Ultimate Steroids – jak jsem ničil vesmír

Hra jménem Asteroids je již stařec herního průmyslu. Vždyť také první verze se na světě objevila již v roce 1979 a za jejím vznikem nestál nikdo jiný než sama společnost Atari. Dnes je to již více jak 20 let a stále ji má v oblibě hodně hráčů. Zářným příkladem budiž dnešní plná hra, která vás uchvátí svým zpracováním.
Ultimate Steroids – jak jsem ničil vesmír
Hra jménem Asteroids je již stařec herního průmyslu. Vždyť také první verze se na světě objevila již v roce 1979 a za jejím vznikem nestál nikdo jiný než sama společnost Atari. Dnes je to již více jak 20 let a stále ji má v oblibě hodně hráčů. Zářným příkladem budiž dnešní plná hra, která vás uchvátí svým zpracováním.

Vezmeme to pěkně zkrátka a nebudeme nadále opěvovat to, co hra jménem Asteroids v minulosti znamenala, něco z toho stálo v úvodu článku, ale pustíme se přímo do jádra samotného problému, tedy přesněji řečeno hry a řekneme si, v čem tkví její kouzlo a co vše může nabídnout dnešnímu hráči.

Ultimate SteroidsUltimate Steroids

Po spuštění hry vás přivítá dle mého vkusu trochu odfláknuté menu, kde máte na výběr spoustu voleb. Popisovat je zde nebudu, protože každý, kdo zvládá anglický jazyk alespoň na elementární úrovni, nebude mít problémy a bude vědět, o čem je řeč výrazy typu New game pochopí. Celkem na nás autoři připravili 22 unikátních levelů, které se vás budou snažit zaujmout hlavně svým vzhledem. A musím říci, že jsem byl mile překvapen, protože je to opravdu pastva pro vaše oči – jednak jsou všechna pozadí pěkně provedena a také tu spousta věcí exploduje a stále tu máme nějaký ten výbuch, což hře dává tu správnou „šťávu“.

Ultimate SteroidsUltimate Steroids

Ve hře budete ovládat raketku, která bude ničit asteroidy. Ta je zde stylizovaná do takové 3D otáčivé šipky. V průběhu hry sbíráte různé bonusy opravující nebo vylepšující vaši loď či zbraně. Ovládání je stejné jako u předchozích her tohoto typu, tj. proletíte-li obrazovkou vlevo, objevíte se napravo. Na hru máte 3 životy a jakmile je ztratíte, je s vámi konec a jste vyzváni, abyste zaznačili své jméno do tabulky nejlepších střelců. Zde je uveden váš konečný level i výsledný počet bodů.

Co říci závěrem? Ultimate Steroids je jedna z povedených her, která si jistě zaslouží vaši pozornost. Nejenže má skvělou hratelnost, která vás u hry udrží docela dlouho, ale ona exceluje i svým perfektním zpracováním a navíc neobsahuje žádné bugy, jenž by kazily hru.

Homepage: http://www.steroidsgame.cjb.net/.

Download (3,7 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |