Ubisoft otevírá novou pobočku

Francouzskému Ubisoftu se daří. A to dokonce tak dobře, že se jeho vedení rozhodlo zřídit novou pobočku v hlavním městě kanadské provincie Ontario, Torontu. Její otevření přijde herní gigant na 500 milionů kanadských dolarů (cca 8 miliard korun), přičemž toto snažení podpoří i kanadská vláda, která přislíbila do studia nasypat dalších 263 milionů během následujících deseti let.

Otevření pobočky je naplánováno na konec letošního roku, kdy by v ní měl rovněž začít pracovat blíže nespecifikovaný počet zaměstnanců. V průběhu deseti let však představenstvo Ubisoftu očekává, že by mělo nové studio vytvořit až 800 pracovních míst. Co bude pracovní náplní nové pobočky, a zda-li se bude podílet i přímo na vývoji některých projektů, však zůstává ve hvězdách.

"Toronto je jedno ze severoamerických ekonomických a kulturních center, díky čemuž jsou naše očekávání vysoká," prozradil Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, a dodal. "Jsme nadšení, že náš tým rozšíří tamější talentovaní lidé, kteří se tak budou podílet na našem růstu, a budou mít podíl rovněž na budoucím vývoji herního průmyslu."

Zdroj: Shacknews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |