Ubisoft chystá hru pro Revolution

Podle herního časopisu Game Informer chystá Ubisoft pro konzoli Nintendo Revolution akční hru s názvem Red Steel. Na hře pracuje pařížská pobočka jejíž členové se podíleli i na vzniku her Prince of Persia, Far Cry Instincts či Ghost Recon. Red Steel má být klasická FPS, ve které pomocí unikátního ovladače budete mířit zbraní či švihat katanou. Podle některých internetových zpráv se ve hře máte vžít do role muže jemuž mafie zajala snoubenku.

  

Výměnou požadují speciální obřadní katanu. Ovšem otec snoubenky zbraň místo únoscům svěří vám a pošle vás si svoji milou vysekat z rukou únosců. Ve hře nebude problém z úkrytu zabíjet jednou ranou, vystřelovat protivníkům zbraně z rukou a občas je můžete ušetřit, za což vás odmění nějakou zbraní či informací. Skeny z časopisu Game Informer vypadají až zatraceně dobře na to, že Revolution nemá disponovat next-gen grafikou. Uvidíme časem, co se z tohoto slibného titulu vyklube.

Zdroj: Eurogamer, Jeux-France


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A