Ubisoft chystá vlastní battle royale. Hyper Scape má vyjít už příští víkend

Ubisoftu předčasně unikly informace o jejich nadcházejícím battle royale titulu.

Z různých zdrojů přicházejí informace ohledně toho, že by Ubisoft už velmi brzy měl představit svoji novou free-to-play battle royale akci Hyper Scape, která má na PC vyjít už 12. července. Verze pro konzole pak vyjde se zpožděním a nabídne možnost crossplaye. S podrobnostmi jako první přišel insider Rod "Slasher" Breslau, pro kterého to není první a velmi pravděpodobně ani poslední předčasné odhalení. O několik konceptů se pak podělil influencer FFearFFul. Ubisoftu to očividně nijak nevadí, protože pobočka pro Blízký východ jeho příspěvek také sdílela. 

Hyper Scape vsází nejen na rychlou akci, ale velmi důležitou roli v něm bude hrát propojení se streamovací službou Twitch.tv. Podle úniků bude integrace na mnohem hlubší úrovni, než jakou jsme doposud mohli vidět u konkurenčních titulů. Diváci by tak měli mít možnost výrazně ovlivnit průběh hry streamera.

Podobně jako v případě Apex Legends nebo Valorantu si Ubisoft pozval stovky influencerů, profesionálních hráčů a dalších tvůrců obsahu na otestování hry. Ti by v následujících dnech měli začít zveřejňovat své materiály. K tomu velmi pravděpodobně dojde 2. července, jak uvádí stránka fiktivní společnosti Prisma Division, kterou Ubisoft včera spustil. 

Určitě není náhoda, že na 12. července připadá nejen vydání Hyper Scapu, ale také prezentace Ubisoft Forward, která proběhne v rámci Summer Game Festu. Je tedy docela pravděpodobně, že na ní o tomto titulu uslyšíme.

Váš názor Další článek: Uniká trailer a první obrázky z předělávky sci-fi akce Crysis

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,