nyní čelí nástrahám tohoto světa. Dostane se někdy domů?

Hodnocení – 70 %


8verts – arkády

8verts ani nejde považovat za hru. Stejně jako některé jiné tituly pocházející od Experimental Gameplay také tento snoubí podivnou hříčku pokusů v neotřelém zpracování do výsledné a nutno dodat, že značně bizardní podoby.

Hodnocení – 65 %


Worms 2 – akční

Asi těžko by se dnes našel někdo, kdo by neznal sérii Worms. Válčení s červy se však v posledních letech odebralo k vodám trojrozměrné grafiky, jež s sebou přinesla řadu změn promítajících se nejen na celkové hratelnosti. Proč si tedy nepřipomenout jeden z nejzábavnějších klenotů výkladní skříně, u něhož stále vévodí ono pověstné „dva-dé“?

Hodnocení – 60 %


Anchor - The Last Hope – arkády

Anchor, respektive jeho další díl s podtitulem The Last Hope, je odpočinková ftákovina sama o sobě. Ani se mě neptejte, proč jsem ji stáhnul, nainstaloval a posléze i hrál. Nevím to. Dotazy?

Hodnocení – 50 %


Bitter Creek Skirmish – akční

V divokém západě jsou věčné boje kovbojů a indiánů. Pakliže patříte k těm, kteří nemají v lásce cokoliv souvisejícího se slovem "indián", máte příležitost sednout ke kulometu a tyto tmavší lidi hladit a hladit, až je úplně vyhladíte.

Hodnocení – 11 %


Ostatní FlashFunky

Defender ; Scooby Doo Motor Madness ; Tactical Assassin

  

Playing Field 2 ; Xtreme Heli Boarding ; Cyber Mice

  

Amor Caliente ; Austin Penis ; Happy Dayz

  

Holio U ; Holio U 2 ; Photoshoot

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

22.  10.  2018 | | 5 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A