Tyto hry v roce 2023 ukončí své služby. Rozloučit se musíme se Zaklínačem nebo Crashem Bandicootem

Přidávat stále nový obsah do již existujících her není jednoduchá práce. Není tedy divu, že někteří vývojáři se rozhodli s tím přestat nebo hru rovnou stáhnou z trhu.

Gwent: The Witcher Card Game

Karetní hra od studia CD Projekt Red koncem roku ukončí aktivní podporu. Poslední sada karet bude přidána do hry v září letošního roku a vývojáři se nechali slyšet, že poté už jen doladí změny, které nové karty způsobí v metě, aby byl Gwent v dobrém stavu, až od něj dají ruce pryč.

Důvodem k ukončení aktivní podpory hry je práce studia na nových hrách z vesmíru Zaklínače. Především na oznámeném remaku prvního dílu série. Aktivní hráčská základna Gwentu se pohybuje okolo tisíce hráčů. Ti sice už nebudou svědky nových karet, ale rozhodně se o svou hru nemusí bát. Není totiž v plánu hru vypnout natrvalo, pouze dle slov vývojářů chtějí předat zodpovědnost za balanc hry přímo hráčům. Zatím ale není úplně jasné, jak o balancování komunita bude rozhodovat.

Diskuze (9) Další článek: Xbox chystá na konec ledna menší prezentaci. Ukáže se Redfall, vyhlížený Starfield ale bude chybět

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,