Únik informací hovoří o VR od Valve společně s VR prequelem Half-Life

Na internetu se objevily obrázky údajných VR brýlí od Valve. A také informace o dalším Half-life. Jen by u něj měla chybět číslovka 3.
Únik informací hovoří o VR od Valve společně s VR prequelem Half-Life

Na portál Imgur se dostaly zajímavé fotografie předpokládané VR platformy od Valve, které dost možná měly ještě nějakou dobu zůstat hezky za zavřenými dveřmi. Nebo jde snad o vychytralý způsob, jak se dostat s novým produktem do povědomí?

Je nutné hned na začátku podotknout, že jde o fotografie, které byly údajně pořízené v průběhu července (na jedné z fotografií je na počítači datum 25.7.2018) a nejsou ověřené. Může jít tedy o podvrh, ale pokud ano, jde o neuvěřitelně propracovaný podvrh. Vzhledem k tomu, kolik headsetů je na fotografiích a jaké mají detaily je dost nepravděpodobné, že by někdo byl až tak důsledný.

7dba5e18-cce2-4f5d-ba20-89b0dbb9c85282addba5-0dec-4a8a-be54-d5ca564b005653b9af5d-e59f-401b-8b15-51a761344aef

Další možností je, že Valve pracuje na novém Vive headsetu pro HTC. Právě s ním má totiž partnerství ohledně HTC Vive a HTC Vive Pro. Ohledně nového VR od Valve zatím navíc nebyla ani žádná šuškanda a jde o víceméně první informaci, která jeho existenci zmiňuje.

Nízké prodeje Vive máme, protože jsme všechno vyprodali, hlásí HTC

Nízké prodeje Vive máme, protože jsme všechno vyprodali, hlásí HTC

Nejvíce se o tématu rozepsal web Uploadvr, který zašel poměrně dost do hloubky celé záležitosti. Mluví o informacích, které webu sdělil nejmenovaný zdroj. Vzhledem k povaze informací je ale pochopitelné, že zůstává utajený. Na stránkách se hovoří o tom, že by VR brýle měly mít rozhled do 135 stupňů a kromě headsetu byste k němu měli dostat i ruční ovladače a především hru Half-Life VR. Chytrý způsob, jak se vyhnout trojce. 

PS VR prodalo tři miliony kusů, mezi hrami vede Skyrim

PS VR prodalo tři miliony kusů, mezi hrami vede Skyrim

VR prodeje zatím sice nejsou nijak oslnivé, ale vzhledem k tomu, kolik typů VR se postupně objevuje to vypadá, že budoucnost platformy zatím není nijak pochmurná. Zbývá jen počkat, kdy bude technologie dostatečně dostupná, aby se prosadila na masovém trhu. Uvítali byste Half-Life ve VR?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma