Uncharted, God of War a další značky Playstationu by mohly zamířit na mobily

Některé ze slavných herních značek Sony se možná brzy dostanou také na mobilní zařízení.

Vypadá to, že Playstation by rád některé ze svých proslulých herních značek přivedl také do světa mobilních her. Sony totiž zveřejnilo nový inzerát na pracovní pozici, který naznačuje, že by mohl vybraný kandidát mít za úkol práci s mobilními hrami a jejich vývojem. 

Dotyčný by měl "vést vývoj a strategii mobilních her a pomáhat tvořit budoucnost hraní ve studiu světové úrovně. Povedete rozšíření vývoje her z PC a konzolí na mobily a budete se soustředit na úspěšné adaptování úspěšných značek Playstationu pro mobily," popisuje inzerát novou pozici. 

Dá se tedy očekávat, že se Sony chystá převádět na mobilní zařízení především ty největší značky jako je God of War, Gran Turismo nebo třeba Uncharted. To ostatně odpovídá i čerstvě odhalené strategii společnosti, která hovořila o tom, že se hodlá zaměřovat především na své největší značky. Uvítali byste některou z exkluzivit Playstationu na mobilních zařízeních?

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Just Dance 2021: prvotřídní trsání do obýváku | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,