Týden na FreeHrách – v barvách de Blob

Tento týden jsme se rozhodli podívat na zoubek jedné z nejúspěšnějších a nejnápaditějších freewarových her, The Blob. Chcete vyzkoušet nevšední omalovánky? Není problém! V uplynulých sedmi dnech se ale nejednalo o jediný titul hodný pozornosti všech, i Timez Attack řídící se heslem „škola hrou“ dokázal chytnout a nepustit.
Týden na FreeHrách – v barvách de Blob

FreeHra týdne

The Blob – arkády

Toužili jste někdy v záchvatu euforie nabarvit celé město těmi nejšílenějšími barvami? Inu, The Blob po tom netoužil, jeho vesmírné plavidlo totiž havarovalo a spadlo na Zemi. A co má chudák dělat, když obarví vše, čeho se dotkne?

Hodnocení – 92 %


FlashFunka týdne

Ball Revamped 5

Ball Revamped 5 je další z řady výborných odpočinkových her nepostrádajících nápad i skvělé zpracování. Dostanete létající míč na určené místo, přes řadu překážek?


 

Ostatní FreeHry

Timez Attack – logické

Jak pojmout učení, aby alespoň trochu bavilo a donutilo i ty nejlenivější v procvičování například malé násobilky? Na podobnou otázku se snaží odpovědět hra Timez Attack, která jakoby v některých směrech z oka vypadla slavnému zelenému Crockovi, avšak s nemalou porci počítání.

Hodnocení – 90 %


Dizzy YolkFolk Adventures – arkády

Dizzy YolkFolk AdventuresNa okraji vesnice YolkFolk si tři děti - Daisy, Dora a Poggie - hrály s míčem. Poggie ale hodila balón tak vysoko, že přistál na mraku. Děti si nevěděly rady, jak ho dostat dolů, a tak zavolali Dizzyho, který je jediný schopen si s tímto problémem poradit.

Hodnocení – 88 %


Plusminus – ostatní

Neuplyne týden, abychom vám nepřinesli hru olepenou cedulkou Experimental Gameplay. Plusminus se přitom řadí mezi nová díla a i tentokrát nešetří nápadem v pojetí i zpracování. Do jaké míry platí pravidlo o vzájemně se přitahujících protikladech? Čtěte dále!

Hodnocení – 80 %


Fraxy – akční

Jsou velcí, zlí, nesmiřitelní, téměř neporazitelní a čekají vás na konci každého levelu. Bossové. Tyto bájné bytosti doprovázejí počítačové hry už drahnou dobu a vždy patří k tomu nejlepšímu, co dokáže daný titul nabídnout. Co však vznikne, pokud do hry nenacpete nic jiného, než bossy? Přece Fraxy!

Hodnocení – 80 %


Lunaria – arkády

Nasednete na koště a letíte! Zhruba těmito slovy bych mohl charakterizovat právě nabízenou hru, níž se dostanete do role čarodějnice. Zvládnete se dostat až na samotný konec? Ukažte svoje schopnosti v uhýbání se smetákem!

Hodnocení – 80 %


Earl Mansin: The Breakout – adventury

Dobře propracovaných adventur s kreslenou grafikou je dnes už opravdu málo. Proč se tedy dnes nepodívat do vězení a pomoct kamarádovi dostat se na svobodu? Využijte všechny možnosti a splňte vaše poslání s úsměvem na tváři!

Hodnocení – 75 %


Snake Slider – logické

Jeden malý zelený had, dostal by se z pasti věru rád. Brání mu v tom žlutí hadi, on si s nimi neví rady. Musíte mu pomoci a zlé hady přemoci. Čeká vás tak hodně zábavy, jež prověří vaše chytré hlavy.

Hodnocení – 75 %


NC in Search for the Don – adventury

Point and click adventury v posledních letech bohužel upadají. Hráče zřejmě nebaví přemýšlet – chtějí více akce. Příznivci tohoto žánru proto nemají moc důvodů k radosti. Nicméně jeden by se tu přeci jen našel. Adventura s úžasně dlouhým názvem Norman Cooks in Search for the Don. Nevěříte? Uvěříte!

Hodnocení – 75 %


Elemental Panic Crash – arkády

Jednoduchá akce Elemental Panic Crash jistě osloví nejednoho hráče svou zábavností a pěknou grafikou. Za úkol máte bránit svůj hrad tak, aby se k němu nedostaly mraky nepřátel. Dokážete ho uchránit a získat co nejvíce bodů?

Hodnocení – 75 %


Steve Harris`s Online Draughts – logické

Světoznámou hru dáma, kterou hrají lidé po celém světě, snad nemusím ani představovat. Dnes tu přitom máme její počítačovou konverzi, s možností připojit se na internet a hrát opravdu s kýmkoliv.

Hodnocení – 75 %


CrestBreaker – mobilní a PDA

Stanete se velitelem země Mozzarella a musíte zničit zemi Oregano. Bitva o pizzasvět se vede dálkově řízenými raketami. Kdo by v podobném příběhu vytušil klasický mastermind? Já tedy ani náhodou. I přes neoriginální princip se ovšem budete dobře bavit!

Hodnocení – 70 %


Zamuras`s Journey – RPG

Zamura’s Journey je velice jednoduchá 2D akce s prvky RPG. Jakožto domorodec v hornaté krajině se snažíte zachránit kamarády a najít sídlo pro nový domov. Proti vám se ale postaví zákeřná vraždící zvěř. Podaří se všem přežít a splnit úkoly? Nezbývá nic jiného, než to zkusit.

Hodnocení – 65 %


Slot Racing – mobilní a PDA

Ostré i ještě ostřejší zatáčky, prudké skokánky a nejen to! Vítejte na autodráhovém závodišti, kde se právě konají závody F1 a vy v nich nesmíte chybět. Co chybět, vy musíte sedět přímo v kokpitu a bedlivě se soustředit na zanedlouho startující závod! Tři, dva, jedna… Start!

Hodnocení – 48 %


Ostatní FlashFunky

Sexy Strip Quiz 42 ; Captain Jack Adventure ; Real Silicon
  

Baby Ball ; Frank´s Adventure 3 ; Heli Storm 1
  

Erotic Flash Game ; Alien Hominid ; Sex on the Beach
  

Clash N Slash ; Primeros - Změř ho! ; Boulder Basher 2
  

Nejnovější komentáře