Týden v rubrice Plné Hry – neuvěřitelné vesmírné dobrodružství

Tento týden jste se mohli setkat až s neuvěřitelně propracovaným vesmírným simulátorem, jenž na poli freeware scény stěží nachází konkurenci. O tom mimo jiné svědčí i jeho úctyhodné hodnocení sahající k 95 %, které však nebylo v uplynulých sedmi dnech uděleno jako jediné. O první místo nejlepší hry se totiž dělí i logická pecka Acid Bomb.
Týden v rubrice Plné Hry – neuvěřitelné vesmírné dobrodružství

Hra týdne

Star Wraith: Shadows of Orion, simulátory

Star Wraith: Shadows of Orion před nedávnem opustil vody sharewaru a vrhnul se do bojů na scéně freewarové. Zde jen stěží najde pokořitele, neboť hra, kterou právě nabízíme, spadá mezi vůbec nejlepší vesmírné simulátory. Nevěříte?

Hodnocení: 95 %


Ostatní hry

Acid Bomb, logické

Lákají vás nebezpečná povolání? Viděli jste všechny díly McGyvera? Uvažovali jste někdy, jaké by to bylo být pyrotechnikem? Člověkem ocelových nervů, hrdinou dne, co hravě zneškodní každou bombu či jiné nebezpečí? Nuže, dnešní hra vám tento pocit možná až příliš přiblíží.

Hodnocení: 95 %


Racing Pitch, simulátory

A dnes tu máme opět jednu originální hru. Připravte si mikrofon, poněvadž bez něj si Racing Pitch nezahrajete. Čím silněji budete vydávat zvuky motoru, tím rychleji pojedete. Takže si promasírujte hlasivky a plíce, jdeme na to!

Hodnocení: 89 %


Diver Down, RPG

Asi by se slušelo začít recenzi povzdechem a slovy, jak jsou všechny freewarové RPGčka na to jedno pověstné brdo, zvláště ty tvořené v programu RPG maker. Jak za každé nové, natož pak kvalitní a dlouhé RPG, máme být vděční a tak dále a tak dále... Ale co právě nabízené RPG? Jaké je?

Hodnocení: 87 %


Dragon Treasure, mobilní a PDA

Pojďte se zase jednou společně s námi ponořit do světa zmítaného zlem, v němž vládne magie, bojují rytíři a neexistují počítače, ba ani mobilní telefony. Dragon Treasure je příjemnou dobrodružnou hříčkou, kterou byste si neměli nechat ujít.

Hodnocení: 80 %


Levitar 3D, arkády

Levitar byla svého času poměrně známá hříčka na ATARI. Doba nám značně pokročila a tento starý stroj nahradilo již dávno PC, které je výkonnostně přeci jen někde jinde. Chtěli byste si tuto legendu zahrát i na své nadupané sestavě v roce 2007? Tady je…

Hodnocení: 80 %


Skud, arkády

Poslední dobou mě začínají bavit hry z Experimental Gameplay. Ano, začínají se tam objevovat skutečně kvalitní kousky, mezi něž patří i hra Skud. Na první pohled se sice tváří jako obyčejná plošinovka, ale po bližším prozkoumání…

Hodnocení: 79 %


Pegsol, logické

Možná jste se s ním už setkali… a jestli ne, tak teď máte tu možnost. Na trhu existuje spousta špičkových hlavolamů, sudoku se prodává jako ropa a teče mozkovými závity mladých i starých. Pegsol je podobně silný, čeká vás opravdový zážitek nejen pro vaše neurony. Zbude vám jen jeden kolík?

Hodnocení: 70 %


Another Day at War, logické

„Další den… pořád slyším kulky létat všude kolem… rozehrávají těžkou fugu mezi proudy vzduchu… možná zítra konečně všechno skončí.“ I takto by šel popsat den v pekle. Hráči si ale podobné věci ve virtuálních realitách vysloveně chválí. Divím se tomu.

Hodnocení: 67 %


Angokabe Soccer, sportovní

Staré dobré časy se vrací zpět a s nimi i předělávka klasického fotbálku z Commodore 64. Tato nevinná, nicméně velice zábavná hříčka vás zanese na zelený trávník s několika tyčemi na každé straně. A i když to nevypadá zrovna zábavně, zaručuji vám, že pravdou je přesný opak.

Hodnocení: 60 %


System Chaos, akce

Název této hry je výstižný takřka po všech směrech. Ocitnete se ve světě, v němž vládne chaos, a to doslova. Všude samí zmatení nepřátelé, kteří hlava nehlava jdou proti vám, aby rázně ukázali, kdo je tady pánem.

Hodnocení: 50 %


Migration of Civilisations, strategie

Píše se rok 2153. Vaše civilizace byla napadena na domovské planetě Gagoros silnou Gedanoranskou jednotkou HX-200. Úkol, který vám byl zadán, je zneškodnit protivníka a získat si tak vlastní právo na existenci...

Hodnocení: 40 %


Baku Bomber Remastered, arkády

Baku Bomber Remastered by se dal popsat jako mix Arkanoidu a Space Invaders. Ovšem s těmi rozdíly, že pálka je váš nepřítel, a vetřelec jste pro změnu vy. Za úkol máte rozstřílet různé stavby ubohými lidmi. No nezní to lákavě? Pusťte se do toho!

Hodnocení: 31 %

Nejnovější komentáře