Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Stejně jako každý týden i tento vám přinášíme článek plný skvělých freewarových her. Nicméně tentokrát v mírně pozměněné podobě. A co že z toho plyne pro vás? Inu, kromě obvyklých freewarovek se budete setkávat i s flashovými hrami. A některé stojí opravdu za hřích.
Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Freewarová hra týdne

Spring, strategie

Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.

Hodnocení: 96 %


Flashová hra týdne

Wings of Glory, 3805 kB

Wings of Glory je výtečná letecká akce, která vás usadí do kokpitu bojového letounu, s nímž musíte bojovat proti všemožným nepřátelům.


 

Ostatní FreeHry

Operation Critical, mobilní a PDA

Kritická operace na vás už čeká s nutným houfem nepřátel a se spoustou zbraní, kterými je eliminujete. Agentka Tania byla vyslána na skrytý ostrov v Tichém oceánu, aby prozkoumala, co nekalého se tam odehrává. Před chvílí s ní agentura ztratila kontakt.

Hodnocení: 90 %


Merill The Phosporus, arkády

Člověk by ani nevěřil, jak moc zábavná může být na první pohled obyčejná hopsaní hra. Titul Merill The Phosphorus je totiž oproti všemožným Máriům a Soníkům neskutečně návykový díky svému pojetí a několika příjemným inovacím. Inu, čtyřlístková víla čeká.

Hodnocení: 85 %


Every Extend Kamikaze, akční

Existují hry, jež mají naprosto úžasnou a návykovou hratelnost. S grafickou stránkou se věc sice moc dobře nemá, nicméně díky výše uvedeným aspektům to vadí pramálo. Do takové skupiny her můžeme zařadit i dnešní recenzovanou hru Every Extend Kamikaze.

Hodnocení: 81 %


Roboky, akční

Japonci jsou zvláštní lidé. Dokáží vymyslet komerční tituly se spletitým příběhem, ohromující grafikou v manga stylu a naprosto bezchybným příběhem. Také umí vytvořit neuvěřitelně chytlavé freewarovky. Jedna z nich nese název Roboky a dnes vám přinášíme její recenzi.

Hodnocení: 79 %


Speed Trasher, arkády

Máte rádi rychlá kola, adrenalinovou jízdu a skateboarding? Chtěli byste tyto tři věci spojit a dosyta si jich užít v parádní freewarovce? Pokud je vaše odpověď ano, zbystřete- Speed Trasher je něco, co by vám nemělo za žádnou cenu ujít!

Hodnocení: 75 %


Druid Soccer, sportovní a simulátory

Máte rádi fotbal? Jistěže máte, všichni mají rádi fotbal! Dokonce i takoví ti staří vousatí galští dědové, kterým se říká druidi, podlehli kouzlu hry, jíž se tehdy říkalo ještě "honění za hranatým nesmyslem". Nevěříte? Inu, přesvědčte se na vlastní oči!

Hodnocení: 72 %


Soccer Card, karetní

Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.

Hodnocení: 70 %


SBalls2, logické

Viděli jste někdy Santovy koule? A ještě k tomu dvě? Dnes máte tu jedinečnou a neopakovatelnou příležitost podívat se zblízka na ty zázraky programované přírody. Můžete s nimi dělat různé věci… skřítek Oliver vám řekne, jak na to. Věřte-nevěřte, je to zábava!

Hodnocení: 65 %


Armored Edge, akční

Armored Edge je už po prvním dojmu velice příjemná, byť menší a ve svém jádru i jednodušší záležitost. Přesto nemohu než říci, že jsem se u ničení desítek mimozemských lodí bavil. Tak se pojďte bavit také!

Hodnocení: 65 %


Millionaire, logické

Vraťme se do doby, kdy probíhala jedna z nejpopulárnějších televizních soutěží na světě. Řeč je o hře „Chcete být milionářem?“, ovšem v anglickém podání. Tak vyzkoušejte své všeobecné znalosti a pokuste se pokořit horní příčky výher. Hodně štěstí!

Hodnocení: 61 %


Simple Pool, mobilní a PDA

Pátek večer, zakouřený bar, dvě tága a velký zelený stůl. Nebo jeden malý mobil s joystickem? Dnes už máte na výběr, kde si zahrajete kulečník. Sice nabízíme trochu odlehčenější verzi, ale zašťoucháte si pořád skvěle.

Hodnocení: 60 %


TCubed, akční

Jistě každý znáte staré klasické akční plošinovky jako byl například Dangerous Dave. V TCube se ocitnete v kůži uživatele virtuální reality, která se během testu vymkne kontrole a vy se budete muset probojovat zpět do reality. S chutí do toho!

Hodnocení: 45 %


Angry Boulders, akční

Angry Boulders je amatérský počin patřící mezi takzvané experimenty. Ty většinou neztrácejí na originalitě. Angry Boulders ale bohužel tento charakteristický rys ztrácí. Chcete-li si však jen zahrát na body a neunavovat se „trapným“ postupem do dalších levelu, je tato gamesa možná určena pro Vás. Experimental Gameplay...

Hodnocení: 30 %


Ostatní FlashFunky

Undress Sleeping Girl ; Ragdoll Avoider ; Beer Tapper Gone Wild

  

Kitten Cannon ; Summer Flirt ; Splash Back

  

GITS Hentai ; Breeder ; Toilet Fuck

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |