Týden v rubrice Plné hry: týdenní nášup

Relaxace s počítačovými hrami? Byť to pro mnohé z nás zní jako pohádka, spousta hráčů je schopna při hraní povedeného titulu odpočívat – pokud i vy patříte do skupiny těchto pařanů, snad tedy nepohrdnete dalším nášupem her, který jsme pro vás tentokráte přichystali. Čeká na vás skvělá řežba Dark War II či titul Ovo Remake pocházející z českých luhů a hájů.
Týden v rubrice Plné hry: týdenní nášup

Dark War II - perfektní akční řežba

I když bychom se o pravdivosti mých dalších slov mohli přít, jistě většina z vás v případě touhy po odreagování sáhne po nějaké té akční řežbě. Pokud máte chuť vyzkoušet jednu z nejlepších 2D akčních freeware her posledních měsíců, pak jste na správném místě - představíme si totiž vynikající počin Dark War II.

Hra je určena pro jednoho nebo dva hráče, nabízí vám dvojici módů. Ten první je obdobou klasické kariéry, tak, jak ji známe především ze sportovních her. Jak jistě správně tušíte, vaším úkolem bude projít každý z levelů a dokončit hru. Druhý mód, nazvaný přežití, vám nabízí o něco zajímavější zážitek - budete se totiž muset snažit co nejdéle přežít v jedné ze šesti obřích arén plných krvežíznivých nepřátel.

Byť vám nemusí připadat cíl vašeho snažení zrovna zajímavý, vězte, že budete muset pouze a jen ničit všechny vojáky a další postavičky, které se vám připletou do cesty. To vše samozřejmě nepůjde bez zajímavého a účinného arzenálu - čeká tak na vás zhruba devítka zbraní, mezi kterými nechybí ani klasický plamenomet, brokovnice či granátomet.

V boji krom jiného získáváte také peněžní odměnu, za kterou si můžete pořídit odpovídající výbavu. Zpracování hry je dobré, nečekejte však žádnou přepychovou grafiku. Naopak zvuky jsou opravdu vynikající a rozhodně vás na hře zaujmou. Co dodat na závěr k titulu Dark War II? Nápaditá a oddechová akční řežba, kterou stojí za to vyzkoušet. (Více…)

Skippy´s Revenge - pomsta je tak sladká!

Skippy byl malý chlapec, který se nijak významně nelišil od svých vrstevníků - stejně jako oni velmi rád jezdil na kole a prováděl desítky dalších věcí. Osud tomu však chtěl, aby jednoho dne potkal podivné auto s ještě podivnějšími lidmi uvnitř. Náš chlapec však netušil, že ti zírající lidé jsou nájemní vrahové a Skippy je jejich vytypovanou obětí. Během několika pár okamžiků tak srazilo našeho hlavního hrdinu auto a on strávil několik měsíců na nemocničním lůžku.

Nyní však nadešel čas pomsty - Skippy se probral z bezvědomí a touží vrátit útočníkům vše i s úroky. A právě na vás je, abyste jeho přání vyplnili. Vězte tedy, že budete ovládat malou buginu, ve které Skippy jede a kterou musíte přejet co nejvíce nepřátel. Na výběr máte ze tří hlavních módů - kampaně, gang war a malování.

Klasická kampaň se nijak nevymyká průměru - budete tak nuceni postupně projít všech 16 levelů, přičemž váš úkol se v případě každé mise mění, nedočkáte se tak žádného stereotypu. Mód gang war vám umožní vyřídit si veškeré účty s kterýmkoliv živým objektem z vašeho okolí a je-li vám to vše stále málo, můžete mimo jiné vyzkoušet své výtvarné schopnosti v obyčejném malování.

Zpracování je velmi dobré, platí to pro grafiku i ostatní stránky hry. Hledáte-li tedy zajímavou hru pro chvilkové pobavení, rozhodně titul Skippy´s Revenge nepřehlédněte. Jako bonus navíc obdržíte také přiložený šetřič obrazovky s motivem hry. (Více…)

Ovo Remake - povedený český remake

Ani dnes nechybí v našem přehledu hra z českých luhů a hájů, kterou je protentokráte remake několika starších her splácaných do jednoho nového celku. A věřte nebo ne, titul Ovo Remake opravdu stojí za to.

Po spuštění hry vás samozřejmě přivítá klasické menu, kde musíte před startem zadat své jméno a nově také heslo. Princip hraní je jednoduchý, netradiční a také zajímavý - ovládáte totiž malou pojízdnou pružinku, se kterou musíte odpalovat z horní části obrazovky přilétající vajíčka. Jakmile vybrané vajíčko odpálíte, přebarví se a poté jej ještě musíte transportovat pryč. Pokud se vám to vše povede, získáte několik bodů.

Váš úkol zní na první pohled trochu obtížně a přesně tak je tomu i ve skutečnosti - ovládat pružinku není zrovna jednoduché. Co více, během hry můžete krom jiného sbírat písmena slova  BONUS, pokud se vám povede utvořit celé toto slovo, dostanete se k některé z mnoha ukrytých her.

Zpracování hry je svébytné a rozhodně ne nepovedené, grafika se vám bude určitě líbit. Celkově je hra jako taková nápaditá, úkol netradiční a není důvod, proč by se vám titul Ovo Remake neměl zamlouvat. Stačí ho konec konců jen vyzkoušet a uvidíte. (Více...)


Na závěr musím jako vždy připomenout, že plné hry vám přinášíme ve spolupráci se serverem Freehry.cz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce