Ubisoft nám lhal! Z bláta ale skočil do louže

Velké překvapení – jinak snad ani nelze popsat zprávu, která k nám dorazila z francouzských luhů a hájů. Stalo se totiž něco, co nemohl nikdo ani v nejmenším očekávat. Francouzská společnost Ubisoft přišla se zajímavou informací; nakonec je vše úplně naopak a červená čísla, do nichž se údajně dostala, jsou vlastně zelená. Společnost tedy krize netrápí, ba naopak – polstrované židle a klec na zlatého kanárka (ten se dokoupí časem) dostal za to, že prošel náročným „testem“, každý zaměstnanec Ubisoftu. Společnost na otázku, proč se rozhodla k tak závažným krokům, odpovídá takto:

„Našim zaměstnancům chyběla motivace, měli jsme sice v portfoliu velké množství zajímavých titulů, jenže pořád jsme se konkurenční EA dokázali vyrovnat jen kvalitou her, nikoliv jejich kvantitou. Tento problém je již nyní zažehnán; všechny naše zaměstnance jsme pěkně vystrašili - dobrovolně tak teď zůstávají v práci o několik hodin denně déle a navíc za poloviční platy.“  

K údivu všech to ale ani zdaleka není konec krize. Po tom, co Ubisoft následující informaci svým lidem oznámil, se rozhodli poškození zaměstnanci pro hromadnou žalobu. Zlatá klec ani pohodlná židle účel nesplnily…

Francouzské soudy byly v tomto případě více jak shovívavé a celou záležitost vyřídily během jednoho dne. A jak zní ortel? Ubisoft musí kvůli svým nekalým praktikám na zaměstnancích každému poškozenému vyplatit částku ve výši jednoho milionu eur. Myslím, že ani netřeba říkat, kolik lidí u Ubisoftu pracuje…. Respektive pracovalo. Má to tady holt někdo smůlu!

Zdroj: Apríl


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce