Ujetá střílečka Far Cry 3: Blood Dragon je oficiální, vyjde na začátku května

Jste seržant Rex Colt. Napůl člověk, napůl stroj. Váš úkol je jasný, zastavit armádu zabijáckých kyborgů a zachránit svět.

Ubisoft vystavěl reklamní kampaň kolem Far Cry 3: Blood Dragon na mlčení a údajných únicích informací, což se jim vydařilo na jedničku. Minimálně v mých očích si tahle podivnost vysloužila zájem. Blood Dragon je střílečka stavějící na některých aspektech Far Cry 3, ovšem k jejímu spuštění nebudete potřebovat původní hru.

FC3BD_Badass_Pause.jpgFC3BD_Lab.jpgFC3BD_Minigun_battle.jpg

Otevřené herní prostředí ostrova je tu opět, ovšem tentokrát ho tvůrci prozářili neony a osídlili armádou zabijáckých kyborgů a draky střílejícími lasery z očí. Ano, bude to naprosto tupá střílečka obalená snad všemi myslitelnými klišé z béčkových filmů osmdesátých a devadesátých let. A tvůrci jsou na to pyšní.

Není to vtip, tajemná hra Far Cry 3: Blood Dragon dostává konkrétní obrysy

Není to vtip, tajemná hra Far Cry 3: Blood Dragon dostává konkrétní obrysy

Píše se rok 2007 a Zemi zničila jaderná válka. Cestou k míru by mohla být mocná biologická zbraň ukrytá na vzdáleném ostrově. Vy jste seržant Rex Power Colt, kybernetické komando Mark IV. Vaše mise je prostá, vydat se na ostrov a zjistit informace o tajemné zbrani. A mezitím si to musíte vyřídit s armádou zabijáckých kyborgů a nenechat se přitom sežrat kovovými žraloky či uškvařit lasery střelícími draky.

FC3BD_OMEGA_door.jpgFC3BD_shotgun.jpgFC3BD_Sniper.jpg

Far Cry 3: Blood Dragon staví na nekompromisní akci a stylovém zpracování evokujícím zmíněná akční béčka. Hlavního hrdinu ztvární hollywoodský herec Michael Biehn (Terminátor, Vetřelci atd.) a stylový hudební doprovod vytvořila australská hudební formace Powerglove.

Blood Dragon vyjde ve stahovatelné podobě na PC, X360 a PS3, přičemž na PC by měla být dostupná i klasická disková verze. Hra se objeví už 1. května za cenu 12 liber (necelé čtyři stovky korun). Pokud si hru předobjednáte (Steam, Ubi shop) na PC, dostanete soundtrack.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A