Týden na FreeHrách – RPG jako řemen

Doslova a do písmene, RPG Red Valkyrie je hodna svého navýsost vysokého hodnocení. Avšak nejednalo se o první překvapení za poslední týden, také manga bojovka Destruction Desire sklidila jen a jen kladné ohlasy a v těsném závěsu mobilní hříčky RocketBoy! 3 si nebylo zkrátka nač stěžovat.
Týden na FreeHrách – RPG jako řemen

FreeHra týdne

Red Valkyrie – akční

Red Valkyrie je důkazem, že když se vývojářský tým opravdu snaží, může vzniknout okouzlující hra, nabízející velikou porci zábavy. Vesmírnou 3D akcí okořeněnou RPG prvky tedy snad nepohrdne nikdo.

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Avalanche

Stylová a opět originální hra. Já zkrátka jiné nehraji. Stanete se kostičkou, která se musí dostat co nejvýše uniknout stále se zvyšující hladině smrtící kapaliny. Zvládnete to?

 


Ostatní FreeHry

Destruction Desire – automaty

Japonsko, říkáte? Země mangy a hentai? Ale kdeže! Japonsko má mnoho jiných významných unikátů. Ne, skutečně nemám namysli kreslené seriály, nýbrž kvalitní a téměř vždy povedené bojovky. A dnes tu máme další kousek.

Hodnocení – 90 %


RocketBoy! 3 – mobilní a PDA

Dokážete si představit pohodovou akční a hlavně zábavnou hru, která by se ovládala pouhým jedním tlačítkem? Já jsem se cítil doteď jako slepý. Raketový chlapec nám předvede, co všechno umí jeho jetpack. Budete se bavit více než dobře!

Hodnocení – 90 %


Cosmic Ball – automaty

Existují tisícovky remaků na legendární pinkačku Arkonoid, ale jen málokterá z nich se může pyšnit svojí dokonalostí. Přijměte pozvánku do kosmického prostoru, kde změříte své síly a logický um s nástrahami tajuplného vesmíru. Kuličku a odrazové prkno dodáme.

Hodnocení – 81 %


EndEffector – akční

Tým KMC vypustil svoje nové dílo do světa. V EndEffector se ocitnete na malé vesmírné raketě, obklopeni nebezpečím a nesčetnými překážkami. Čeká vás svižná 3D akce s pořádnou porcí zábavy. To že si necháte ujít? Ale jděte...

Hodnocení – 80 %


Trilby`s Notes - adventury

Jmenuji se Trilby. Před čtyřmi lety jsem jen taktak unikl z vězení vily DeFoe. Byl jsem donucen k něčemu, co jsem nikdy nechtěl udělat... zabil jsem člověka. Duch Johna DeFoe však nebyl zničen, a proto odjíždím na ostrov ve Walesu učinit nezkrotnému zlu přítrž.

Hodnocení – 80 %


Stil Bomber II – akční

Pamatujete se na staré shoot ‘em up tituly? Říkají vám něco jména Raptor či Tyrian? Pakliže jste na obě otázky odpověděli kladně, mohl by vás zaujmout slovenský počin s názvem Stil Bomber II. Dočkáte se v něm jak střílení stovek emzáků, tak i svědomitého kupování nových součástek. Vesmír čeká.

Hodnocení – 79 %


Gun Viper – akční

Nasedněte to vesmírné rakety, proleťte se po vesmíru a sundejte dolů zlé nepřátele, kteří chtějí ovládnout galaxii. Jestli se nebojíte a máte chuť zažít něco vzrušujícího, vyzkoušet Gun Viper!

Hodnocení – 79 %


Scavenger Hunt – arkády

Název Scavenger Hunt by se dal lehce přeložit jako Lov mrchožroutů. Vězte však, že s mrtvolami nemá SH nic společného. Setkáme se "pouze" s velmi originálním a chytlavým simulátorem docela obyčejné dětské hry. Nevěříte, že to může být zábava? Čtěte dál!

Hodnocení – 78 %


RoundaboutX – mobilní a PDA

Co rozlišuje pseudoměsto od skutečného centra lidí a zábavy? Přeci kruhový objezd! Každý správný městský úřad se zasadil aspoň o jeden. Moderní trend dopravy se přesouvá i na displeje mobilních telefonů. Pojďme mávat na auta, aby se nám nesrazily.

Hodnocení – 67 %


Quest 2: The Forest Trap – RPG

Les plný orků, vlků, hadů, goblinů a podobné verbeže jistě není místem k poklidnému pikniku s vaší drahou polovičkou. Proto se z něj budete muset dostat ven a navíc přitom nesmíte zapomenout na záchranu jednoho tamního království.

Hodnocení – 60 %


Ocha 3 – arkády

Život v kanceláři není žádný med. Celý den jenom sedět za stolem a plnit příkazy náladového šéfa (že, Corne?). To pak člověku rychle vyhládne. Ovšem nic není zadarmo, takže se k onu kýženému jídlu budete muset nepozorovaně dostat.

Hodnocení – 55 %


Swarm Racer – arkády

Přichází neobyčejná akráda Swarm Racer, stanete se rojem včel a budete muset získat všechny body a zároveň neztratit včely, takže důslednost bude na místě. Ovládnete všechny a stanete se rychlejší než kamarád? Vyzkoušejte a uvidíte…

Hodnocení – 49 %


Julirtta 5 – automaty

Starý dobrý pinball už určitě dobře znají i domorodci v Africe, přitom pátý díl Julietta je další z řady jeho předělávek. Autor slibuje kvalitní zábavu, plno novinek a jiných vychytávek. Jaký je ale výsledek doopravdy?

Hodnocení – 30 %


Ostatní FlashFunky

Anti TD ; Sweet Anais ; Amoeba

Zone Tentacles ; Disco Balls ; Fish for Girls

Subliminal Messages 2 ; Robo Farmer ; Strip Down

Invasion Tactical Defense ; Strip Hangman ; Foursome Gangbang

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A