Týden v rubrice Plné hry: všehochuť námětů

Od dnešního dne se budete na stránkách Doupěte pravidelně každé pondělí setkávat s novým souhrnným přehledem všech plných her, které jsme vám ve spolupráci se serverem FreeHry.cz za uplynulý týden přinesli. A jaké hry jsou to tentokrát? Boj proti kouření ve Smoke Attack * Erotické pexeso Mammary Memory * Akční řežba Inquisitor * Boj na život a na smrt v Glaudius 2* Souboje automobilů v Attac Car.
Týden v rubrice Plné hry: všehochuť námětů

Jak vás již brzy přesvědčí následující řádky, první týden měsíce června byl na zajímavé tituly opravdu bohatý. Na své si díky rozmanitosti námětů přijde snad opravu každý, ve výčtu titulů nechybí hry akčnějšího ražení, ani zástupce s poněkud lechtivějším nádechem. Nebudu vás však již dále zdržovat, pojďme se raději rovnou podívat na všechny plné hry, které přinesl uplynulý týden.

Smoke Attack - v boji proti bezohledným kuřákům

Také jste již zažili ten pocit bezmocnosti a zároveň nevole a naštvání z bezohledných kuřáků? Myslím, že s podobnou situací se ve svém životě setkal takřka každý, zejména pak ti z řad fanatických odpůrců tohoto dnes již zcela běžného fenoménu. Ať už máte na kouření jakýkoliv názor, dnešní plná hra ideově čerpá právě z něj.

Německá firma Phenomedia AG (která je mimo jiné zodpovědná za sérii Moorhuhn) totiž vypustila do světa nový titul Smoke Attack. Ten vám dává jedinečnou možnost vžít se do role neohroženého hrdiny a coby spasitel lidského zdraví musíte vykonat jediné - vymýtit ze světa všechny až nápadně cigaretami zapáchající nepřátele.

Při svých toulkách a hledání dalších obětí navštívíte mnoho rozmanitých prostředí, to vše umocňuje ještě skvělý vizuální zážitek. Kromě zabíjení samotných nepřátel budete muset čas od času také sbírat drobné předměty, stejně jako kupříkladu identifikační karty, které vám otevřou přístup do dalších pasáží jednotlivých lokací. (Více…)

Mammary Memory - nefalšované erotické pexeso

Jak jsem již slíbil, na své si přijdou i fanoušci her erotičtějšího žánru. A co je tedy titul Mammary Memory zač? V zásadě se jedná o klasické, a v ničem se významně nelišící pexeso. Hledat však protentokráte nebudete dvojice zvířat, předmětů či druhů jídla, ale prostě a jednoduše ženská poprsí.

Vaším hlavním úkolem je pochopitelně odkrýt všechny kartičky tohoto pexesa, celkově tak musíte najít 12 různých dvojic (navíc je na celém hracím poli ještě obrázek špionátora Austina Powerse). Na to máte rovných 36 tahů, přičemž za správný i špatný pokus se vám jeden odečítá.

Bohužel se můžete čas od času setkat s nepříjemným problémem, kdy některý z obrázků nemá na hracím poli ten druhý do páru. Zpracování titulu Mammary Memory je jinak vcelku průměrné. (Více…)

Inquisitor - doslova a do písmene akční řežba

Ani ti z vás, kteří mají raději lineární akční hry nebudou zklamáni. Právě pro ty je určena hra s prozaickým názvem Inquisitor, která vás však nezavede do historického středověku, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak, ocitnete se v jakési alternativní realitě stejné doby, která se však v některých ohledech znatelně liší od té naší.

Sami se tak ocitnete v roli neznámého hrdiny, který je zahalen do temně černého pláště. Vaším úkolem je zabít přesně stanovený počet nepřátel, v našem případě zombíků. To platí pro každou lokaci, kterou ve hře navštívíte. Hra je bohužel sama o sobě dosti obtížná, zapomenout můžete na funkci save, kterou autoři do svého titulu neimplantovali. Jak je vidět z obrázků, vše je zahaleno do nepříliš slušivého 2D kabátu. Přesto tento titul stojí za vyzkoušení. (Více…)
 
Glaudius 2 - v kůži gladiátora

Gladiátorské zápasy patřily mezi oblíbenou zábavu, kterou dokázali ocenit především obyvatelé starověkého Říma, kde patřily tyto akce mezi největší společenské události roku. Titul Glaudius 2, o němž bude dále řeč, vám dává jedinečnou možnost vyzkoušet si nevděčnou roli gladiátora v souboji na život a na smrt.

Nepříjemným zjištěním pro mnoho z vás bude jisto jistě fakt, že hrát můžete jen proti skutečnému a živému soupeři - počítačového protivníka se tak nedočkáte. Po spuštění hry je vaším prvním úkolem rozdělit 30 bodů několika atributům určujícím schopnosti vašeho, ale i soupeřova zápasníka. Samotný boj probíhá ve velké aréně, atmosféru pak skvěle dotvářejí okolo stojící a sedící diváci. Autoři použili pro svůj titul Glaudius 2 grafiku z populárního filmu Gladiátor, která však nepůsobí nikterak zázračně. (Více…)

Attac Car - japonský simulátor říznutý akční hrou 

Z Japonska k nám tentokráte dorazil zajímavý mix akční hry a automobilového simulátoru, který se pyšní vcelku výstižným názvem Attac Car. Do rukou tak dostanete vůz vybavený slušným arzenálem zbraní, který vám musí postačit k odstranění po okolí se prohánějícího soupeře. To vše navíc můžete zažít hned v několik různorodých městech a za kapotou hned několika dopravních prostředků.

Ke svým toulkám přírodou, a hlavně pak zničení soupeře, si můžete vybrat z celkového počtu čtyř vozidel. K dispozici je policejní či sportovní vůz, mimo jiné pak také autobus a miniaturním autíčko. Samotné klání proti počítačem řízenému protivníkovi (hrát však můžete i proti skutečnému soupeři) se může odehrávat v centru celkem tří měst. Zpracování hry je velmi slušné. (Více…)


Tak a máme to za sebou. Věřím, že z dnešní nabídky si vybere snad opravdu každý. A nesmím zapomenout podotknout, že plné hry vám přinášíme ve spolupráci se serverem Freehry.cz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 13 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření krabice s PS5

Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření k…

Únik pojednává jak o základní, tak i digitální edici.

14.  9.  2020 | | 6 N/A