Týden v rubrice Plné Hry – samé pecky

Pečlivě hry vybíráme, snažíme se nabídnut co možná nejlepší kousky a tento týden nebyl výjimkou. Sešlo se opravdu mnoho solidních kousků, mezi nimiž triumfuje zejména výtečná mobilní hříčka. Nicméně opomenout byste neměli ani nové strategie, závodní simulátory nebo lechtivou relaxačku v podobě namlouvání sličné ženy. To vše samozřejmě zdarma!
Týden v rubrice Plné Hry – samé pecky

Hra týdne

BeBeyond, mobilní a PDA

Dnes vám přinášíme vítěznou java hru v soutěži Becherovka Game 2006. Její název zní BeBeyond a je to zdařilý remake stařičké klasiky Frogger. Budete tedy chodit přes rušnou silnici, přeplavovat se přes řeku a mezitím sbírat lahve Becherovky. Pusťte se do toho!

Hodnocení: 90 %

Ostatní hry

Gravitron, akční

Před nedávnem jsme vám přinesli titul s názvem Thrust Xtreme, který si oblíbila takřka celá redakce díky hratelnosti a svému pojetí. Dnes vám přitom nabízíme jeho novou variaci – povedenější, hezčí a hratelnější. Odmítnete tuto nabídku?

Hodnocení: 88 %


Monopoly 3, strategie

Máte rádi hry typu Dostihy a sázky nebo Monopoly? Rádi obchodujete s pozemky a hrajete si na pány v oblecích s nechutně naplněnými bankovními konty? Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít dnešní hříčku – je vám šitá přímo na míru.

Hodnocení: 85 %


Devastation Zone Troopers, arkády

Bojujete raději na zemi nebo ve vzduchu? V Devastation Zone Troopers si můžete zkusit oboje, a to navíc ve futuristickém stylu, vídaném u her typu Giants: Citizen Kabuto. Pokud tedy zrovna hledáte podařenou akci, je právě nabízený počin jasnou volbou.

Hodnocení: 85 %


Fire and Forget, akční

Fire and Forget je svižná a stylově pojatá akce, v níž se zmocníte rakety bojující mezi smrští nepřátel. Jako vždy je důležité přežít, nicméně právě nabízená hříčka nabízí i jistý prvek originality, který jinak zašlý koncept oprašuje a dává mu nový lesk.

Hodnocení: 85 %


WoodyGammon, logické

Znáte hru backgammon? Je to pole s trojúhelníčky, dvěma kostkami a spoustou figurek na dámu. Už víte? Jestli ano, pak se těšte na velmi kvalitní PC zpracování téhle gamesky včetně hry dvou hráčů a to i po internetu. Pokud ale nevíte o co jde, nezaškodí vám se trochu poučit a následně pobavit.

Hodnocení: 80 %


Warzone 2100, strategie

Hra vyvíjená jako komerční titul se po delší době ocitá na poli open-source a vy si ji proto můžete zahrát zcela zdarma. Už ten samotný fakt, že Pumpkin studio (no není to krásný název?) je firmou komerční, předznamenává, že o kvality hry se nemusíme obávat. Takže hurá do boje!

Hodnocení: 78 %


Bechon, arkády

Píše se rok 2207, z oblíbené Becherovky se stala megakorporátní společnost a ta dnes slaví své čtyřsté výročí. Jak tomu tak bývá u vizí vzdálené budoucnosti, Země už rozpínavému lidstvu nestačí, a tak se lidé vydávají do neprobádaných koutů vesmíru, jak jinak, než s Becherovkou v čele.

Hodnocení: 77 %


Becher Championship, sportovní a simulátory

Velkou porci zábavy spolu s nadupanými vozy i pár kapkami adrenalinu vám nabízí titul jménem Becher Championship. Spolu se třemi protivníky se vydáte napříč nehostinnou krajinou, kde budete soupeřit o prvenství. Neváhejte a stahujte!

Hodnocení: 76 %


Okulděje III, adventury

Okulděje III je hororová adventura, jejíž napínavý scénář se opírá o skutečné události. Tajuplné městecko, po němž je pojmenována tato hra, skýtá nevšední rozuzlení. Prozkoumáte desítky lokací, kde na vás čeká spousta záhad. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Hodnocení: 74 %


Sailor Moon Dating Simulator, sportovní a simulátory

Jedno staré lidové rčení říká: cvičení dělá mistra. Vaším úkolem přitom bude sbalit během dvaceti dní slečnu vašich snů. Samozřejmě k tomu budete mít všechny nutné prostředky - pozvěte ji na rande, dejte jí hory dárků a k tomu správně odpovězte na její otázky.

Hodnocení: 50 %


Becherself, adventury

Já jsem Kornel Brákomík, mladý muž jako každý jiný. Co nejméně problémů a celý život před sebou. Jednoho dne se však můj život náhle změnil... A tak začíná můj příběh.

Hodnocení: 50 %


Becherův pohár 1976, sportovní a simulátory

A opět tu máme dalšího účastníka soutěže Becherovka Game 2006, tentokrát z řady autíčkových arkád, popřípadě chcete-li oficiálnější výraz, tak z kategorie simulátorů. Osedlejte svého Trabanta, Žigulíka, či Velorexe a hurá na závodní okruhy!

Hodnocení: 25 %

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A