Ubisoft si neuhlídal čínské Assassin's Creed. Podívejte se na ukázky z připravovaného Codename Jade pro mobily

Některá videa byla zablokována Ubisoftem kvůli autorským právům. 


Tentokrát si průšvih může na své konto připsat francouzský Ubisoft. Během velkého ohlašování budoucnosti série Assassin's Creed byla oznámena také mobilní hra, kterou zatím známe jako Project Jade. Už dříve bylo jasné, že nás zavede do Číny, ale vývojáři nejspíš neplánovali, že bychom ho měli v akci vidět už nyní. Nezvládli si uhlídat playtest, a tak se po internetech rozlétla spousta videí z hraní. Na několik minut se můžete podívat tady, tady nebo třeba tady

Pro Ubisoft je ale ještě větším průšvihem to, že si playtest v určitou chvíli mohl zahrát každý. Formulář, přes který se do něj hráči přihlašovali, se také dostal na veřejnost. Nyní už skrz něj ale o přístup zažádat nemůžete. S větším počtem hráčů samozřejmě narostl i počet věcí, které se dostaly ven. Tady se například můžete podívat na část z tvorby postavy nebo si poslechnout zdejší verzi skladby Ezio's Family

Na mobilní hru to nevypadá vůbec špatně. V tomhle případě půjde hlavně o to, jak bude pojatá monetizace a jestli Project Jade bude spíš live service hrou nebo klasickým titulem. Poprvé jsme se do Číny s touto sérií vydali v odbočce AC: Chronicles. Tentokrát to vypadá na mnohem větší dobrodružství. Hráči na velkých platformách budou muset Čínu oželit, ale v budoucnu je čeká třeba Bagdád nebo Japonsko. Nesmíme zapomenout ani na díl, který nás má vzít na lov čarodějnic ve střední Evropě. 

Zdroj: r/GamingLeaksAndRumours

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Český dabing pro Kingdom Come: Deliverance od fanoušků se připomíná novou ukázkou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,