Ubisoft odhaluje více oficiálních detailů o akční onlinovce The Division

Minulý měsíc Ubisoft opět šokoval na E3, když představil svůj nový titul Tom Clancy's The Division pro PS4 a Xbox One. Ovšem až teď k nám dopluly první ficiální informace od vývojářů.

Ubisoft minulý rok na konferenci šokoval herní scénu skvěle vypadající hrou Watch Dogs. Letos tomu nebylo jinak, světu představil svůj nový projekt Tom Clancy's The Division, který má redefinovat tuto sérii.

"Našim cílem u Tom Clancy's The Division není nic menšího, než zcela změnit pohled na online RPG hry. S výkonem next-gen konzolí můžeme nabídnout úchvatné prostředí a precizní multiplayer, kde budou hráči spolupracovat ve zhroucené moderní společnosti s důrazem na reálné zpracování," řekl výkonný producent Fredrik Rundqvist.

1370928566-the-division-5.jpg1370928595-the-division-2.jpg1370928598-the-division-3.jpg

V dnešní době žijeme ve složitém komplexním světě, kde se vzájemně propojená pavučina zdánlivě zanedbatelných problému může zhroutit jak domino a tím ochromit společnost během několika málo dní. V The Division ničí nelítostná pandemie New York a kvůli ní selhávají základní prvky společnosti, jako je doprava, jídlo a komunikace. Společnost se mění v jeden velký chaos a v tento okamžik do akce nastupují speciálně vycvičení agenti (vy), aby nastolili opětovný pořádek a získali zpět město.

Tvůrci chtějí podat snad co nejvíce autentický svět a dynamické prostředí, kde velkou roli hrají i ty nejmenší detaily. Ve velkém otevřeném online RPG světě bude nezbytný postup s partou kamarádů, kde každý použije svůj důvtip, dovednosti k přežití a taktickou vyspělost. Váš postup bude následně odměňován bonusovými body a vybavením ze zabitých protivníku, tzv. "loot". Díky tomu si každý bude moci přizpůsobit svého agenta na tisíce způsobů, a to nejen vizuálně. K dispozici bude propracovaný strom schopností a inventář, vše plně k vašim službám. Hledání unikátních předmětů v prostředí tedy bude lákavým zpestřením.

1370928591-brooklyn-riot.jpg

Novinkou pak bude ještě podpora mobilních zařízení, kde se hráč bude moci připojit v reálném čase do dění ve hře a pomoci kolegům.Tato vymoženost umožní nahlížet například na bitvu z ptačí perspektivy a tím získat lepší přehled nad situací. Mobilní člen týmu tak může označovat nepřátele nebo posílat smrtelné útoky ze vzduchu.

Zdroj: Gamepur


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

22.  10.  2018 | | 5 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A