Týden na FreeHrách – s Experimental Gameplay

Že se za posledních sedm dní sešlo nezvykle mnoho kvalitních her pocházejících především od Experimental Gameplay, snad ani není třeba připomínat. Přitom jednou z nejvýraznějších vůbec je Crayon Physics – kresle si jen tak pro radost a poddejte se fyzikálním zákonům.
Týden na FreeHrách – s Experimental Gameplay

FreeHra týdne

Crayon Physics – arkády

Crayon Physics se nese na vlně trendu posledních let. Kombinuje fyzikální hrátky objektů s dvojrozměrnou stylovou grafikou, která titulu dodává nevídaný šmrnc a atmosféru. A pod jakou že záštitou projekt vyšel? No přece pod Experimental Gameplay!

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Momentum Missile Mayhem

Tahle hra je ukázkové ztělesnění návykové hratelnosti ve výtečném grafickém a technickém zpracování, s perfektní hudbou a hlavně zábavou sahající klidně i k několika hodinám.


 

Ostatní FreeHry

Gome – mobilní a PDA

Chcete někdy probírat tajemství života a smrti při čaji s přítelem u hry s triviálními pravidly, ale s neobyčejně těžkou strategií? Pokud se nebráníte místo velké dřevěné desky použití displeje mobilu, máte jedinečnou možnosti si zafilosofovat i zahrát zároveň.

Hodnocení – 95 %


R – arkády

Má mírnější silnou nadváhu, v ruce dřímá paraple, přesto dokáže skákat na své poměry neuvěřitelně vysoko. Dokonce by se dalo i říci, že v mnoha ohledech předčí ježka Soníka. Nevěříte? Uvěříte!

Hodnocení – 82 %


Bernard & Hank: Springtime Again – arkády

Bernard & Hank : Springtime Again je v pořadí druhé pokračování jinak pohodové skákačky, v níž vystupují dva vesničtí šviháci. Už dlouhou dobu se snaží dosáhnout svého vytouženého snu, a je proto na čase, abyste jim v tom pomohli.

Hodnocení – 81%


Ray-Hound akční

Příliv her z dálného východu neustává a dnem i nocí se k nám dostávají nové a nové kousky. Ray-Hound mezi ně přitom rozhodně patří, přičemž v konceptu shoot`em up žánru mění nejedno pravidlo. A výsledek? Nečekaně zábavný!

Hodnocení – 80 %


Chalk – akční

Kdyby nebylo kříd, nemohli bychom psát na školní tabule nevhodné obrazce, neměli bychom co házet po učitelích a – ano, horečka by se nám bez jejich požití taktéž simulovala obtížně. Následující recenze ovšem nebude návodem, jak prchnou ze školy snadno a rychle, nýbrž vás seznámí s originálně pojatým titulem. A jak tohle jde do sebe?

Hodnocení – 75 %


The Truth About Game Development – ostatní

Jaká je pravda o herním vývoji? Vlastně ani nevím, co si o této hře myslet. Popravdě, nevím vůbec nic. The Truth About Game Development je totiž prazvláštní hříčka olepená cedulkou „Experimental Gameplay“, jejíž pointa je skryta pod rouškou pokusů a neotřelého herního konceptu.

Hodnocení – 75 %


Moorhuhn Kart 3 – simulátory

Husa nebo slepice? Dobrá otázka – první jmenovaný případ by se dal charakterizovat slovy „peří, sádlo a maso“. Druhý jako „vajíčka, a neutuchající zábava na dlouhé hodiny již po několik let“. A právě v případě Moorhuhn Kart 3 si s nostalgií zavzpomínáme na staré dobré slepičí běsnění široko daleko.

Hodnocení – 70 %


UnderCover Manga – mobilní a PDA

Japonské děvečky útočí znovu svými vnadami ze zákrytu. Tentokrát bude vašim úkolem je přímo odkrývat. Líbí se vám policistky s velkýma očima, drobným roztomilým nosíkem a s trochou rozpustilosti v úsměvu? Pak neváhejte a hrajte.

Hodnocení – 67 %


Doom 2D – akční

Jak by asi mohla vypadat stará známá klasika Doom ve dvojrozměrném provedení? Že nevíte? Pak byste si tedy neměli nechat ujít 2D Doom, jenž zanechává kouzlo předchozí hry, avšak namísto třetího rozměru ukazuje apokalypsu ve 2D obraze.

Hodnocení – 67 %


Brutal Koloboks – akční

Brutal Koloboks je zvláštní počin řadící se mezi tituly pocházející z Experimental Gameplay. Do jaké míry ovšem přináší inovativní prvky a jak moc originální ve svém jádru vlastně je, není na stručná povídání.

Hodnocení – 60 %


Seterra ostatní

Znáte mapu? Ne, Amerika opravdu není na Severním pólu a do Afriky se nevyplatí jezdit na Číňanky. Možná proto by bylo vhodné zkusit právě nabízený titul. Seterra - Learn Geography totiž vyzkouší vaší paměť, a to především co se světově známých měst týče.

Hodnocení – 50 %


Delivery King – ostatní

Víte jak je zábavné rozvážet jídlo a pití přímo k lidem domů? Že jste to ještě nikdy nedělali? Proto rychle stahujte Delivery King, ať o tuto možnost nepřijdete!

Hodnocení – 40 %

 

Ostatní FlashFunky

Orgasm Girl ; Sewer Escape ; Zákony schválnosti 3

  

Hentai Puzzle 2005 ; Boobs, Butt or Shoulder ; Desktop Tower Defense

  

Dress-Up Game Henta ; Six Feet Under ; Zákony schválnosti 4

  

Ganguro Girl ; Britney on Top ; Britney Doggy Style

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu na světě

GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zá…

Po mnoha letech na předních příčkách herních žebříčků je Grand Theft Auto 5 oficiálně nejlepší.

9.  4.  2018 | | 3 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A