Týden na FreeHrách – ve stínu Tower Defense

Říká vám něco Tower Defense? V poslední době si jistě nešlo nevšimnout záplav her na toto strategické téma, o to více přitom potěšila i jejich plnohodnotná freewarová variace s názvem Prytorian Defender. Upozorňujeme ale, že se jedná o nadmíru návykovou záležitost.
Týden na FreeHrách – ve stínu Tower Defense

FreeHra týdne

Prytorian Defender – strategie

V posledních měsících si nešlo nevšimnout záplavy flashových her na téma Tower Defense. Jedná se o vskutku návykovou věc, proto se tu teď setkáváme u recenze na freewarový, velmi rozsáhlý remake. Tuto pozvánku zkrátka nemůžete odmítnout.

Hodnocení – 87 %


FlashFunka týdne

The Visitor

The Visitor je velice příjemná point and click adventura, jež kromě příjemné hratelnosti disponuje i podařeným grafickým zpracováním.

Hodnocení – 85 %


Ostatní FreeHry

A Tribute to the Rolling Boulder – arkády

Nezastavitelní archeologové se řítí za dvěma cennými artefakty, které se nacházejí v nejvýše položených místech pralesa. Naštěstí proti nim máte vskutku unikátní zbraň v podobě obřího kamene. Ujměte se jej tedy a rozmázněte co nejvíce z nich!

Hodnocení – 81 %


Power Republic – strategie

Ne vždy se vyplatí dávat na první dojem. Dnešní dílko je toho dokonalým příkladem. Nejde cestou dechberoucí grafiky, vybroušené fyziky, nebo geniálního nápadu. Odvíjí se naprosto jiným směrem. Cestou hratelnosti. A poměrně se mu daří…

Hodnocení – 80 %


Darwin Not Available – arkády

Ačkoliv se nám to nemusí líbit, všude se uplatňuje zákon silnějšího. Pro příklady není třeba chodit nijak daleko, vezměte si takovou jednoduchou vesmírnou střílečku, jakou je Darwin Not Available. Ano, i přežívání může být zábavné!

Hodnocení – 75 %


Squib Ball – arkády

Squib Ball je variací obyčejného tenisu, v níž musíte odrážet míček do doby, než protivník zaváhá a nevrátí vám odpal. Těšit se přitom můžete na několik herních módů a zajímavé grafické zpracování.

Hodnocení – 73 %


Take Two – logické

Směsice pexesa a mahjongu? I to je možné! V dnešní hře Take Two si na vlastní kůži vyzkoušíte, co dokáže udělat propojení dvou ne zrovna podobných logických her. Neváhejte ani sekundu a pokořte vrchní sféry TOP tabulky.

Hodnocení – 71 %


Tanks Territory – akční

Tanks Territory, dokážete odhadnout náplň hry už jen podle tohoto názvu? Půjde o ničení nepřátelských tanků a zdí, ale hlavně... o bránění svého radaru! Je to tak, vážení, máme tu remake stařičké obranné pecky Battle City! Bouchněte šampáňo a jdeme na to!

Hodnocení – 70 %


Worms Reloaded – akční

Doposud jsme znali červíky Worms povětšinou jen z komerčních titulů, avšak nyní si je může každý z vás stáhnout, a to zcela zdarma. Worms Reloaded nabízí velkou porci zábavy s příjemným technickým zpracováním.

Hodnocení – 70 %


Ravager – akční

Dnes vás nebudeme mořit sáhodlouhými dynastiemi marťanských rodů ani tesklivými příběhy o záchraně světa. Dokonce nedojde ani na vyvoleného bojovníka z řad pasáčků krav. Ravager je totiž jen a jen o akci. Hurá do vesmíru!

Hodnocení – 70 %


Honey Bee – arkády

Trojrozměrné hry se na freeware scéně objevují stále častěji a tak tomu je i dnes. Honey Bee je něco na způsob včelky Máji, jenom s tím rozdílem, že nebudete dovádět a bavit se, ale tvrdě pracovat a nosit med do svého úlu…

Hodnocení – 65 %


Pack Man is Getting Tough – akční

Určitě znáte malého žlutého a věčně nenažraného Pacmana. Nyní vám přitom přinášíme další klon této takřka nesmrtelné arkády, avšak namísto požírání teček se budete věnovat střílení plechových nepřátel.

Hodnocení – 60 %


NetHack – RPG

Stanete se jedním z hrdinů fantasy světa a budete se snažit dobýt věčné slávy. S takovým tématem jsme se tu už setkali nespočetněkrát. Dnes jde ovšem o převedení klasické textovky s pravidly Dungeons&Dragons 2.0 do zajímavého polografického kabátku. Chuťovka pro fajnšmekry.

Hodnocení – 35 %


Ostatní mobilní hry

Azi`s Turbo Worm – arkády

Vytunovaný had se připlazil na scénu freewareového divadla. Předvede nám průměrný výkon anebo odejdeme s věčnou vzpomínkou jeho monologu? Dokáže nám starou dobrou hru předvést v něčem nově, jinak nebo rozvinutě? To poznáte sami v následující recenzi!

Hodnocení – 75 %


MonsterLand – akční

Mladičká japonská školačka Sakura se jednou, při návratu z oblíbeného ústavu, ztratí, načež se objeví se v zemi strachu. Nezačne zmatkovat, naopak sebere všechny svoje síly a pustí se do boje proti zlým příšerám. Užijte si manga kresbu pěkné dívky a spousty odporných nestvůr!

Hodnocení – 65 %


Ostatní FlashFunky

Bee Jeez ; Undress Asian Girl ; Dressup Blue Mary
  

Interactive Buddy ; Via Sol 2 ; Wet T-Shirt Contest
  

Hentai Puzzle 4 ; Onslaught 2 ; Micro Olympics
  

Wak the Sak ; Gigolo ; Treasure of Cutlass
   

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 210 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A