Týden ve světě e-sportů

Od ProGamers sice tentokrát bohužel tisková zpráva opět nedorazila, ale pojďme se alespoň podívat, co je nového u e-Sports.cz.

Samsung Euro Championship již začal, nechybí na něm Češi a Slováci!

V sousedním Německu začala tento čtvrtek akce nazvaná WCG 2005 - Samsung Euro Championship. Jedná se o nejdůležitější evropskou akci tohoto roku, neboť se na ní sjeli reprezentanti z takřka celé Evropy. WCG 2005 - Samsung Euro Championship se koná 10. - 13. března 2005 v Hannoveru, v rámci veletrhu informačních technologií CeBIT. Soutěžit se zde bude celkem v devíti hrách (PC, konzolové, ale i mobilní). Odměněna budou vždy první tři místa. Celkově se na výhrách vyplatí 150 000 USD.

Na ECG 2005 nechybí čeští a slovenští zástupci. ČR má zástupce v Counter-Strike, FIFA 2005, Need For Speed Underground 2, Starcraft Broodwar, Unreal Tournament 2004, Warcraft 3 Frozen Throne. Seznam všech reprezentantů najdete zde. Příště vás budeme informovat o výsledcích. A pokud již nyní prahnete vědět, jak si reprezentace vede, sledujte web http://www.e-sports.cz/., kde budeme přinášet aktuální informace.

WCG 2005 Call of Duty o­nline cup

Mezi doprovodné turnaje Národní kvalifikace WCG, jejíž finále proběhne koncem května v Praze, patří mimo jiné turnaj nazvaný WCG 2005 Call of Duty o­nline cup. Nyní se hraje online část, avšak bude následovat LAN finále. Soutěží se stylem 5v5. Týmy mohou vybojovat hodnotné ceny od firmy qiip, pronájem serveru od BastardServers.com, originální hry od CD Projektu. Jestliže vás zajímá, jak dopadlo první kolo soubojů, klikněte sem.

Zajímavosti všeho druhu

Tipy

e-Sports liga Electronic Sports League

Společnost e-Sports provozuje v České republice ligu Electronic Sports League (dále jen ESL). V ní spolu soutěží stovky hráčů v mnoha populárních hrách současnosti.

  • Na výše zmíněném veletrhu CeBIT se představí i ESL. Konkrétně mimo jiné zorganizují showmatche, kterých se zúčastní i hráči SK Gaming.
  • V rámci ESL King of the Hill proběhl další showmatch ve Warcraft 3. Obhájce PhoeNix_ReMinD se utkal s vyzyvatelem mouz.BenQ.Romeo. PhoeNix_ReMinD svůj trůn neobhájil, podlehl 2:3.
  • ESL uspořádalo duelový turnaj v Dawn of War. Všechna tři první místa se podařila urvat německým hráčům.

Letem světem e-sporty

Závěrem se dostáváme k dění v e-sports světě. Pojďme se podívat na TOP 5 informací, jež byste měli zaznamenat (zbytek pochopitelně naleznete na www.e-sports.cz.):

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce