Týden v rubrice Plné Hry – samé pecky

Pečlivě hry vybíráme, snažíme se nabídnut co možná nejlepší kousky a tento týden nebyl výjimkou. Sešlo se opravdu mnoho solidních kousků, mezi nimiž triumfuje zejména výtečná mobilní hříčka. Nicméně opomenout byste neměli ani nové strategie, závodní simulátory nebo lechtivou relaxačku v podobě namlouvání sličné ženy. To vše samozřejmě zdarma!
Týden v rubrice Plné Hry – samé pecky

Hra týdne

BeBeyond, mobilní a PDA

Dnes vám přinášíme vítěznou java hru v soutěži Becherovka Game 2006. Její název zní BeBeyond a je to zdařilý remake stařičké klasiky Frogger. Budete tedy chodit přes rušnou silnici, přeplavovat se přes řeku a mezitím sbírat lahve Becherovky. Pusťte se do toho!

Hodnocení: 90 %

Ostatní hry

Gravitron, akční

Před nedávnem jsme vám přinesli titul s názvem Thrust Xtreme, který si oblíbila takřka celá redakce díky hratelnosti a svému pojetí. Dnes vám přitom nabízíme jeho novou variaci – povedenější, hezčí a hratelnější. Odmítnete tuto nabídku?

Hodnocení: 88 %


Monopoly 3, strategie

Máte rádi hry typu Dostihy a sázky nebo Monopoly? Rádi obchodujete s pozemky a hrajete si na pány v oblecích s nechutně naplněnými bankovními konty? Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít dnešní hříčku – je vám šitá přímo na míru.

Hodnocení: 85 %


Devastation Zone Troopers, arkády

Bojujete raději na zemi nebo ve vzduchu? V Devastation Zone Troopers si můžete zkusit oboje, a to navíc ve futuristickém stylu, vídaném u her typu Giants: Citizen Kabuto. Pokud tedy zrovna hledáte podařenou akci, je právě nabízený počin jasnou volbou.

Hodnocení: 85 %


Fire and Forget, akční

Fire and Forget je svižná a stylově pojatá akce, v níž se zmocníte rakety bojující mezi smrští nepřátel. Jako vždy je důležité přežít, nicméně právě nabízená hříčka nabízí i jistý prvek originality, který jinak zašlý koncept oprašuje a dává mu nový lesk.

Hodnocení: 85 %


WoodyGammon, logické

Znáte hru backgammon? Je to pole s trojúhelníčky, dvěma kostkami a spoustou figurek na dámu. Už víte? Jestli ano, pak se těšte na velmi kvalitní PC zpracování téhle gamesky včetně hry dvou hráčů a to i po internetu. Pokud ale nevíte o co jde, nezaškodí vám se trochu poučit a následně pobavit.

Hodnocení: 80 %


Warzone 2100, strategie

Hra vyvíjená jako komerční titul se po delší době ocitá na poli open-source a vy si ji proto můžete zahrát zcela zdarma. Už ten samotný fakt, že Pumpkin studio (no není to krásný název?) je firmou komerční, předznamenává, že o kvality hry se nemusíme obávat. Takže hurá do boje!

Hodnocení: 78 %


Bechon, arkády

Píše se rok 2207, z oblíbené Becherovky se stala megakorporátní společnost a ta dnes slaví své čtyřsté výročí. Jak tomu tak bývá u vizí vzdálené budoucnosti, Země už rozpínavému lidstvu nestačí, a tak se lidé vydávají do neprobádaných koutů vesmíru, jak jinak, než s Becherovkou v čele.

Hodnocení: 77 %


Becher Championship, sportovní a simulátory

Velkou porci zábavy spolu s nadupanými vozy i pár kapkami adrenalinu vám nabízí titul jménem Becher Championship. Spolu se třemi protivníky se vydáte napříč nehostinnou krajinou, kde budete soupeřit o prvenství. Neváhejte a stahujte!

Hodnocení: 76 %


Okulděje III, adventury

Okulděje III je hororová adventura, jejíž napínavý scénář se opírá o skutečné události. Tajuplné městecko, po němž je pojmenována tato hra, skýtá nevšední rozuzlení. Prozkoumáte desítky lokací, kde na vás čeká spousta záhad. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Hodnocení: 74 %


Sailor Moon Dating Simulator, sportovní a simulátory

Jedno staré lidové rčení říká: cvičení dělá mistra. Vaším úkolem přitom bude sbalit během dvaceti dní slečnu vašich snů. Samozřejmě k tomu budete mít všechny nutné prostředky - pozvěte ji na rande, dejte jí hory dárků a k tomu správně odpovězte na její otázky.

Hodnocení: 50 %


Becherself, adventury

Já jsem Kornel Brákomík, mladý muž jako každý jiný. Co nejméně problémů a celý život před sebou. Jednoho dne se však můj život náhle změnil... A tak začíná můj příběh.

Hodnocení: 50 %


Becherův pohár 1976, sportovní a simulátory

A opět tu máme dalšího účastníka soutěže Becherovka Game 2006, tentokrát z řady autíčkových arkád, popřípadě chcete-li oficiálnější výraz, tak z kategorie simulátorů. Osedlejte svého Trabanta, Žigulíka, či Velorexe a hurá na závodní okruhy!

Hodnocení: 25 %

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sedn…

Parta kamarádů, velký gauč, jedna obrazovka. Mysleli jste si, že gaučový multiplayer už je mrtvý? Kde že. Stačí dobře hledat a my jsme to udělali za vás.

21.  7.  2018 | | 2 N/A