Ubisoft vyšetřuje své zaměstnance kvůli sexuálnímu obtěžování

„Naším cílem je zajistit takové prostředí, na které mohou být naši zaměstnanci, partneři či komunita hrdá – prostředí, které odráží naše hodnoty a všichni se v něm mohou cítit bezpečně.“
Ubisoft vyšetřuje své zaměstnance kvůli sexuálnímu obtěžování

Vypadá to, že odstoupení kreativního ředitele Assassin's Creed Valhalla od projektu nebylo bráno na lehkou váhu. Ubisoft zveřejnil prohlášení, ve kterém hovoří, že společnost právě začala vyšetřovat jisté sexuální „přestupky“ svých vlastních zaměstnanců, ke kterým došlo v nedávných dnech.

Co se týče nedávných obvinění vznesených proti některým členům týmů Ubisoftu: rádi bychom začali s tím, že se všem, kterých se to týká omlouváme – je nám to opravdu líto,“ začal Ubisoft své prohlášení.

Kreativní ředitel nového Assassin

Kreativní ředitel nového Assassin's Creed Valhalla opouští projekt

Je naším cílem, aby naše společnost disponovala inkluzivním a bezpečným prostředím pro naše týmy, hráče a celou komunitu. Víme, že se nám v minulosti tento cíl plnit nedařilo. Musíme na tom rozhodně zapracovat,“ pokračuje.

Zahájili jsme vyšetřování těchto obvinění s podporou specializovaných externích konzultantů. Na základě výsledků šetření jsme plně odhodlání podniknout jakékoli disciplinární kroky. Vzhledem k tomu, že vyšetřování momentálně probíhá, nemůžeme situaci nijak dále komentovat. Dále momentálně přezkoumáváme naší stávající politiku, procesy a systém celkově, abychom pochopili, kde přesně došlo k selhání a díky tomu zabránili dalším prohřeškům tohoto typu,“ ukončuje Ubisoft své prohlášení.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |