Týden na FreeHrách – s Experimental Gameplay

Že se za posledních sedm dní sešlo nezvykle mnoho kvalitních her pocházejících především od Experimental Gameplay, snad ani není třeba připomínat. Přitom jednou z nejvýraznějších vůbec je Crayon Physics – kresle si jen tak pro radost a poddejte se fyzikálním zákonům.
Týden na FreeHrách – s Experimental Gameplay

FreeHra týdne

Crayon Physics – arkády

Crayon Physics se nese na vlně trendu posledních let. Kombinuje fyzikální hrátky objektů s dvojrozměrnou stylovou grafikou, která titulu dodává nevídaný šmrnc a atmosféru. A pod jakou že záštitou projekt vyšel? No přece pod Experimental Gameplay!

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Momentum Missile Mayhem

Tahle hra je ukázkové ztělesnění návykové hratelnosti ve výtečném grafickém a technickém zpracování, s perfektní hudbou a hlavně zábavou sahající klidně i k několika hodinám.


 

Ostatní FreeHry

Gome – mobilní a PDA

Chcete někdy probírat tajemství života a smrti při čaji s přítelem u hry s triviálními pravidly, ale s neobyčejně těžkou strategií? Pokud se nebráníte místo velké dřevěné desky použití displeje mobilu, máte jedinečnou možnosti si zafilosofovat i zahrát zároveň.

Hodnocení – 95 %


R – arkády

Má mírnější silnou nadváhu, v ruce dřímá paraple, přesto dokáže skákat na své poměry neuvěřitelně vysoko. Dokonce by se dalo i říci, že v mnoha ohledech předčí ježka Soníka. Nevěříte? Uvěříte!

Hodnocení – 82 %


Bernard & Hank: Springtime Again – arkády

Bernard & Hank : Springtime Again je v pořadí druhé pokračování jinak pohodové skákačky, v níž vystupují dva vesničtí šviháci. Už dlouhou dobu se snaží dosáhnout svého vytouženého snu, a je proto na čase, abyste jim v tom pomohli.

Hodnocení – 81%


Ray-Hound akční

Příliv her z dálného východu neustává a dnem i nocí se k nám dostávají nové a nové kousky. Ray-Hound mezi ně přitom rozhodně patří, přičemž v konceptu shoot`em up žánru mění nejedno pravidlo. A výsledek? Nečekaně zábavný!

Hodnocení – 80 %


Chalk – akční

Kdyby nebylo kříd, nemohli bychom psát na školní tabule nevhodné obrazce, neměli bychom co házet po učitelích a – ano, horečka by se nám bez jejich požití taktéž simulovala obtížně. Následující recenze ovšem nebude návodem, jak prchnou ze školy snadno a rychle, nýbrž vás seznámí s originálně pojatým titulem. A jak tohle jde do sebe?

Hodnocení – 75 %


The Truth About Game Development – ostatní

Jaká je pravda o herním vývoji? Vlastně ani nevím, co si o této hře myslet. Popravdě, nevím vůbec nic. The Truth About Game Development je totiž prazvláštní hříčka olepená cedulkou „Experimental Gameplay“, jejíž pointa je skryta pod rouškou pokusů a neotřelého herního konceptu.

Hodnocení – 75 %


Moorhuhn Kart 3 – simulátory

Husa nebo slepice? Dobrá otázka – první jmenovaný případ by se dal charakterizovat slovy „peří, sádlo a maso“. Druhý jako „vajíčka, a neutuchající zábava na dlouhé hodiny již po několik let“. A právě v případě Moorhuhn Kart 3 si s nostalgií zavzpomínáme na staré dobré slepičí běsnění široko daleko.

Hodnocení – 70 %


UnderCover Manga – mobilní a PDA

Japonské děvečky útočí znovu svými vnadami ze zákrytu. Tentokrát bude vašim úkolem je přímo odkrývat. Líbí se vám policistky s velkýma očima, drobným roztomilým nosíkem a s trochou rozpustilosti v úsměvu? Pak neváhejte a hrajte.

Hodnocení – 67 %


Doom 2D – akční

Jak by asi mohla vypadat stará známá klasika Doom ve dvojrozměrném provedení? Že nevíte? Pak byste si tedy neměli nechat ujít 2D Doom, jenž zanechává kouzlo předchozí hry, avšak namísto třetího rozměru ukazuje apokalypsu ve 2D obraze.

Hodnocení – 67 %


Brutal Koloboks – akční

Brutal Koloboks je zvláštní počin řadící se mezi tituly pocházející z Experimental Gameplay. Do jaké míry ovšem přináší inovativní prvky a jak moc originální ve svém jádru vlastně je, není na stručná povídání.

Hodnocení – 60 %


Seterra ostatní

Znáte mapu? Ne, Amerika opravdu není na Severním pólu a do Afriky se nevyplatí jezdit na Číňanky. Možná proto by bylo vhodné zkusit právě nabízený titul. Seterra - Learn Geography totiž vyzkouší vaší paměť, a to především co se světově známých měst týče.

Hodnocení – 50 %


Delivery King – ostatní

Víte jak je zábavné rozvážet jídlo a pití přímo k lidem domů? Že jste to ještě nikdy nedělali? Proto rychle stahujte Delivery King, ať o tuto možnost nepřijdete!

Hodnocení – 40 %

 

Ostatní FlashFunky

Orgasm Girl ; Sewer Escape ; Zákony schválnosti 3

  

Hentai Puzzle 2005 ; Boobs, Butt or Shoulder ; Desktop Tower Defense

  

Dress-Up Game Henta ; Six Feet Under ; Zákony schválnosti 4

  

Ganguro Girl ; Britney on Top ; Britney Doggy Style

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |