Ubisoft chystá vlastní battle royale. Hyper Scape má vyjít už příští víkend

Ubisoftu předčasně unikly informace o jejich nadcházejícím battle royale titulu.

Z různých zdrojů přicházejí informace ohledně toho, že by Ubisoft už velmi brzy měl představit svoji novou free-to-play battle royale akci Hyper Scape, která má na PC vyjít už 12. července. Verze pro konzole pak vyjde se zpožděním a nabídne možnost crossplaye. S podrobnostmi jako první přišel insider Rod "Slasher" Breslau, pro kterého to není první a velmi pravděpodobně ani poslední předčasné odhalení. O několik konceptů se pak podělil influencer FFearFFul. Ubisoftu to očividně nijak nevadí, protože pobočka pro Blízký východ jeho příspěvek také sdílela. 

Hyper Scape vsází nejen na rychlou akci, ale velmi důležitou roli v něm bude hrát propojení se streamovací službou Twitch.tv. Podle úniků bude integrace na mnohem hlubší úrovni, než jakou jsme doposud mohli vidět u konkurenčních titulů. Diváci by tak měli mít možnost výrazně ovlivnit průběh hry streamera.

Ubisoft vyšetřuje své zaměstnance kvůli sexuálnímu obtěžování

Ubisoft vyšetřuje své zaměstnance kvůli sexuálnímu obtěžování

Podobně jako v případě Apex Legends nebo Valorantu si Ubisoft pozval stovky influencerů, profesionálních hráčů a dalších tvůrců obsahu na otestování hry. Ti by v následujících dnech měli začít zveřejňovat své materiály. K tomu velmi pravděpodobně dojde 2. července, jak uvádí stránka fiktivní společnosti Prisma Division, kterou Ubisoft včera spustil. 

Určitě není náhoda, že na 12. července připadá nejen vydání Hyper Scapu, ale také prezentace Ubisoft Forward, která proběhne v rámci Summer Game Festu. Je tedy docela pravděpodobně, že na ní o tomto titulu uslyšíme.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |