Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Stejně jako každý týden i tento vám přinášíme článek plný skvělých freewarových her. Nicméně tentokrát v mírně pozměněné podobě. A co že z toho plyne pro vás? Inu, kromě obvyklých freewarovek se budete setkávat i s flashovými hrami. A některé stojí opravdu za hřích.
Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Freewarová hra týdne

Spring, strategie

Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.

Hodnocení: 96 %


Flashová hra týdne

Wings of Glory, 3805 kB

Wings of Glory je výtečná letecká akce, která vás usadí do kokpitu bojového letounu, s nímž musíte bojovat proti všemožným nepřátelům.


 

Ostatní FreeHry

Operation Critical, mobilní a PDA

Kritická operace na vás už čeká s nutným houfem nepřátel a se spoustou zbraní, kterými je eliminujete. Agentka Tania byla vyslána na skrytý ostrov v Tichém oceánu, aby prozkoumala, co nekalého se tam odehrává. Před chvílí s ní agentura ztratila kontakt.

Hodnocení: 90 %


Merill The Phosporus, arkády

Člověk by ani nevěřil, jak moc zábavná může být na první pohled obyčejná hopsaní hra. Titul Merill The Phosphorus je totiž oproti všemožným Máriům a Soníkům neskutečně návykový díky svému pojetí a několika příjemným inovacím. Inu, čtyřlístková víla čeká.

Hodnocení: 85 %


Every Extend Kamikaze, akční

Existují hry, jež mají naprosto úžasnou a návykovou hratelnost. S grafickou stránkou se věc sice moc dobře nemá, nicméně díky výše uvedeným aspektům to vadí pramálo. Do takové skupiny her můžeme zařadit i dnešní recenzovanou hru Every Extend Kamikaze.

Hodnocení: 81 %


Roboky, akční

Japonci jsou zvláštní lidé. Dokáží vymyslet komerční tituly se spletitým příběhem, ohromující grafikou v manga stylu a naprosto bezchybným příběhem. Také umí vytvořit neuvěřitelně chytlavé freewarovky. Jedna z nich nese název Roboky a dnes vám přinášíme její recenzi.

Hodnocení: 79 %


Speed Trasher, arkády

Máte rádi rychlá kola, adrenalinovou jízdu a skateboarding? Chtěli byste tyto tři věci spojit a dosyta si jich užít v parádní freewarovce? Pokud je vaše odpověď ano, zbystřete- Speed Trasher je něco, co by vám nemělo za žádnou cenu ujít!

Hodnocení: 75 %


Druid Soccer, sportovní a simulátory

Máte rádi fotbal? Jistěže máte, všichni mají rádi fotbal! Dokonce i takoví ti staří vousatí galští dědové, kterým se říká druidi, podlehli kouzlu hry, jíž se tehdy říkalo ještě "honění za hranatým nesmyslem". Nevěříte? Inu, přesvědčte se na vlastní oči!

Hodnocení: 72 %


Soccer Card, karetní

Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.

Hodnocení: 70 %


SBalls2, logické

Viděli jste někdy Santovy koule? A ještě k tomu dvě? Dnes máte tu jedinečnou a neopakovatelnou příležitost podívat se zblízka na ty zázraky programované přírody. Můžete s nimi dělat různé věci… skřítek Oliver vám řekne, jak na to. Věřte-nevěřte, je to zábava!

Hodnocení: 65 %


Armored Edge, akční

Armored Edge je už po prvním dojmu velice příjemná, byť menší a ve svém jádru i jednodušší záležitost. Přesto nemohu než říci, že jsem se u ničení desítek mimozemských lodí bavil. Tak se pojďte bavit také!

Hodnocení: 65 %


Millionaire, logické

Vraťme se do doby, kdy probíhala jedna z nejpopulárnějších televizních soutěží na světě. Řeč je o hře „Chcete být milionářem?“, ovšem v anglickém podání. Tak vyzkoušejte své všeobecné znalosti a pokuste se pokořit horní příčky výher. Hodně štěstí!

Hodnocení: 61 %


Simple Pool, mobilní a PDA

Pátek večer, zakouřený bar, dvě tága a velký zelený stůl. Nebo jeden malý mobil s joystickem? Dnes už máte na výběr, kde si zahrajete kulečník. Sice nabízíme trochu odlehčenější verzi, ale zašťoucháte si pořád skvěle.

Hodnocení: 60 %


TCubed, akční

Jistě každý znáte staré klasické akční plošinovky jako byl například Dangerous Dave. V TCube se ocitnete v kůži uživatele virtuální reality, která se během testu vymkne kontrole a vy se budete muset probojovat zpět do reality. S chutí do toho!

Hodnocení: 45 %


Angry Boulders, akční

Angry Boulders je amatérský počin patřící mezi takzvané experimenty. Ty většinou neztrácejí na originalitě. Angry Boulders ale bohužel tento charakteristický rys ztrácí. Chcete-li si však jen zahrát na body a neunavovat se „trapným“ postupem do dalších levelu, je tato gamesa možná určena pro Vás. Experimental Gameplay...

Hodnocení: 30 %


Ostatní FlashFunky

Undress Sleeping Girl ; Ragdoll Avoider ; Beer Tapper Gone Wild

  

Kitten Cannon ; Summer Flirt ; Splash Back

  

GITS Hentai ; Breeder ; Toilet Fuck

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

2.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |