Týden v rubrice Plné Hry – erotický týden za námi

Sedm dní ve víru lechtivých hříček uteklo jako voda. Seběhlo se v něm přitom mnoho solidních kousků, mezi nimiž nejvíce září aktualizovaná verze 3D sex Villa. Nu, virtuální sex nabízený zcela zdarma už není pouhým snem, nýbrž skutečností hodnou pozornosti.
Týden v rubrice Plné Hry – erotický týden za námi

Hra týdne

Duty And Beyond, adventury

Život poslíčka s Pizzou je tak vzrušující! Že nevěříte? Každý den se setkáváte s novými lidmi a při každé další roznášce Pizzy se cítíte jako při nějakém dobrodružství – hledání adres, jízda na skútru, donáška pizzy a dolování peněz z nevrlých zákazníků. Co může být víc vzrušujícího?

Hodnocení: 98 %


Ostatní hry

Smark`s Lair, akční

Smark`s Lair je nádherně zpracovaný počin s nevídaným scénářem. Zhostíte se zde role draka, který má za úkol zničit prakticky vše, co se hýbe na povrchu, jen několik metrů pod ním. Přitom nepřátel budou spousty. Od obyčejných smrtelníků, až po rytíře. Tak vzhůru do světa plného ohnivých plamenů!

Hodnocení: 87%


3D Sex Villa – 3D Slut 2, erotické

Nová, lepší a kapet vychytanější „erotická“ hra. To je 3D Sex Villa, která jde oproti svému staršímu bratříčkovi o poznáni jednodušeji nainstalovat a posléze i hrát. Co dodat? Snad jen – stahujte!

Hodnocení: 80 %


Sexy Party, erotické

Chcete to doma pořádně roztočit? Tak si sežeňte nějaké ty lidi k sobě (nejlépe ve vyrovnaném poměru obou pohlaví) a pusťte Sexy Party! Monopoly jsou nuda, Dostihy jsou nuda, Scrabble je taky nudný, zato SP - to je něco! Jestli máte rádi svlékání, lechtivé scénky a vůni peněz, neváhejte.

Hodnocení: 80 %


Cedric and the Revolution, adventury

V zemi elfů se nežije špatně, ale v poslední době se hrozně zvýšily daně. Chudým mladíkům nezbývá nic jiného, než uspořádat protest, masivní demonstraci, klíče cinkají atd. Vžijme se do role dvou individuí sotva odrostlých elfímu akné a pojďme organizovat dělnickou třídu.

Hodnocení: 80 %

The Becher Rocket, logické

Také jste jako malí toužili létat ke hvězdám? Velký a Malý vůz vás lákali víc než auta na silnicích? Dnes máte možnost aspoň virtuálně naplnit své sny… sice jen v rámci naší drobné sluneční soustavy, ale to snad nevadí. Raketa plná Becherovky se chystá na svůj první let. Připojíte se?

Hodnocení: 77 %


Sunset Over Imdahl, adventury

Přestože může zpočátku Sunset Over Imdahl působit jako líbivá RPG, věřte, že vás zdání jenom klame. Jedná se o počin ryze adventurní, avšak na zábavnosti přesto nic neztrácí. Vžijete do role malého chlapce, který se ze všech sil snaží zachránit rodné město. Ptáte se před čím? Pojďte to zjistit.

Hodnocení: 75 %


Attack Brain, mobilní a PDA

Na váš mozek útočí nová výzva! Zabaví vás odhadování barviček skrytých za zástěnou. Občas budete proklínat důvtip virtuálního soupeře, ale pokud vyhrajete, tak se můžete honosit titulem „mistr mysli“. Ovšem s mobilem pod lavicí moc nejásejte, alieni by to mohli zjistit.

Hodnocení: 72 %


Strip Poker Exklusive, erotické

Nemáte chuť zahrát si poker společně s krásnými dívkami? Nyní máte nevšední možnost, a rovnou se šesti najednou. Ovšem nebude to jednoduché. Věřte, že v některých chvilkách si budete připadat, jako kdybyste hráli proti prvotřídnímu pokerovému hráči. Tak vzhůru do báječného světa krásných dívek a karetního šílenství!

Hodnocení: 70 %


BlockBusting Babes, erotické

A je to tady. Tetrisové klišé s nahotinkami... „to už si vážně ty troubové nic lepšího vymyslet nemohli“, říkají si jistě mnozí z vás. Ale no tak, nemračte se – i tento ohraný koncept může být přece základem pro jinak dobrou hru. Však zkuste a uvidíte. Jinak si ty slečny nechám pro sebe!

Hodnocení: 65 %


Berzerk 3D, akční

Dnes tu pro vás máme remake ze soutěže Retro Remakes 2006 s názvem Berzerk 3D. Zde se vžijete do role prchajícího vězně, který je krok od kroku pronásledován velkými plechovými roboty v rozsáhlém bludišti. K dispozici budete mít pouze malou pulzní pistoli a občas narazíte na nějaký ten granát. Tak s chutí do toho!

Hodnocení: 61 %


Hra o přežití, akční

Asi znáte hitový film, který projel našimi multikiny a rozřízl je na dvě půlky. Jedni ho odsuzují, druzí milují a my ho hrajeme. Saw do PC podoby pro nás převedly zlaté české ručičky. Pokusíme se přežít s oběmi postavami v 3D labyrintu plném úskočných nástrah.

Hodnocení: 60 %


Dream Stripper, erotické

Spousta mladých kluků touží podívat se do nějakého vykřičeného podniku na opravdický striptýz. Buďto mohou jít ven a bezhlavě bloudit po ulicích, hledat po nocích lákavé červené světýlko, a pak se nechat ve dveřích uvaděčem vyhodit: „Vodprejskni mladej!“ A nebo mohou zkusit naši dnešní hru.

Hodnocení: 40 %

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

15.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová mobilní hra

Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová…

Jam City chystá mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery. Vyrovná se však verzi od Niantic?

14.  12.  2017 | | 6 N/A