Týden na FreeHrách – ve znamení Townsmen 3

S novým, létem zavánějícím, měsícem přišel i nový týden, který s sebou přinesl leccos zajímavého. Přitom mezi vydanými hrami za posledních sedm dní nejvíce září mobilní hříčka Townsmen 3, jíž uniklo jen jedno procento od absolutního hodnocení.
Týden na FreeHrách – ve znamení Townsmen 3

FreeHra týdne

Townsmen 3 – mobilní a PDA

Jako je na počítačích nejznámější hrou Tetris, u mobilních telefonů spadá na podobnou pozici série Townsmen. Kouzelná strategie v podání HandyGames se nám poprvé představila v roce 2003 a už tehdy uchvátila zrak a prsty stovek tisíc hráčů. A nyní je zcela zdarma!

Hodnocení – 99 %


FlashFunka týdne

Kissmat 2

Kissmat 2 je ve svém slova smyslu naprosto originální hra. Vžijete se v ní do teenagera sedícího v lavici, který musí za jednu vyučovací hodinu nalíbat celkem sto bodu. Ale pozor na kantora!

 


Ostatní FreeHry

Pizza Business – strategie

Chcete se stát majitelem pizza restaurace? Pokud ano, máte jedinečnou příležitost, a to ve hře Pizza-Business. Budete dělat prakticky vše - nakupovat přísady, veškerý nábytek, přijímat nový personál a podobně.

Hodnocení – 91 %


Marvel Super Heroes – automaty

Říká vám něco Spider-Man, Hulk či Iron-Man? Jistěže, a komu by ne! Tito a spousta dalších hrdinů z marveloských komiksů se sešli v dnes recenzovaném remaku klasické automatové rubačky. Vyberte si jednoho a pusťte se do boje!

Hodnocení – 90 %


Fishing Fun akční

Ochránci rybiček: bijte na poplach. V mořích začínají hojně ubývat ryby a my víme proč! Lišácký harpunář klátí jedno nevinné stvoření za druhým. Medúzy, klauni, tuňáci – ti všichni mají posledních pár hodin života. Tak jim je ještě zkraťte, třeba rovnou na vteřiny.

Hodnocení – 89 %


Silent Race 2 – sportovní a simulátory

Silent Race 2 je pokračování hry, jejíž první díl u nás vyšel před šesti lety. Tehdy byl hodnocen velmi dobře, tedy až na pár větších či menších nedostatků. A podařilo se je tentokrát vyřešit? Pojďte se s námi podívat, jak to vše dopadlo.

Hodnocení – 85 %


Hovendall Tactics – strategie

Hovendall Tactics je jedna z mála tahových strategií, která je programována v Game Makeru. Obsahuje značné množství bojů, mise jsou zde provedeny nápaditou, ale hlavně zábavnou formou, čímž budete mít o legraci zaručeně postaráno. Co víc si ještě přát?

Hodnocení – 83 %


Nebulon Invaders automaty

Světem koluje mnoho variací všelijakých vesmírných stříleček, u nichž se vzbouřily mimozemské rasy a začaly útočit na naši rodnou matičku Zemi. Právě nabízený „x-tý“ remake přitom třeba nezapadne do hlubin zapomnění. Chcete se o něm dozvědět více?

Hodnocení – 75 %


Super TuxKart – akční

Před nedávnem jsme tu měli RPG, ve kterém tučnák Tux hrál hlavní roli při záchraně světa. To ho však už zřejmě omrzelo, usedl proto za volant barevného autíčka a spolu s dalšími kreslenými kamarády se vydal na dráhu nefalšovaného automobilového závodníka.

Hodnocení – 70 %


Bombaran – logické

Rádi byste si zahráli slavného Bombermana a zrovna ho nemáte po ruce? Nebo byste zkusili pro změnu jednu z jeho konverzí? Jestli se vám honí hlavou podobné otázky, zkuste hru Bombaran, kterou vám dnes nabízíme.

Hodnocení – 70 %


Lawn Mower Joe – arkády

Krtkové dostali bojovnou náladu! Zahoďte hrábě, motyky, rýče... nic na ně neplatí. Je na čase usednout za váš malotraktor a rozdrtit pěkně jednoho po druhém pod robustními koly a ještě větším sekáčkem. A proč tolik brutality? Protože jsou to nelítostné bestie s motorovými pilami a dynamity na zádech!

Hodnocení – 60 %


5 o `clock Lock – adventury

5 o`clock Lock se řadí mezi takzvané „One Room adventury“, což už z názvu vypovídá o její náplni. Vaším jediným cílem totiž bude dostat se ven z místnosti, nicméně cesta to nebude zdaleka jednoduchá. Zvládnete se probojovat skrze mnohé překážky?

Hodnocení – 50 %


Dungeons of Apshai – RPG

Opravdu jen velmi těžko bychom hledali RPG hru, které by více slušel přívlastek „staromódní“ - v tom nejlepším slova smyslu, samozřejmě. Pokud patříte mezi dříve narozenou generaci hráčů, nebo prostě jen máte rádi hry, z nichž dýchá historie, zbystřete-Dungeons of Apshai je tu pro vás!

Hodnocení – 50 %


Snake Manga – mobilní a PDA

Dostává se nám do rukou další předělávka nesmrtelného hada. Tentokráte jde o zeleného kamaráda oblézajícího krásnou manga dívku. Kolik legrace a pokoukání si užijete při hraní je jen na vás.

Hodnocení – 40 %Ostatní FlashFunky

Shemale or Female ; Hentai Layout ; Monster Master

  

Sexual Sensations ; Staggy 2 ; Sexual Sensations 2

  

Bush Shootout ; Ghost ; Line Flyer

  

Boobs Or Ass ; Newgrounds Rumble ; Save Me 2

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

včera |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A