Uniká název i vzhled nové mapy do PUBG. Podívejte se, jak vypadá

Uniká název i vzhled nové mapy do PUBG. Podívejte se, jak vypadá

Nejnovější aktualizace battle royale akce PUBG prozradila solidní dávku informací.

Fanouškovská základna často umí divy a z čerstvých updatů pro hry se dá zjistit spousta užitečných informací. Ta nejnovější aktualizace do battle royale akce PlayerUnknown's Battlegrounds zdá se prozradila název i vzhled připravované čtvrté mapy.

Už v dřívější ukázce nám tvůrci odhalili, že nová mapa bude zasněžená, což dobře završí pestrost prostředí ve hře. Jeden z uživatelů se zahrabal do dat nového updatu, který nedávno dorazil na testovací servery a my jsme tak dostali fůru nových informací. 

Za prvé, nová mapa se dost pravděpodobně bude jmenovat Dihor Otok, bude o něco menší než Erangel, ale o dost větší než Sanhok. Ostatně se podívejte na obrázky v aktualitě a dostanete přibližnou představu. 

Mezi další novinky patří především trhavina C4, která podle všeho doplní nabídku výbušných zařízení ve hře a hráči budou moci plánovat léčky na nic netušící protivníky. Data mimo jiné odhalují také spoustu nových skinů a oblečení, a především solidní změny v systému počasí, které bude mnohem pestřejší než současná mlha a lehký déšť. Dočkat bychom se měli bouřek a dalších rozmarů. 

Počkejme si tedy na oficiální informace, zatím to ale vypadá opravdu dobře.

Určitě si přečtěte

Články odjinud