Týden v rubrice Plné Hry – završení akčního týdne

Akční týden je úspěšně za námi, přičemž v uplynulém týdnu s sebou přinesl poslední zbytky - a že se jednalo o zbytky vpravdě chutné. Triumfuje mezi nimi zejména multiplayerová verze pecky F.E.A.R. s podtitulem Combat, kterou byste si za žádných okolností neměli nechat ujít. Ovšem, kýžených devadesátek se sešlo o kapet více...
Týden v rubrice Plné Hry – završení akčního týdne

Hra týdne

F.E.A.R. Combat, akční

Po neobyčejně velkém úspěchu mainstreamové střílečky F.E.A.R. se autoři rozhodli, že uvolní zdarma její notně vylepšený multiplayer. Nazvali ho F.E.A.R.: Combat, a ten jim přinesl další hromady různých ocenění. Nuže, je jen jedna možnost, jak zjistit, co je na něm tak úžasného.

Hodnocení – 99 %


Ostatní hry

Penumbra, adventury

Penumbra je bez okolků jedna z vůbec nejlepších 1st person akčních adventur na freeware scéně. Disponuje podařeným hororovým příběhem, který dokresluje perfektní audiovizuální zpracování ruku v ruce s pokročilým fyzikálním modelem. Tohle zkrátka nesmíte minout!

Hodnocení – 95 %


Cube 2, akční

Na konci minulého roku vydali autoři veleslavné akční freewarové hry Cube inovovanou verzi jejího druhého dílu. Rozhodli jsme se proto přinést nové, aktuální poznatky, neboť titul podobného kalibru a kvality je velkou vzácností.

Hodnocení – 94 %


Blip & Blop: Balls of Steel, akční

Nemáte rádi kladné hrdiny, jako jsou pokémoni, šmoulové, lemmingové apod.? Vždy jste toužili prohnat potvoře jménem Pikachu hlavou kulku? Dnes máte možnost – pohádkové bytosti se vzbouřily a je potřeba je zarazit!

Hodnocení – 93 %


Ekolog, textové

Textovky jsou téměř mrtvé, o tom se diskutuje už dlouho. Avšak do rukou se mi dostalo dílko, které daný fakt naprosto popírá. Boj za ekologii, častější využívání proklínané MHD a zajímavý pohled na politické snahy – to vše ve strategické textovce. Za ekologii!

Hodnocení – 90 %


Babo Violent 2, akční

Nudíte se při pohledu na tupé nepřátele v singleplayerových hrách? Zíváte, když musíte bojovat proti počítačem ovládáným bojovníkům? Tak právě pro vás zde máme Babo Violent 2 – online akci, která ověří, jak si obstojíte v přímém souboji proti živým lidem!

Hodnocení – 89 %


Switchfire, akční

Chcete se projet jeepem a zároveň kropit nepřítele ze vzduchu? Ode dneška v tom není žádný problém. Hra kombinuje pocit větru ve vlasech za houpání kol a bouřlivé serenády kanónu. Inu, právě nabízené demo komerční gamesky rozhodně potěší!

Hodnocení – 80 %


Zelda: The Legend of Link, akční

Pohádkově krásná hra. Opravdu. Titul Zelda: The Legend of Link mne překvapil ihned po prvním spuštění, přitom z obrázků zrovna příliš nezářil. Jaké kouzlo v sobě skrývá? Co je na něm tak skvělého?

Hodnocení – 79 %


R.I.P. 3, akční

RIP 3: The Last Hero je klasická arkádová 2D střílečka, v níž krutý diktátor získal nepředstavitelnou sílu a drží celou planetu pod kontrolou. Budoucnost závisí jen a jen na vás. Vyberte si jednoho ze šesti hrdinů a zachraňte milióny lidí. Tak vzhůru do boje.

Hodnocení – 75 %


Mountain Car, simulátory

Pakliže jste příznivci doslova monstrózních závodů s off-roady, určitě vás zaujme Mountain Car. Jedná se o titul jdoucí po šlépějích slavné Elastomanie, ovšem nyní v kompletním 3D provedení a na čtyřech kolech.

Hodnocení – 72 %


Rebound, mobilní a PDA

Chudák rytíř Bobalota. Místo toho, aby se někde ucházel o ruku spanilé princezny, nebo v turnaji měřil své síly s udatnými bojovníky, musí dole pod hradbami běhat jako splašený. A co z toho vlastně má?

Hodnocení – 60 %


Escape, logické

Milujete posouvání bedniček a nad slavným Sokobanem jste ochotni trávit své dětství? Tak okuste zajímavou logickou hříčku Escape s mnohem propracovanějším herním systémem a spoustou nových nápadů.

Hodnocení – 60 %


Challengo, logické

Challengo je Logický rychlík, který možná nevypadá nejlépe, nicméně přesto vám mohu zaručit, že hlavu ani patu nepostrádá. Co se tedy skrývá pod tímto názvem? Pokud vás to zajímá, zkuste kliknout ;-), třeba nebudete litovat.

Hodnocení – 50 %

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 22 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
Evropský PS Store láká na skvělé slevy, nechybí Detroit a God of War

Evropský PS Store láká na skvělé slevy…

Nejsou to jen malé hry, co dostanou slevy na Playstationu. Tentokrát jde o hity.

4.  10.  2018 | | 7 N/A