Týden na FreeHrách – v barvách de Blob

Tento týden jsme se rozhodli podívat na zoubek jedné z nejúspěšnějších a nejnápaditějších freewarových her, The Blob. Chcete vyzkoušet nevšední omalovánky? Není problém! V uplynulých sedmi dnech se ale nejednalo o jediný titul hodný pozornosti všech, i Timez Attack řídící se heslem „škola hrou“ dokázal chytnout a nepustit.
Týden na FreeHrách – v barvách de Blob

FreeHra týdne

The Blob – arkády

Toužili jste někdy v záchvatu euforie nabarvit celé město těmi nejšílenějšími barvami? Inu, The Blob po tom netoužil, jeho vesmírné plavidlo totiž havarovalo a spadlo na Zemi. A co má chudák dělat, když obarví vše, čeho se dotkne?

Hodnocení – 92 %


FlashFunka týdne

Ball Revamped 5

Ball Revamped 5 je další z řady výborných odpočinkových her nepostrádajících nápad i skvělé zpracování. Dostanete létající míč na určené místo, přes řadu překážek?


 

Ostatní FreeHry

Timez Attack – logické

Jak pojmout učení, aby alespoň trochu bavilo a donutilo i ty nejlenivější v procvičování například malé násobilky? Na podobnou otázku se snaží odpovědět hra Timez Attack, která jakoby v některých směrech z oka vypadla slavnému zelenému Crockovi, avšak s nemalou porci počítání.

Hodnocení – 90 %


Dizzy YolkFolk Adventures – arkády

Dizzy YolkFolk AdventuresNa okraji vesnice YolkFolk si tři děti - Daisy, Dora a Poggie - hrály s míčem. Poggie ale hodila balón tak vysoko, že přistál na mraku. Děti si nevěděly rady, jak ho dostat dolů, a tak zavolali Dizzyho, který je jediný schopen si s tímto problémem poradit.

Hodnocení – 88 %


Plusminus – ostatní

Neuplyne týden, abychom vám nepřinesli hru olepenou cedulkou Experimental Gameplay. Plusminus se přitom řadí mezi nová díla a i tentokrát nešetří nápadem v pojetí i zpracování. Do jaké míry platí pravidlo o vzájemně se přitahujících protikladech? Čtěte dále!

Hodnocení – 80 %


Fraxy – akční

Jsou velcí, zlí, nesmiřitelní, téměř neporazitelní a čekají vás na konci každého levelu. Bossové. Tyto bájné bytosti doprovázejí počítačové hry už drahnou dobu a vždy patří k tomu nejlepšímu, co dokáže daný titul nabídnout. Co však vznikne, pokud do hry nenacpete nic jiného, než bossy? Přece Fraxy!

Hodnocení – 80 %


Lunaria – arkády

Nasednete na koště a letíte! Zhruba těmito slovy bych mohl charakterizovat právě nabízenou hru, níž se dostanete do role čarodějnice. Zvládnete se dostat až na samotný konec? Ukažte svoje schopnosti v uhýbání se smetákem!

Hodnocení – 80 %


Earl Mansin: The Breakout – adventury

Dobře propracovaných adventur s kreslenou grafikou je dnes už opravdu málo. Proč se tedy dnes nepodívat do vězení a pomoct kamarádovi dostat se na svobodu? Využijte všechny možnosti a splňte vaše poslání s úsměvem na tváři!

Hodnocení – 75 %


Snake Slider – logické

Jeden malý zelený had, dostal by se z pasti věru rád. Brání mu v tom žlutí hadi, on si s nimi neví rady. Musíte mu pomoci a zlé hady přemoci. Čeká vás tak hodně zábavy, jež prověří vaše chytré hlavy.

Hodnocení – 75 %


NC in Search for the Don – adventury

Point and click adventury v posledních letech bohužel upadají. Hráče zřejmě nebaví přemýšlet – chtějí více akce. Příznivci tohoto žánru proto nemají moc důvodů k radosti. Nicméně jeden by se tu přeci jen našel. Adventura s úžasně dlouhým názvem Norman Cooks in Search for the Don. Nevěříte? Uvěříte!

Hodnocení – 75 %


Elemental Panic Crash – arkády

Jednoduchá akce Elemental Panic Crash jistě osloví nejednoho hráče svou zábavností a pěknou grafikou. Za úkol máte bránit svůj hrad tak, aby se k němu nedostaly mraky nepřátel. Dokážete ho uchránit a získat co nejvíce bodů?

Hodnocení – 75 %


Steve Harris`s Online Draughts – logické

Světoznámou hru dáma, kterou hrají lidé po celém světě, snad nemusím ani představovat. Dnes tu přitom máme její počítačovou konverzi, s možností připojit se na internet a hrát opravdu s kýmkoliv.

Hodnocení – 75 %


CrestBreaker – mobilní a PDA

Stanete se velitelem země Mozzarella a musíte zničit zemi Oregano. Bitva o pizzasvět se vede dálkově řízenými raketami. Kdo by v podobném příběhu vytušil klasický mastermind? Já tedy ani náhodou. I přes neoriginální princip se ovšem budete dobře bavit!

Hodnocení – 70 %


Zamuras`s Journey – RPG

Zamura’s Journey je velice jednoduchá 2D akce s prvky RPG. Jakožto domorodec v hornaté krajině se snažíte zachránit kamarády a najít sídlo pro nový domov. Proti vám se ale postaví zákeřná vraždící zvěř. Podaří se všem přežít a splnit úkoly? Nezbývá nic jiného, než to zkusit.

Hodnocení – 65 %


Slot Racing – mobilní a PDA

Ostré i ještě ostřejší zatáčky, prudké skokánky a nejen to! Vítejte na autodráhovém závodišti, kde se právě konají závody F1 a vy v nich nesmíte chybět. Co chybět, vy musíte sedět přímo v kokpitu a bedlivě se soustředit na zanedlouho startující závod! Tři, dva, jedna… Start!

Hodnocení – 48 %


Ostatní FlashFunky

Sexy Strip Quiz 42 ; Captain Jack Adventure ; Real Silicon
  

Baby Ball ; Frank´s Adventure 3 ; Heli Storm 1
  

Erotic Flash Game ; Alien Hominid ; Sex on the Beach
  

Clash N Slash ; Primeros - Změř ho! ; Boulder Basher 2
  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |