Ubisoft na Games Convention

Distributor Playman nám zaslal tiskovou zprávu o záměrech společnosti Ubisoft, jejíž tituly k nám dováží, na letošním Games Convention v Lipsku. Tento pohled do budoucnosti nám ukáže silná pokračování slavných sérií

Společnost Ubisoft, jeden z předních světových vydavatelů videoher, zveřejňuje podrobnosti o koncepci svého stánku pro chystaný veletrh GAMES CONVENTION, který se koná 17. - 21. srpna 2005 v Lipsku.

Na ploše více než 500 metrů čtverečních v hale 3 (stánek B 30) bude Ubisoft prezentovat řadu nových titulů. Mnohé z nich, například Tom Clancy`s Ghost Recon Advanced Warfighter a Prince Of Persia 3 (pracovní název), zde budou mít evropskou premiéru. Dále zde budou k vyzkoušení hratelné demoverze her Peter Jackson`s King Kong (pro PS2), Far Cry Instincts (v režimech pro jednoho hráče a více hráčů pro Xbox), Heroes Of Might & Magic V (pro PC), Brothers In Arms Earned In Blood (v režimech pro jednoho hráče a více hráčů pro PC), Tom Clancy`s Rainbow Six Lockdown (pro Xbox) a Darkwatch (pro PS2).

Odpoledne ve středu 17. srpna, což je den vyhrazený pouze pro profesionály z herního průmyslu a média, zve Ubisoft všechny návštěvníky na tiskovou konferenci, která se bude konat ve 13:00 na jeho stánku. Michel Ancel, tvůrce vyhlášené značky Rayman, bude prezentovat svůj nejnovější titul: Peter Jackson`s King Kong. Tato videohra je založena na silně očekávaném celovečerním filmu King Kong od trojnásobného držitele Ocenění Akademie za režii Petera Jacksona (trilogie Pán prstenů), jenž bude mít světovou premiéru 14. prosince. Dále Ubisoft chystá světovou premiéru nového titulu Might & Magic.

Veletržní koncepce společnosti Ubisoft se bude letos točit okolo tématických světů různých her. Kombinací působivých vizuálních a zvukových prvků zaujme představivost svých návštěvníků. Například v replice mexické čtvrti převzaté přímo ze hry Tom Clancy`s Ghost Recon Advanced Warfighter budete cítit autentickou nervozitu a napětí.

Doupě komentuje: Ubisoft tradičně vydává tituly, které jsou velmi očekávané. Jistě bude zajímavé sledovat prezentace třeba dalšího dílu série Heroes Of Might & Magic, Prince of Persia a nebo Ghost Recon.O všech zmiňovaných titulech vás jistě budeme informovat.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce