Týden v rubrice Plné Hry – začal strategický týden

Je to tak – v pondělí jsme odstartovali další tématický týden, tentokrát ve znamení strategických her. Pokud fandíte především žánru RTS, neměli byste si nechat ujít spousty kvalitních kousků, jimiž vás už několik dní zásobujeme. Prozatím mezi nimi triumfuje v mnoha ohledech lepší variace Civilization 2, s názvem C-evo.
Týden v rubrice Plné Hry – začal strategický týden

Hra týdne

C-evo, strategie

C-evo vychází ze známé strategie Civilization. Současné podání je však obohaceno o řadu vylepšení v podobě dokonalejší umělé inteligence, nebo opravených konstrukčních chyb. Troufám si říct, že tato hra může s ledovým klidem útočit na pomyslný trůn ve svém žánru za letošní rok.

Hodnocení: 96 %


Ostatní hry

Gate 88, strategie

Hluboký vesmír, nikde okolo žádná planeta, právě zde se odehrává válka mezi nejrůznějšími energetickými bytostmi. Bitva o životní prostor. Představujeme vám dokonalé skloubení komplexní strategie s kosmickou střílečkou. Upozornění: Návykový multiplayer mód.

Hodnocení: 95 %


Castle Defender, strategie

Castle Defender je typickým příkladem přísloví, že v jednoduchosti je síla. Nabízí tak primitivní a klasický koncept, až hanba. Přesto je to však počin neskutečně zábavný a dobře zpracovaný. Nečekejte ani minutu, tenhle titul je jako pitbul- chytne a nepustí!

Hodnocení: 93 %


FreeRails, strategie

Říká vám něco RailRoad Tycoon? Aby také ne, snad nejznámější strategická hra, v níž jste se ujali budování železniční infrastruktury, získala srdce nejednoho hráče. FreeRails proto vsází na stejné karty a nutno dodat, že ne bezmyšlenkovitě.

Hodnocení: 90 %


War of Fantasy, strategie

Udatní rytíři, obří housenky, goblini,… Říkáte, že to zavání zajímavou strategií? A máte pravdu. War of Fantasy je počin, který se jen tak nevidí. Slušná grafika, výborné zpracování - čtěte dál, tohle stojí za hřích!

Hodnocení: 87 %


Shadow Armada, strategie

Shadow Armada je výtečná strategie, v níž se vžijete do role velitele vesmírné flotily. Vaším úkolem bude zničit všechny oponentovy lodě. K dispozici budete mít velký arzenál řízených střel a mnoho různý lodí. Nenechte si tedy ujít tuto excelentní hru.

Hodnocení: 87 %


Notrium 1.2, RPG

Jen si to představte - letíte ve vesmírné korábu, když v tom BÁC! Sestřelená loď klesá k zemi a vy jste nuceni přistát se záchranným modulem na neznámé planetě. Úkol? Přežít a dostat se zpět domů.

Hodnocení: 85 %


Electrical Bird, akční

Dnes tu máme střílečku od vývojáře Turezure až ze samotného Japonska. A nutno dodat, že na první pohled dosti neobvyklou. Futuristická grafika a zvuky - tyto a další aspekty se skloubí v opravdu povedený počin.

Hodnocení: 75 %


Respox, arkády

Není to tak dlouho, co jsme avizovali uvolnění PC a PDA verze Respoxu k volnému stažení. Slíbili jsme také, že přineseme recenzi na toto velmi zajímavé a chytlavé dílko. A tady je. Čtěte dál, stojí za to!

Hodnocení: 73 %


Jigetiser Xmas Gifts, logické

Vzpomínáte si ještě na Vánoce, nebo už dávno chodí před vašima očima sličné ženy v plavkách? Vánoční duch nám připravil obrázky roztříštěné až na 216 kousků – počítačová puzzlata. Skládat mohou malí i velcí, výběr obtížností je široký. Když skládačka zdarma, tak pro všechny.

Hodnocení: 72 %


ZBall, mobilní a PDA

Máloco mě rozseká víc, než stará klasika - arkanoid. Člověk se u toho skvěle baví i po 1000 letech, co o tom slyšel poprvé. ZBall se navíc snaží nabídnout něco nového: zpracování pro mobily, zajímavé bonusy, zvláštní kola. Inu, uvidíme.

Hodnocení: 67 %


Nether Earth, strategie

Nether Earth je zcela ojedinělá RTS, jež byla především v dobách minulých velmi oblíbená. Vývojářský tým s názvem Brain Games zapracoval na jejím remaku. Dočkáte se prakticky totožné hratelnosti, samozřejmě až na pár nových vylepšení.

Hodnocení: 67 %


Battleground II, mobilní a PDA

Chcete někoho pořádně převést? Toužíte zničit nepřítele a využít přitom veškeré svojí chytrosti? Pojďte si s námi připomenout klasiku se dvěma tanky, nastavitelným úhlem i silou výstřelu.

Hodnocení: 60 %


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A