Týden na FreeHrách – ve stínu Tower Defense

Říká vám něco Tower Defense? V poslední době si jistě nešlo nevšimnout záplav her na toto strategické téma, o to více přitom potěšila i jejich plnohodnotná freewarová variace s názvem Prytorian Defender. Upozorňujeme ale, že se jedná o nadmíru návykovou záležitost.
Týden na FreeHrách – ve stínu Tower Defense

FreeHra týdne

Prytorian Defender – strategie

V posledních měsících si nešlo nevšimnout záplavy flashových her na téma Tower Defense. Jedná se o vskutku návykovou věc, proto se tu teď setkáváme u recenze na freewarový, velmi rozsáhlý remake. Tuto pozvánku zkrátka nemůžete odmítnout.

Hodnocení – 87 %


FlashFunka týdne

The Visitor

The Visitor je velice příjemná point and click adventura, jež kromě příjemné hratelnosti disponuje i podařeným grafickým zpracováním.

Hodnocení – 85 %


Ostatní FreeHry

A Tribute to the Rolling Boulder – arkády

Nezastavitelní archeologové se řítí za dvěma cennými artefakty, které se nacházejí v nejvýše položených místech pralesa. Naštěstí proti nim máte vskutku unikátní zbraň v podobě obřího kamene. Ujměte se jej tedy a rozmázněte co nejvíce z nich!

Hodnocení – 81 %


Power Republic – strategie

Ne vždy se vyplatí dávat na první dojem. Dnešní dílko je toho dokonalým příkladem. Nejde cestou dechberoucí grafiky, vybroušené fyziky, nebo geniálního nápadu. Odvíjí se naprosto jiným směrem. Cestou hratelnosti. A poměrně se mu daří…

Hodnocení – 80 %


Darwin Not Available – arkády

Ačkoliv se nám to nemusí líbit, všude se uplatňuje zákon silnějšího. Pro příklady není třeba chodit nijak daleko, vezměte si takovou jednoduchou vesmírnou střílečku, jakou je Darwin Not Available. Ano, i přežívání může být zábavné!

Hodnocení – 75 %


Squib Ball – arkády

Squib Ball je variací obyčejného tenisu, v níž musíte odrážet míček do doby, než protivník zaváhá a nevrátí vám odpal. Těšit se přitom můžete na několik herních módů a zajímavé grafické zpracování.

Hodnocení – 73 %


Take Two – logické

Směsice pexesa a mahjongu? I to je možné! V dnešní hře Take Two si na vlastní kůži vyzkoušíte, co dokáže udělat propojení dvou ne zrovna podobných logických her. Neváhejte ani sekundu a pokořte vrchní sféry TOP tabulky.

Hodnocení – 71 %


Tanks Territory – akční

Tanks Territory, dokážete odhadnout náplň hry už jen podle tohoto názvu? Půjde o ničení nepřátelských tanků a zdí, ale hlavně... o bránění svého radaru! Je to tak, vážení, máme tu remake stařičké obranné pecky Battle City! Bouchněte šampáňo a jdeme na to!

Hodnocení – 70 %


Worms Reloaded – akční

Doposud jsme znali červíky Worms povětšinou jen z komerčních titulů, avšak nyní si je může každý z vás stáhnout, a to zcela zdarma. Worms Reloaded nabízí velkou porci zábavy s příjemným technickým zpracováním.

Hodnocení – 70 %


Ravager – akční

Dnes vás nebudeme mořit sáhodlouhými dynastiemi marťanských rodů ani tesklivými příběhy o záchraně světa. Dokonce nedojde ani na vyvoleného bojovníka z řad pasáčků krav. Ravager je totiž jen a jen o akci. Hurá do vesmíru!

Hodnocení – 70 %


Honey Bee – arkády

Trojrozměrné hry se na freeware scéně objevují stále častěji a tak tomu je i dnes. Honey Bee je něco na způsob včelky Máji, jenom s tím rozdílem, že nebudete dovádět a bavit se, ale tvrdě pracovat a nosit med do svého úlu…

Hodnocení – 65 %


Pack Man is Getting Tough – akční

Určitě znáte malého žlutého a věčně nenažraného Pacmana. Nyní vám přitom přinášíme další klon této takřka nesmrtelné arkády, avšak namísto požírání teček se budete věnovat střílení plechových nepřátel.

Hodnocení – 60 %


NetHack – RPG

Stanete se jedním z hrdinů fantasy světa a budete se snažit dobýt věčné slávy. S takovým tématem jsme se tu už setkali nespočetněkrát. Dnes jde ovšem o převedení klasické textovky s pravidly Dungeons&Dragons 2.0 do zajímavého polografického kabátku. Chuťovka pro fajnšmekry.

Hodnocení – 35 %


Ostatní mobilní hry

Azi`s Turbo Worm – arkády

Vytunovaný had se připlazil na scénu freewareového divadla. Předvede nám průměrný výkon anebo odejdeme s věčnou vzpomínkou jeho monologu? Dokáže nám starou dobrou hru předvést v něčem nově, jinak nebo rozvinutě? To poznáte sami v následující recenzi!

Hodnocení – 75 %


MonsterLand – akční

Mladičká japonská školačka Sakura se jednou, při návratu z oblíbeného ústavu, ztratí, načež se objeví se v zemi strachu. Nezačne zmatkovat, naopak sebere všechny svoje síly a pustí se do boje proti zlým příšerám. Užijte si manga kresbu pěkné dívky a spousty odporných nestvůr!

Hodnocení – 65 %


Ostatní FlashFunky

Bee Jeez ; Undress Asian Girl ; Dressup Blue Mary
  

Interactive Buddy ; Via Sol 2 ; Wet T-Shirt Contest
  

Hentai Puzzle 4 ; Onslaught 2 ; Micro Olympics
  

Wak the Sak ; Gigolo ; Treasure of Cutlass
   

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole