Únik informací potvrzuje remaster prvního Crysis, slibuje i ray tracing

Nové Crysis se nekoná, ale návrat jedničky rozhodně fanoušky série také potěší.
Únik informací potvrzuje remaster prvního Crysis, slibuje i ray tracing

Crytek tak dlouho hráče škádlil náznaky oznámení nového Crysis, že bylo neodvratné, aby fanoušci čekali na jakékoliv šlápnutí vedle. Nakonec se pomyslné ucho utrhlo, když se na stránkách Crysis objevila ne zrovna úmyslně zveřejněná lákadla na remasterovanou verzi prvního dílu hry. Remaster prvního dílu série vyjde na současné generaci konzolí, PC i Nintendu Switch. Slibuje i ray-tracing.

6cdb9c96-91b8-45f7-9c49-762b257b718a
Někdo na stránkách omylem zveřejnil nejen upoutávku, ale i instrukce "Prosím použijte tento:"

Crytek na nové oznámení Crysis lákal v průběhu posledních měsíců vícekrát. Nejdříve údajným aprílovým žertíkem, kdy se na stránkách hry objevil Nomád. Později také tweetem, který po více než třech letech mlčení obnovil aktivitu twitterového účtu Crysis. Nyní tak víme prakticky jistě, že remaster opravdu přijde a čekáme v podstatě jenom na oficiální oznámení a doufejme, že i nějakou malou ukázku. 

Těšíte se na návrat Nomáda v boji proti chapadlovitým emzákům?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |