Únik halloweenského eventu do Apex Legends láká na zombíky a noční mapu

Apex očividně chystá mnohem více, než se původně očekávalo.
Únik halloweenského eventu do Apex Legends láká na zombíky a noční mapu

Battle royale hra Apex Legends nedávno spustila třetí sezónu spolu s novou mapou, legendou a macatým Battle Passem. To samo o sobě stačí na přilákání další vlny hráčů a nových fanoušků, očividně to ale není zdaleka všechno. Hbití fanoušci, co dolují data a informace z herních souborů, totiž vyrukovali se speciálním eventem, který se chystá na říjnový Halloween. 

Apex Legens láká novým trailerem, dočkáme se nové mapy i rozmarů počasí

Apex Legens láká novým trailerem, dočkáme se nové mapy i rozmarů počasí

Můžeme-li tak věřit jednomu z leakerů s nickem Shrugtal, do hry dorazí speciální event Fight or Fright, který s sebou přinese původní mapu King's Canyon v nočním provedení. Event nabídne i speciální režim Shadowfall, ve kterém se budou hráči snažit dostat přes mapu do záchranného vznášedla. Třešničkou na dortu budou i různé obludy a zombíci, co se budou pohybovat po mapě. 

Všichni hráči, kteří během útěku zemřou, se navíc taktéž promění v zombíky a budou se snažit zbylým přeživším překazit zdařilý úprk. Samozřejmostí mají být i unikátní skiny a další chuťovky včetně hudební znělky, kterou si můžete poslechnout níže. 

Z úniku to všechno zní velmi zajímavě a především neotřele. Doufejme tedy, že jde o pravdivé informace a Respawn vše brzy odhalí oficiálně. 

Nejnovější komentáře