Ubisoft zase odkládá. Prince of Persia a Division: Heartland vyjdou až příští fiskální rok

Ve znamení odkladů se nese celý letošní rok a není to jen případ Ubisoftu.

Za poslední rok snad nevyšla ani jedna hra od Ubisoftu bez toho, aby byla předtím alespoň jednou odložena. Stejně na tom je i Prince of Persia: Sands of Time Remake a The Division: Heartland. K nim se navíc přidá i kytarový Rocksmith+. Na všechny si budeme muset počkat o poznání déle, než se plánovalo. Mají totiž dorazit až v příštím fiskálním roce. Může to tedy trvat až do března 2023.

image.png

V případě Prince of Persia jsme alespoň byli ujištěni, že se na něm opravdu stále pracuje. U nového The Division jsou ale okolnosti o něco zvláštnější. Jedná se o free-to-play samostatné pokračování série, které jsme si měli vyzkoušet už pár týdnů po oficiálním oznámení. Odklad ale přišel velmi rychle a s tím dnešním se jen těžko odhaduje, kdy se do těchto titulů opravdu budeme moci pustit. 

Ubisoft začátkem letošního roku oznámil, že hodlá změnit svoji strategii vydávání určitého počtu AAA titulů každý rok a hodlá více zabrousit mezi free-to-play hry. Zatím z jejich nové strategie ale nevidíme žádné výsledky. Doufáme, že v příštím roce nám dokážou, že to byl krok správným směrem. 

Zdroj: Videogameschronicle.com

Váš názor Další článek: Tomb Raider slaví 25 let. Chystá se animák na Netflixu, mobilní hra a porty pro Switch

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Moderní vojenské technologie. AI překoná kalašnikov, deep fake Zelenskyj je mocnější než tank

Moderní vojenské technologie. AI překoná kalašnikov, deep fake Zelenskyj je mocnější než tank

I když je značná část armádních technologií neveřejná a k detailům sofistikovaných systémů se nikdy nedostaneme, nastavené trendy jsou jasné. Směřujeme k automatizovanému bojišti, umělé inteligenci využívané v informačních válkách a internetu vojenských věcí. Konec konvenční války to ale neznamená.

Stanislav Janů
ArmádaTechnologie
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

** Deníky polárníků jsou plné neuvěřitelných příběhů ze života Inuitů ** Některé tvrdí, že dokážou vyrobit ostrý nůž ze zmrzlých exkrementů ** Američtí antropologové to ověřili experimentem

Jaroslav Petr
Archeologie

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách