Týden ve světě e-sportů

Po týdnu zde opět máme souhrn novinek z dění v progamingu.

Novinky od e-Sports.cz.:

Zajímavosti všeho druhu

Letem světem e-sporty

Závěrem se dostáváme k dění v e-sports světě. Pojďme se podívat na TOP 5 informací, jež byste měli zaznamenat (zbytek pochopitelně naleznete na www.e-sports.cz.):

 

Novinky z ProGamers.cz:

PlayZone liga jak ji možná neznáte

Start ligy už máme za sebou, ale stále spousta hráčů volá po informacích. Proto Vám přináším pohled do zákulisí PlayZone lig a spoustu informací, které můžete zvěřejnit na vašich Fun webech, fórech atd... Každý hráč jistě zaznamenal skutečný a ostrý start nové sezóny ProGamers ligy a PlayZone lig. Jelikož ligy ProGamers praskají ve švech a ligy PlayZone se nám postupně zaplňují, přinášíme tento ucelený informační newsletter o dění především v PlayZone ligách, jelikož ty přinášejí možnosti, o kterých spousta hráčů ani neví. Proto si nezavírejte vrátka, ale naopak pojďte je s námi otevřít dokořán. celý článek...

Časopisy GameStar a PC World zdarma v hernách PGCC

Nedávno jste v našich hernách sítě PG Cyber Café mohli "ochutnat" časopis o počítačových hrách LEVEL, nyní jsme vyjednali další zajímavou nabídku. Od tohoto úterka totiž v hernách PGCC najdete zdarma časopiy GameStar a PC World z vydavatelství IDG, konkrétně pak březnové číslo. Neváhejte, nebudou!

NVIDIA.W3 mezihernový ČMSP turnaj 3/05 - v 17 hernách

Již potřetí se v hernách PG Cyber Café sejdou příznivci strategické hry Warcraft III, aby bojovali v mezihernovém turnaji Českomoravského svazu progamingu. Tentokrát máte na výběr ze 17 heren na celém území ČR, takže šanci se zapojit má skutečně každý. Ceny jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou Logitech, na vítěze čeká exkluzivní volant Logitech MOMO Racing s Force Feedbackem, poražený finalista se může těšit na myš MX310. Ani další hráči nepřijdou zkrátka a pokud se do turnaje přihlásí více než 64 hráčů, budou ceny i počet hodnocených míst navýšeny. Registrace probíhá zde až do soboty 30.4., kdy bude v 18:00 zastavena.

Kalendář mezihernových turnajů a ostatních herních akcí

  • 1.5.2005 - NVIDIA.W3 mezihernový ČMSP turnaj 3/05
  • 7.5.2005 - LOGITECH.PG Cyber Party
  • 15.5.2005 - LOGITECH.Vietcong mezihernový ČMSP turnaj 3/05
  • 21.5.2005 - LOGITECH.PG Cyber Party
  • 29.5.2005 - AMD.CS mezihernový ČMSP turnaj 4/05

Zdroj: tiskové zprávy

Váš názor Další článek: Herní blesk: na Marsu je život!

Témata článku: , , ,