Týden ve světě e-sportů

Po týdnu zde opět máme novinky ze světa e-sportů…

Výsledky Samsung Euro Championship

V sousedním Německu se odehrála akce nazvaná WCG 2005 - Samsung Euro Championship. Jednalo se o nejdůležitější evropskou akci tohoto roku, neboť se na ní sjeli reprezentanti z takřka celé Evropy. WCG 2005 - Samsung Euro Championship se konal 10. - 13. března 2005 v Hannoveru, v rámci veletrhu informačních technologií CeBIT. Soutěžilo se zde celkem v devíti hrách (PC, konzolové, ale i mobilní). Odměněna byla vždy první tři místa. Celkově se na výhrách vyplatilo 150 000 USD.

Česká republika měla na turnaji také své zástupce. Všem jim byla společností Intel uhrazena cesta i pobyt. A zde již jsou výsledky v jednotlivých PC hrách. Umístění Čechů je vždy v závorce, bohužel se ani jednomu nepodařilo probojovat na medailové příčky.

Counter-Strike: 1. Team Pentagram (9. - 12. SkyRiders)
WarCraft 3: 1. 4K.Grubby (9. - 12. act!Giacomo)
Unreal Tournament 2004: 1. devilmc*play.it (5.-6. [mikake])
Starcraft: 1. ToT)Mondragon (5.-6 SkyR.Destroyer)
Need For Speed Underground 2: 1. Sliver (9. -10. BiA.Savage)
FIFA 2005: 1. mTw.ATI|JiMmY (5.-6 nEph.Ehi)

 

Zajímavosti všeho druhu

Tipy

e-Sports liga Electronic Sports League

Společnost e-Sports provozuje v České republice ligu Electronic Sports League (dále jen ESL). V ní spolu soutěží stovky hráčů v mnoha populárních hrách současnosti.

Letem světem e-sporty

Závěrem se dostáváme k dění v e-sports světě. Pojďme se podívat na TOP 5 informací, jež byste měli zaznamenat (zbytek pochopitelně naleznete na www.e-sports.cz.):

Zdroj: tisková zpráva

Váš názor Další článek: Pořádný náklad demoverzí a plná hra navrch

Témata článku: , , , , ,