Týden v rubrice Plné hry: všehochuť námětů

Od dnešního dne se budete na stránkách Doupěte pravidelně každé pondělí setkávat s novým souhrnným přehledem všech plných her, které jsme vám ve spolupráci se serverem FreeHry.cz za uplynulý týden přinesli. A jaké hry jsou to tentokrát? Boj proti kouření ve Smoke Attack * Erotické pexeso Mammary Memory * Akční řežba Inquisitor * Boj na život a na smrt v Glaudius 2* Souboje automobilů v Attac Car.
Týden v rubrice Plné hry: všehochuť námětů

Jak vás již brzy přesvědčí následující řádky, první týden měsíce června byl na zajímavé tituly opravdu bohatý. Na své si díky rozmanitosti námětů přijde snad opravu každý, ve výčtu titulů nechybí hry akčnějšího ražení, ani zástupce s poněkud lechtivějším nádechem. Nebudu vás však již dále zdržovat, pojďme se raději rovnou podívat na všechny plné hry, které přinesl uplynulý týden.

Smoke Attack - v boji proti bezohledným kuřákům

Také jste již zažili ten pocit bezmocnosti a zároveň nevole a naštvání z bezohledných kuřáků? Myslím, že s podobnou situací se ve svém životě setkal takřka každý, zejména pak ti z řad fanatických odpůrců tohoto dnes již zcela běžného fenoménu. Ať už máte na kouření jakýkoliv názor, dnešní plná hra ideově čerpá právě z něj.

Německá firma Phenomedia AG (která je mimo jiné zodpovědná za sérii Moorhuhn) totiž vypustila do světa nový titul Smoke Attack. Ten vám dává jedinečnou možnost vžít se do role neohroženého hrdiny a coby spasitel lidského zdraví musíte vykonat jediné - vymýtit ze světa všechny až nápadně cigaretami zapáchající nepřátele.

Při svých toulkách a hledání dalších obětí navštívíte mnoho rozmanitých prostředí, to vše umocňuje ještě skvělý vizuální zážitek. Kromě zabíjení samotných nepřátel budete muset čas od času také sbírat drobné předměty, stejně jako kupříkladu identifikační karty, které vám otevřou přístup do dalších pasáží jednotlivých lokací. (Více…)

Mammary Memory - nefalšované erotické pexeso

Jak jsem již slíbil, na své si přijdou i fanoušci her erotičtějšího žánru. A co je tedy titul Mammary Memory zač? V zásadě se jedná o klasické, a v ničem se významně nelišící pexeso. Hledat však protentokráte nebudete dvojice zvířat, předmětů či druhů jídla, ale prostě a jednoduše ženská poprsí.

Vaším hlavním úkolem je pochopitelně odkrýt všechny kartičky tohoto pexesa, celkově tak musíte najít 12 různých dvojic (navíc je na celém hracím poli ještě obrázek špionátora Austina Powerse). Na to máte rovných 36 tahů, přičemž za správný i špatný pokus se vám jeden odečítá.

Bohužel se můžete čas od času setkat s nepříjemným problémem, kdy některý z obrázků nemá na hracím poli ten druhý do páru. Zpracování titulu Mammary Memory je jinak vcelku průměrné. (Více…)

Inquisitor - doslova a do písmene akční řežba

Ani ti z vás, kteří mají raději lineární akční hry nebudou zklamáni. Právě pro ty je určena hra s prozaickým názvem Inquisitor, která vás však nezavede do historického středověku, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak, ocitnete se v jakési alternativní realitě stejné doby, která se však v některých ohledech znatelně liší od té naší.

Sami se tak ocitnete v roli neznámého hrdiny, který je zahalen do temně černého pláště. Vaším úkolem je zabít přesně stanovený počet nepřátel, v našem případě zombíků. To platí pro každou lokaci, kterou ve hře navštívíte. Hra je bohužel sama o sobě dosti obtížná, zapomenout můžete na funkci save, kterou autoři do svého titulu neimplantovali. Jak je vidět z obrázků, vše je zahaleno do nepříliš slušivého 2D kabátu. Přesto tento titul stojí za vyzkoušení. (Více…)
 
Glaudius 2 - v kůži gladiátora

Gladiátorské zápasy patřily mezi oblíbenou zábavu, kterou dokázali ocenit především obyvatelé starověkého Říma, kde patřily tyto akce mezi největší společenské události roku. Titul Glaudius 2, o němž bude dále řeč, vám dává jedinečnou možnost vyzkoušet si nevděčnou roli gladiátora v souboji na život a na smrt.

Nepříjemným zjištěním pro mnoho z vás bude jisto jistě fakt, že hrát můžete jen proti skutečnému a živému soupeři - počítačového protivníka se tak nedočkáte. Po spuštění hry je vaším prvním úkolem rozdělit 30 bodů několika atributům určujícím schopnosti vašeho, ale i soupeřova zápasníka. Samotný boj probíhá ve velké aréně, atmosféru pak skvěle dotvářejí okolo stojící a sedící diváci. Autoři použili pro svůj titul Glaudius 2 grafiku z populárního filmu Gladiátor, která však nepůsobí nikterak zázračně. (Více…)

Attac Car - japonský simulátor říznutý akční hrou 

Z Japonska k nám tentokráte dorazil zajímavý mix akční hry a automobilového simulátoru, který se pyšní vcelku výstižným názvem Attac Car. Do rukou tak dostanete vůz vybavený slušným arzenálem zbraní, který vám musí postačit k odstranění po okolí se prohánějícího soupeře. To vše navíc můžete zažít hned v několik různorodých městech a za kapotou hned několika dopravních prostředků.

Ke svým toulkám přírodou, a hlavně pak zničení soupeře, si můžete vybrat z celkového počtu čtyř vozidel. K dispozici je policejní či sportovní vůz, mimo jiné pak také autobus a miniaturním autíčko. Samotné klání proti počítačem řízenému protivníkovi (hrát však můžete i proti skutečnému soupeři) se může odehrávat v centru celkem tří měst. Zpracování hry je velmi slušné. (Více…)


Tak a máme to za sebou. Věřím, že z dnešní nabídky si vybere snad opravdu každý. A nesmím zapomenout podotknout, že plné hry vám přinášíme ve spolupráci se serverem Freehry.cz

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 2 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 14 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A