Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Stejně jako každý týden i tento vám přinášíme článek plný skvělých freewarových her. Nicméně tentokrát v mírně pozměněné podobě. A co že z toho plyne pro vás? Inu, kromě obvyklých freewarovek se budete setkávat i s flashovými hrami. A některé stojí opravdu za hřích.
Týden na FreeHrách – ve znamení změn

Freewarová hra týdne

Spring, strategie

Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.

Hodnocení: 96 %


Flashová hra týdne

Wings of Glory, 3805 kB

Wings of Glory je výtečná letecká akce, která vás usadí do kokpitu bojového letounu, s nímž musíte bojovat proti všemožným nepřátelům.


 

Ostatní FreeHry

Operation Critical, mobilní a PDA

Kritická operace na vás už čeká s nutným houfem nepřátel a se spoustou zbraní, kterými je eliminujete. Agentka Tania byla vyslána na skrytý ostrov v Tichém oceánu, aby prozkoumala, co nekalého se tam odehrává. Před chvílí s ní agentura ztratila kontakt.

Hodnocení: 90 %


Merill The Phosporus, arkády

Člověk by ani nevěřil, jak moc zábavná může být na první pohled obyčejná hopsaní hra. Titul Merill The Phosphorus je totiž oproti všemožným Máriům a Soníkům neskutečně návykový díky svému pojetí a několika příjemným inovacím. Inu, čtyřlístková víla čeká.

Hodnocení: 85 %


Every Extend Kamikaze, akční

Existují hry, jež mají naprosto úžasnou a návykovou hratelnost. S grafickou stránkou se věc sice moc dobře nemá, nicméně díky výše uvedeným aspektům to vadí pramálo. Do takové skupiny her můžeme zařadit i dnešní recenzovanou hru Every Extend Kamikaze.

Hodnocení: 81 %


Roboky, akční

Japonci jsou zvláštní lidé. Dokáží vymyslet komerční tituly se spletitým příběhem, ohromující grafikou v manga stylu a naprosto bezchybným příběhem. Také umí vytvořit neuvěřitelně chytlavé freewarovky. Jedna z nich nese název Roboky a dnes vám přinášíme její recenzi.

Hodnocení: 79 %


Speed Trasher, arkády

Máte rádi rychlá kola, adrenalinovou jízdu a skateboarding? Chtěli byste tyto tři věci spojit a dosyta si jich užít v parádní freewarovce? Pokud je vaše odpověď ano, zbystřete- Speed Trasher je něco, co by vám nemělo za žádnou cenu ujít!

Hodnocení: 75 %


Druid Soccer, sportovní a simulátory

Máte rádi fotbal? Jistěže máte, všichni mají rádi fotbal! Dokonce i takoví ti staří vousatí galští dědové, kterým se říká druidi, podlehli kouzlu hry, jíž se tehdy říkalo ještě "honění za hranatým nesmyslem". Nevěříte? Inu, přesvědčte se na vlastní oči!

Hodnocení: 72 %


Soccer Card, karetní

Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.

Hodnocení: 70 %


SBalls2, logické

Viděli jste někdy Santovy koule? A ještě k tomu dvě? Dnes máte tu jedinečnou a neopakovatelnou příležitost podívat se zblízka na ty zázraky programované přírody. Můžete s nimi dělat různé věci… skřítek Oliver vám řekne, jak na to. Věřte-nevěřte, je to zábava!

Hodnocení: 65 %


Armored Edge, akční

Armored Edge je už po prvním dojmu velice příjemná, byť menší a ve svém jádru i jednodušší záležitost. Přesto nemohu než říci, že jsem se u ničení desítek mimozemských lodí bavil. Tak se pojďte bavit také!

Hodnocení: 65 %


Millionaire, logické

Vraťme se do doby, kdy probíhala jedna z nejpopulárnějších televizních soutěží na světě. Řeč je o hře „Chcete být milionářem?“, ovšem v anglickém podání. Tak vyzkoušejte své všeobecné znalosti a pokuste se pokořit horní příčky výher. Hodně štěstí!

Hodnocení: 61 %


Simple Pool, mobilní a PDA

Pátek večer, zakouřený bar, dvě tága a velký zelený stůl. Nebo jeden malý mobil s joystickem? Dnes už máte na výběr, kde si zahrajete kulečník. Sice nabízíme trochu odlehčenější verzi, ale zašťoucháte si pořád skvěle.

Hodnocení: 60 %


TCubed, akční

Jistě každý znáte staré klasické akční plošinovky jako byl například Dangerous Dave. V TCube se ocitnete v kůži uživatele virtuální reality, která se během testu vymkne kontrole a vy se budete muset probojovat zpět do reality. S chutí do toho!

Hodnocení: 45 %


Angry Boulders, akční

Angry Boulders je amatérský počin patřící mezi takzvané experimenty. Ty většinou neztrácejí na originalitě. Angry Boulders ale bohužel tento charakteristický rys ztrácí. Chcete-li si však jen zahrát na body a neunavovat se „trapným“ postupem do dalších levelu, je tato gamesa možná určena pro Vás. Experimental Gameplay...

Hodnocení: 30 %


Ostatní FlashFunky

Undress Sleeping Girl ; Ragdoll Avoider ; Beer Tapper Gone Wild

  

Kitten Cannon ; Summer Flirt ; Splash Back

  

GITS Hentai ; Breeder ; Toilet Fuck

  

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 26 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A