Týden ve světě progamingu

Uplynulo dalších sedm dní od posledních informací ze světa progamingu, proto se dva významní představitelé tohoto elektronického sportu hlásí o slovo.

Progamers

3.11.2004

13Com Baseline Plus - profi řešení pro každého

Společnost 3Com Corporation uvedla novou řadu všestranných, snadno použitelných přepínačů místních sítí 3Com Baseline Plus, které do neřízených sítí malých a středních firem přinášejí inteligentní síťové funkce podnikové třídy. Umožňují rozšířit levná řešení pro malé a střední firmy o "inteligentní" funkce jako sdružování linek, segmentaci na virtuální sítě (VLAN), priorizaci provozu a monitorování provozu. 3Com je dlouholetým partnerem českého progamingu a stará se o síťové řešení všech LAN akcí ProGamers.

4.11.2004

Medal of Honor: Pacific Assault Launch Party

V sobotu 13. listopadu se v Palace Cinemas Slovanský dům v Praze uskuteční Launch party představující novou hru Medal of Honor: Pacific Assault. Od 13:00 si budou moci zájemci zahrát tuto akční pecku na 40 počítačích LYNX v Paláci Cinemas a seznámit se tak s mapami a ovládáním hry. Poté se odehraje turnaj o zajímavé ceny (trička, hardware atd...). Kromě toho se na akci představí i špičkové české, polské a maďarské klany ve hře Battlefield: Vietnam, kde půjde o hardware a 80 000 Kč pro vítězný tým. celý článek...

4.11.2004

AMD Cyber Team se chystá do Srbska

Nejlepší český klan AMD Cyber Team se před týdnem vrátil z CPL kvalifikace v Rumunsku s 1500 dolary v kapse, ale letenky do USA mu o fous unikly. Proto není žádným velkým překvapením, že tito borci zkusí o místo na světovém turnaji bojovat ještě jednou, a to na srbsko-černohorské kvalifikaci ve dnech 19.-21. listopadu v Bělehradě. Sestava týmu zůstává beze změn, o organizační věci se bude starat Martin "z-man" Kostka, který je novou posilou týmu. Partnery AMD Cyber Teamu jsou AMD, LYNX, PG Cyber Café a Peugeot. celý článek...

5.11.2004

Česká FIWC kvalifikace ve FIFĚ 2005

Pouhý 1 měsíc po tom, co vyšla hra FIFA 2005, se desítky hráčů z celé České republiky utkají o možnost jet do Berlína na kvalifikační kolo FIWC (FIFA Interactive World Cup). Tato národní kvalifikace se uskuteční v neděli 14.11.2004 v pražském Music Clubu ABATON, hrát se bude na 50 počítačích LYNX. O zábavu hráčů i diváků se postarají organizátoře opravdu velkoryse - je připraveno promítání na 4 plátna a zápasy bude komentovat moderátor ČT Vojtěch Bernatský. Tři nejlepší pak mají zaručenu cestu do Berlína na světové mistrovství, dalšími cenami jsou značkové sportovní oblečení či reklamní předměty EA. celý článek...

5.11.2004

Vychází 19. díl TV pořadu ProGamers

Jediný TV pořad o profi hrách u nás ProGamers má již svůj 19. díl. Celý díl je věnován reportáži ze zajímavé akce - Festivalu leteckých filmů. Dozvíte se v ní, jaké to je létat s leteckým simulátorem a naopak, jak to chodí v realu. V jakých disciplínách se pořádají soutěže leteckých simulátorů a jak náročná je příprava atd... Stahovat jej můžete zde, ve vysoké kvalitě má snímek 190 MB. Pokud jste zvědavi na reportáže z InvexCupu 2004, pak se podívejte ve čtvrtek 12.11. v 18:35 na Galaxii Sport, kde má premiéru 20. díl věnovaný právě této události. celý článek...

6.11.2004

Mezihernový ČMSP turnaj ve WarCraftu III dvojic

Tuto sobotu se v síti heren PG Cyber Café uskutečnil zajímavý turnaj ve strategické hře WarCraft III. Nehrálo se totiž klasicky 1on1, ale soutěžily dvojice, a tak rozhodoval individuální skill hráčů i jejich souhra. Jasnými favority turnaje byla dvojka act!Giacomo a stip]BuchTa, kteří hráli pod jménem Coca Cola Team, své elitní 2on2 týmy ale nasadily i známé klany SkyRiders, MeGame či oGp*BiA. I když Giacomo s BuchTou nebyli tak sehraní jako některé jiné dvojice, jejich sólové umění nakonec zvítězilo a oni si odnesli z turnaje věcné ceny v nejvyšší hodnotě - fotoaparáty za 10.000,- Kč. Na druhém místě skončili borci z týmu SkyRiders, třetí pak oGp*BiA. celý článek...

E-Sports

Česká a slovenská liga v elektronických sportech

Co se děje v Electronic Sports League (dále jen ESL), se dozvíte zde. V ESL se hraje o několik set tisíc korun ve hrách Counter-Strike, Warcraft 3, NHL 2002 a Starcraft: Broodwar.

e-Sports.cz Rapt0r Trophy #1

První ze série Counter-Strike turnajů v herně Rapt0r je za námi. Prvenství si na své konto připsal tým Rapt0r.A. Závěrem připomínám, že po skončení série získá pět nejlepších klanů opravdu velice hodnotné ceny v podobě CS serveru, podložek, atd.

Letem světem e-sporty

  •  Z ruského CS týmu Virtus.pro odešel groove a přišel Woodzy.
  • Německý multiklan mortal Teamwork našel sponzora v podobě ATI a má i nový web.
  •  Český multiklan SkyRiders má nový web.
  •  Ve Skandinávii proběhla LAN Mindtrek 2004, hrálo se o 2150 euro. Do finále se probojovali Destination Skyline a Team redruM. Prvenství získali DS v poměru 16:11.
  •  Co je nového na německé CS scéně, zjistíte zde.
  •  JRC otevřelo v Praze novou hernu. Je vybavena kvalitními PC, připojením, hrami. A aby toho nebylo málo, sponzoruje hned dva týmy - eNemy.JRC a fighters.JRC.
  •  Fragbite updatoval své Counter-Strike žebříčky, ve kterých hodnotí švédské týmy a hráče. Vítězství v klanech opět patří SK Gaming.

 Český multiklan nEophyte posílil svou Call of Duty sekci. Přišel do ní Cross a Intruderr.

Zdroj: E-sports, Progamers

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 2 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 14 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A