Únik informací hovoří o VR od Valve společně s VR prequelem Half-Life

Na internetu se objevily obrázky údajných VR brýlí od Valve. A také informace o dalším Half-life. Jen by u něj měla chybět číslovka 3.
Únik informací hovoří o VR od Valve společně s VR prequelem Half-Life

Na portál Imgur se dostaly zajímavé fotografie předpokládané VR platformy od Valve, které dost možná měly ještě nějakou dobu zůstat hezky za zavřenými dveřmi. Nebo jde snad o vychytralý způsob, jak se dostat s novým produktem do povědomí?

Je nutné hned na začátku podotknout, že jde o fotografie, které byly údajně pořízené v průběhu července (na jedné z fotografií je na počítači datum 25.7.2018) a nejsou ověřené. Může jít tedy o podvrh, ale pokud ano, jde o neuvěřitelně propracovaný podvrh. Vzhledem k tomu, kolik headsetů je na fotografiích a jaké mají detaily je dost nepravděpodobné, že by někdo byl až tak důsledný.

7dba5e18-cce2-4f5d-ba20-89b0dbb9c85282addba5-0dec-4a8a-be54-d5ca564b005653b9af5d-e59f-401b-8b15-51a761344aef

Další možností je, že Valve pracuje na novém Vive headsetu pro HTC. Právě s ním má totiž partnerství ohledně HTC Vive a HTC Vive Pro. Ohledně nového VR od Valve zatím navíc nebyla ani žádná šuškanda a jde o víceméně první informaci, která jeho existenci zmiňuje.

Nízké prodeje Vive máme, protože jsme všechno vyprodali, hlásí HTC

Nízké prodeje Vive máme, protože jsme všechno vyprodali, hlásí HTC

Nejvíce se o tématu rozepsal web Uploadvr, který zašel poměrně dost do hloubky celé záležitosti. Mluví o informacích, které webu sdělil nejmenovaný zdroj. Vzhledem k povaze informací je ale pochopitelné, že zůstává utajený. Na stránkách se hovoří o tom, že by VR brýle měly mít rozhled do 135 stupňů a kromě headsetu byste k němu měli dostat i ruční ovladače a především hru Half-Life VR. Chytrý způsob, jak se vyhnout trojce. 

PS VR prodalo tři miliony kusů, mezi hrami vede Skyrim

PS VR prodalo tři miliony kusů, mezi hrami vede Skyrim

VR prodeje zatím sice nejsou nijak oslnivé, ale vzhledem k tomu, kolik typů VR se postupně objevuje to vypadá, že budoucnost platformy zatím není nijak pochmurná. Zbývá jen počkat, kdy bude technologie dostatečně dostupná, aby se prosadila na masovém trhu. Uvítali byste Half-Life ve VR?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A