UFO: Alien Invasion útočí zdarma

Pokud si pamatujete na původní sérii her UFO, počínající titulem UFO: Enemy Unknown, nejspíš se vám zalíbí i volně stažitelná verze UFO: Alien Invasion. Ta totiž v lepším grafickém kabátě v podstatě kopíruje první díl této strategické série.

  

 

Tento nadšenecký projekt je sice teprve ve stádiu vývoje, ale již byla vypuštěna první hratelná verze. Hra by měla být přístupná jak pro systémy Windows, tak i pro různé distribuce Linuxu, kam je dodávaná jako open source. Sami autoři říkají, že se nesnaží přesně napodobit UFO: Enemy Unknown, ale pouze z něj čerpají to nejlepší. Hra je dělaná v upraveném Quake 2 engine a jedním z největších lákadel asi bude možnost hrát ve více hráčích po síti, kdy se můžete postavit na obě strany barikády. Ve verzi, kterou vám dnes přinášíme, sice chybí ještě některé drobnosti, ale jinak je plně hratelná. Pro informace o postupu při vývoji hry si můžete zajít na oficiální stránku projektu.

  

Download (plná verze, 120 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell, Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A