Umělecké pohlednice z Grand Theft Auto 5 zastíní i nejlepší modifikace

GTA 5 opravdu není jen o modifikacích a nejhezčí grafice. Špičkový je i umělecký dojem.

Grand Theft Auto 5 je pravděpodobně hrou s nejvděčnější moderskou základnou na trhu. Téměř každý měsíc se na internetu objeví nějaká nová modifikace, často ale hráčům kvůli tomuto návalu uniká, že GTA 5 není jen o nejhezčích kalužích deště a paprscích slunce. Hra má neopakovatelný umělecký styl, který dokáže na fotografiích patřičně vyniknout. 

Díky pestrým nástrojům pro pořizování a úpravu snímků přímo ve hře se vám může povést opravdu krásná pohlednice z herní adaptace Los Angeles a přiléhavého okolí. A právě na to jsme se rozhodli zaměřit v naší čerstvé galerii, kde najdete nejhezčí a nejstylovější umělecké snímky ze San Andreas. Protože opravdu je na co koukat. 

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Diskuze (3) Další článek: Borderlands: Game of the Year Edition má rating pro PS4 a Xbox One

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,