Týden na FreeHrách – RPG jako řemen

Doslova a do písmene, RPG Red Valkyrie je hodna svého navýsost vysokého hodnocení. Avšak nejednalo se o první překvapení za poslední týden, také manga bojovka Destruction Desire sklidila jen a jen kladné ohlasy a v těsném závěsu mobilní hříčky RocketBoy! 3 si nebylo zkrátka nač stěžovat.
Týden na FreeHrách – RPG jako řemen

FreeHra týdne

Red Valkyrie – akční

Red Valkyrie je důkazem, že když se vývojářský tým opravdu snaží, může vzniknout okouzlující hra, nabízející velikou porci zábavy. Vesmírnou 3D akcí okořeněnou RPG prvky tedy snad nepohrdne nikdo.

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Avalanche

Stylová a opět originální hra. Já zkrátka jiné nehraji. Stanete se kostičkou, která se musí dostat co nejvýše uniknout stále se zvyšující hladině smrtící kapaliny. Zvládnete to?

 


Ostatní FreeHry

Destruction Desire – automaty

Japonsko, říkáte? Země mangy a hentai? Ale kdeže! Japonsko má mnoho jiných významných unikátů. Ne, skutečně nemám namysli kreslené seriály, nýbrž kvalitní a téměř vždy povedené bojovky. A dnes tu máme další kousek.

Hodnocení – 90 %


RocketBoy! 3 – mobilní a PDA

Dokážete si představit pohodovou akční a hlavně zábavnou hru, která by se ovládala pouhým jedním tlačítkem? Já jsem se cítil doteď jako slepý. Raketový chlapec nám předvede, co všechno umí jeho jetpack. Budete se bavit více než dobře!

Hodnocení – 90 %


Cosmic Ball – automaty

Existují tisícovky remaků na legendární pinkačku Arkonoid, ale jen málokterá z nich se může pyšnit svojí dokonalostí. Přijměte pozvánku do kosmického prostoru, kde změříte své síly a logický um s nástrahami tajuplného vesmíru. Kuličku a odrazové prkno dodáme.

Hodnocení – 81 %


EndEffector – akční

Tým KMC vypustil svoje nové dílo do světa. V EndEffector se ocitnete na malé vesmírné raketě, obklopeni nebezpečím a nesčetnými překážkami. Čeká vás svižná 3D akce s pořádnou porcí zábavy. To že si necháte ujít? Ale jděte...

Hodnocení – 80 %


Trilby`s Notes - adventury

Jmenuji se Trilby. Před čtyřmi lety jsem jen taktak unikl z vězení vily DeFoe. Byl jsem donucen k něčemu, co jsem nikdy nechtěl udělat... zabil jsem člověka. Duch Johna DeFoe však nebyl zničen, a proto odjíždím na ostrov ve Walesu učinit nezkrotnému zlu přítrž.

Hodnocení – 80 %


Stil Bomber II – akční

Pamatujete se na staré shoot ‘em up tituly? Říkají vám něco jména Raptor či Tyrian? Pakliže jste na obě otázky odpověděli kladně, mohl by vás zaujmout slovenský počin s názvem Stil Bomber II. Dočkáte se v něm jak střílení stovek emzáků, tak i svědomitého kupování nových součástek. Vesmír čeká.

Hodnocení – 79 %


Gun Viper – akční

Nasedněte to vesmírné rakety, proleťte se po vesmíru a sundejte dolů zlé nepřátele, kteří chtějí ovládnout galaxii. Jestli se nebojíte a máte chuť zažít něco vzrušujícího, vyzkoušet Gun Viper!

Hodnocení – 79 %


Scavenger Hunt – arkády

Název Scavenger Hunt by se dal lehce přeložit jako Lov mrchožroutů. Vězte však, že s mrtvolami nemá SH nic společného. Setkáme se "pouze" s velmi originálním a chytlavým simulátorem docela obyčejné dětské hry. Nevěříte, že to může být zábava? Čtěte dál!

Hodnocení – 78 %


RoundaboutX – mobilní a PDA

Co rozlišuje pseudoměsto od skutečného centra lidí a zábavy? Přeci kruhový objezd! Každý správný městský úřad se zasadil aspoň o jeden. Moderní trend dopravy se přesouvá i na displeje mobilních telefonů. Pojďme mávat na auta, aby se nám nesrazily.

Hodnocení – 67 %


Quest 2: The Forest Trap – RPG

Les plný orků, vlků, hadů, goblinů a podobné verbeže jistě není místem k poklidnému pikniku s vaší drahou polovičkou. Proto se z něj budete muset dostat ven a navíc přitom nesmíte zapomenout na záchranu jednoho tamního království.

Hodnocení – 60 %


Ocha 3 – arkády

Život v kanceláři není žádný med. Celý den jenom sedět za stolem a plnit příkazy náladového šéfa (že, Corne?). To pak člověku rychle vyhládne. Ovšem nic není zadarmo, takže se k onu kýženému jídlu budete muset nepozorovaně dostat.

Hodnocení – 55 %


Swarm Racer – arkády

Přichází neobyčejná akráda Swarm Racer, stanete se rojem včel a budete muset získat všechny body a zároveň neztratit včely, takže důslednost bude na místě. Ovládnete všechny a stanete se rychlejší než kamarád? Vyzkoušejte a uvidíte…

Hodnocení – 49 %


Julirtta 5 – automaty

Starý dobrý pinball už určitě dobře znají i domorodci v Africe, přitom pátý díl Julietta je další z řady jeho předělávek. Autor slibuje kvalitní zábavu, plno novinek a jiných vychytávek. Jaký je ale výsledek doopravdy?

Hodnocení – 30 %


Ostatní FlashFunky

Anti TD ; Sweet Anais ; Amoeba

Zone Tentacles ; Disco Balls ; Fish for Girls

Subliminal Messages 2 ; Robo Farmer ; Strip Down

Invasion Tactical Defense ; Strip Hangman ; Foursome Gangbang

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu na světě

GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zá…

Po mnoha letech na předních příčkách herních žebříčků je Grand Theft Auto 5 oficiálně nejlepší.

9.  4.  2018 | | 3 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A