Unikla fotka možného ovladače pro PS5, moc lidí ale nenadchl

Na Twitter si našla cestu fotografie něčeho, co vypadá jako ovladač další generace. Pokud tomu tak ale je, bude asi dost fanoušků Sony zklamaných.
Unikla fotka možného ovladače pro PS5, moc lidí ale nenadchl

Potenciální Dualshock 5, který se podařilo zachytit na fotografii vyvolává vášnivé diskuse mezi příznivci černé konzole od Sony. Twitterový účet Ray Sekira totiž ukázal novinku, která by měla sloužit k ovládání PlayStationu 5 a její design upřímně není úplně lákavý. 

Na obrázku můžeme vidět již dříve spekulovanou variantu, že ovladače k PlayStationu 5 budou disponovat místo touchpadu rovnou dotykovou obrazovkou. Ta ale na první pohled působí tak trošku zbytečně, jako tomu bylo i nyní u touchpadu, který využilo jenom minimum her v jiném duchu, než jako pouhé tlačítko.

State of Play v kostce: Sony ukázalo nadcházející projekty Playstationu

State of Play v kostce: Sony ukázalo nadcházející projekty Playstationu

O tom, jestli jde o skutečnou podobu ovladače, který budeme v budoucnu třímat v rukou, můžeme zatím jenom přemýšlet. Každopádně ale můžeme říci, že reakce nejsou úplně pozitivní a spoustě lidí se nechce ani moc věřit, že by Sony něco takového opravdu do světa chtělo vypustit. A v případě těch, kteří věří se objevují stížnosti na to, že displej bude jenom dalším upírem pro baterii a navíc opět zvýší cenu ovladačů. Jak to s Dualshockem 5 opravdu bude se ale zatím zřejmě ještě nějakou dobu nedozvíme a záleží tak v podstatě jenom na tom, čemu chceme věřit.