Týden ve světě e-sportů

Po týdnu zde opět máme souhrn novinek z dění v progamingu.

Novinky od e-Sports.cz.:

e-Sports liga Electronic Sports League

Společnost e-Sports provozuje v České republice ligu Electronic Sports League (dále jen ESL). V ní spolu soutěží stovky hráčů v mnoha populárních hrách současnosti.

Zajímavosti všeho druhu

Letem světem e-sporty

Závěrem se dostáváme k dění v e-sports světě. Pojďme se podívat na TOP 5 informací, jež byste měli zaznamenat (zbytek pochopitelně naleznete na www.e-sports.cz.):

 

Novinky z ProGamers.cz:

 

Dubnové akce v AMD PG Cyber Café

Během dubna se v našich hernách AMD PG Cyber Café opět obměnily některé akce a výhody, které již s oblibou využívají naši zákazníci. Ve všech pěti hernách (Nový Smíchov, Anděl, Liberec, Brno a Prodigy) probíhá akce "happy hours", tedy v určených časech káva zdarma, stejně tak je všude zdarma 10. hodina + další dárečky pro členy PG Cyber Café clubu. Zákazníci v Brně (herna Olympia) a Liberci (herna Babylon) si pak můžou za velmi výhodných podmínek zakoupit předplacené karty a hrát tak až za skvělých 15 korun za hodinu, v obou těchto hernách si pak můžete počítač půjčit na celý den za zvýhodněnou cenu. Kompletní seznam dubnových akcí najdete v této novince, těšíme se na vaši návštěvu.

Týden s hrou Electronic Arts - FIFA 2005, NHL 2005

Ve spolupráci s Electronic Arts se na portálu PlayZone rozbíhá nová série Týden s hrou, ve které budou prostřednictvím turnajů představeny některé ze her EA. Prvním turnajem je NHL 2005, kde už je odehrána základní část, nejlepších osm postupuje do play-off, v níž si zahrají o hru od EA, volné hodiny do PG Cyber Café či registraci do ČMSP. Už se však rozběhly boje i ve druhé hře, kterou je FIFA 2005 a ani tady nezůstávají hráči pozadu, příští pondělí pak startuje Týden s Need for Speed Underground 2. Partnery akce Týden s hrou jsou Electronic Arts, LEVEL, ProGamers a ČMSP.

AMD.CS mezihernový ČMSP turnaj 3/05 - 27 registrovaných týmů

Již třetí letošní měření sil ve hře Counter-Strike vypukne příští neděli 17.4.2005. V mezihernovém turnaji můžete kromě bodů do ČMSP klasifikace získat i velmi hodnotné ceny. Vítězný tým si odnese 2500 Kč a volné hodiny do heren PG Cyber Café, pro týmy na druhém a třetím místě jsou připraveny volné hodiny a klíčenky MČR. Celkem se turnaj uskuteční v rekordních 20 hernách sítě PG Cyber Café, registrace končí v sobotu 16.4.2005 v 18:00 hodin. Prozatím je do turnaje přihlášeno 27 týmů, pokud se do turnaje přihlásí 32 týmů a více, budou vylepšeny ceny pro nejlepší i počet hodnocených míst.

Kalendář mezihernových turnajů a ostatních herních akcí

  • 17.4.2005 - AMD.CS mezihernový ČMSP turnaj 3/05
  • 18.4.2005 - Týden s Hrou EA NFS U2
  • 23.4.2005 - LOGITECH.PG Cyber Party
  • 1.5.2005 - NVIDIA.W3 mezihernový ČMSP turnaj 3/05
  • 7.5.2005 - LOGITECH.PG Cyber Party

Zdroj: tiskové zprávy

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma