Ubisoft odhaluje více oficiálních detailů o akční onlinovce The Division

Minulý měsíc Ubisoft opět šokoval na E3, když představil svůj nový titul Tom Clancy's The Division pro PS4 a Xbox One. Ovšem až teď k nám dopluly první ficiální informace od vývojářů.

Ubisoft minulý rok na konferenci šokoval herní scénu skvěle vypadající hrou Watch Dogs. Letos tomu nebylo jinak, světu představil svůj nový projekt Tom Clancy's The Division, který má redefinovat tuto sérii.

"Našim cílem u Tom Clancy's The Division není nic menšího, než zcela změnit pohled na online RPG hry. S výkonem next-gen konzolí můžeme nabídnout úchvatné prostředí a precizní multiplayer, kde budou hráči spolupracovat ve zhroucené moderní společnosti s důrazem na reálné zpracování," řekl výkonný producent Fredrik Rundqvist.

1370928566-the-division-5.jpg1370928595-the-division-2.jpg1370928598-the-division-3.jpg

V dnešní době žijeme ve složitém komplexním světě, kde se vzájemně propojená pavučina zdánlivě zanedbatelných problému může zhroutit jak domino a tím ochromit společnost během několika málo dní. V The Division ničí nelítostná pandemie New York a kvůli ní selhávají základní prvky společnosti, jako je doprava, jídlo a komunikace. Společnost se mění v jeden velký chaos a v tento okamžik do akce nastupují speciálně vycvičení agenti (vy), aby nastolili opětovný pořádek a získali zpět město.

Tvůrci chtějí podat snad co nejvíce autentický svět a dynamické prostředí, kde velkou roli hrají i ty nejmenší detaily. Ve velkém otevřeném online RPG světě bude nezbytný postup s partou kamarádů, kde každý použije svůj důvtip, dovednosti k přežití a taktickou vyspělost. Váš postup bude následně odměňován bonusovými body a vybavením ze zabitých protivníku, tzv. "loot". Díky tomu si každý bude moci přizpůsobit svého agenta na tisíce způsobů, a to nejen vizuálně. K dispozici bude propracovaný strom schopností a inventář, vše plně k vašim službám. Hledání unikátních předmětů v prostředí tedy bude lákavým zpestřením.

1370928591-brooklyn-riot.jpg

Novinkou pak bude ještě podpora mobilních zařízení, kde se hráč bude moci připojit v reálném čase do dění ve hře a pomoci kolegům.Tato vymoženost umožní nahlížet například na bitvu z ptačí perspektivy a tím získat lepší přehled nad situací. Mobilní člen týmu tak může označovat nepřátele nebo posílat smrtelné útoky ze vzduchu.

Zdroj: Gamepur

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

včera |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |