Ubisoft a Bungie přispívají do fondů pomoci poškozeným v australských požárech

Do Austrálie míří pomoc ze všech koutů světa. I z herního průmyslu.
Ubisoft a Bungie přispívají do fondů pomoci poškozeným v australských požárech

Austrálie se posledních několik týdnů potýká s rozsáhlými požáry, které zachvátily většinu kontinentu. Z celého světa k australskému lidu míří humanitární i finanční pomoc, která přichází ze všech směrů a odvětví. Výjimkou není ani zábavní a herní průmysl. 

Vydavatelský dům Ubisoft Australia a studio Bungie se nyní přidali k těm, kdo přispěl do rozličných fondů. Ubisoft v tuto chvíli již přispěl 30 tisíc dolarů do australského fondu Červeného kříže a fondu Recovery Relief. Vydavatel o tom informoval na svém Twitteru

Bungie pak oznámilo svůj vlastní charitativní program pro pomoc Austrálii skrze organizaci WIRES a NSW Rural Fire Service. Od 16. ledna do poloviny února poběží speciální sbírka s tématickými tričkami a veškerá nasbíraná částka poputuje do těchto dvou organizací. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce