Týden ve světě e-sportů

Co je nového u ProGamers.cz. a u e-Sports.cz., to se dočtete v této zprávě.

Novinky z e-Sports.cz.:

Zajímavosti všeho druhu

I když je server e-Sports.cz. zaměřen primárně na informování o světě e-sportů, objevuje se na něm spousta zajímavostí, které jistě zaujmou i nemultiplayerově orientované čtenáře. Zde je TOP 5 článků, které byste si určitě neměli nechat ujít:

JRC e-Sports.cz UT1 funparty weekend

JRC spolu s e-Sports.cz chystá další turnaje v UT. Tentokráte se bude hrát mód CTF 4v4. Akce je plánována na 29.ledna 2005. A hned druhý den , tedy 30.1.2005, vás čeká další soutěž, bude se hrát duelově 1v1. e-Sports.cz

UT2004 Invitation Tourney

28.12.2004 se odehrál exhibiční invitation turnaj v UT 2004. Jelikož do něj byli sezvání nejlepší hráči ČR (například [mikake], sYsTema, fk.yenda*JRC), byly k vidění opravdu zajímavé zápasy. Odměnou pro vítěze byla prestiž. Tím nejlepším sem nakonec stal dsN, když ve finále porazil mikakeho 2:1. Blahopřejeme!

Výsledky e-Sports.cz UT2004 Invitation Tourney

  • 1. místo: dsN
  • 2. místo: [mikake]
  • 3. místo: ZmAsteR

Letem světem e-sporty

Závěrem se dostáváme k dění v e-sports světě. Pojďme se podívat na TOP 5 informací, jež byste měli zaznamenat (zbytek pochopitelně naleznete na www.e-sports.cz.):

 

Novinky z ProGamers.cz.:

AMD PGCC Prodigy - opět otevřeno + dívky zdarma!

Dnes byla znovu otevřena herna PG Cyber Café Prodigy, která byla na vánoční svátky uzavřena z důvodu vloupání a následné "generálky". V herně je pro vás připraveno opět 16 počítačů LYNX s 2MBit připojením do internetu, herní periferie jsou již tradičně z produkce firmy Logitech. Během celého ledna je INTERNET ZDARMA pro všechny dívky, slečny a dámy.

Registrace do PG + PZ Online lig prodlouženy

Registrace do ProGamers a PlayZone Online lig byly na žádosti hráčů prodlouženy až do 12.1.2005. 13.1. již dojde k rozřazení hráčů/týmů a vygenerování harmonogramů jednotlivých soutěží. Pokud se chcete jedné ze 7 PG Online Lig, či jedné z 12ti PZ online lig zúčastnit, neváhejte a postupujte dle pokynů uvedených ZDE.

AMD.CS mezihernový turnaj 1/05

Již tuto neděli se v šestnácti hernách PG Cyber Café uskuteční první novoroční mezihernový turnaj, hranou hrou je populární Counter-Strike. Oproti turnajům v roce 2004 byl den konání posunut na neděli, což by mělo lépe vyhovovat hráčům, zároveň byl začátek posunut na 9:00.

Nejčtenější novinky minulého týdne:

Kalendář mezihernových turnajů a ostatních herních akcí

  • 9.1.2005 - AMD.CS mezihernový ČMSP turnaj 1/05
  • 15.1.2005 - PG Cyber Party
  • 23.1.2005 - Logitech.W3 mezihernový ČMSP turnaj 1/05
  • 29.1.2005 - PG Cyber Party
  • 6.2.2005 - LYNX.BW mezihernový ČMSP turnaj 1/05
  • 12.2.2005 - PG Cyber Party

Zdroj: tiskové zprávy

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |17 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce