Ukončení betatestingu programu Steam od společnosti Valve

Dnešního dne společnost Valve oznámila ukončení betatestingu vlastního programu Steam, jehož provoz bude zastaven v úterních večerních hodinách. Spuštění finální verze proběhne následující den. Někteří z vás asi nebudou vědět, co tento program umí a nač by jim mohl sloužit. Program Steam se v prvé řadě zaměřuje na updatování produktů od spol. Valve, a to především her Half-Life (v budoucnu také Half-Life 2), Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero a dalších populárních módů vycházejících ze hry Half-Life (např. mód Ricochet, Team Fortress Classic, Day of Defeat). Tento program dále umožňuje vyhledávání herních serverů, informuje uživatele o novinkách a posledních úpravách her. Součástí je také vnitřní komunikační messenger typu ICQ, zapomocí něhož můžete komunikovat přímo ve hře s vašimi kamarády. Pokud si budete chtít zkrátit čas, program také obsahuje tři jednoduché deskové hry (šachy, piškvorky a hru go). Do úterního večera máte ještě možnost vyzkoušet betaverzi, kterou můžete stáhnout na oficiálních stránkách programu: http://www.steampowered.com/

 

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A