Unikly covery k spekulované předělávce kultovního Resident Evilu 3

Po remaku druhého dílu to byla jen otázka času.

Prakticky ihned po vydání špičkového remaku Resident Evilu 2 se internetem začala šířit šuškanda ohledně možné předělávce třetího dílu s podtitulem Nemesis. Po mnoha náznacích a únicích tu nyní máme pravděpodobně největší pomrknutí - uniklý artwork ro obal hry. 

V tuto chvíli se na PS Store stránce objevily dva covery, které samozřejmě byly ihned odstraněny. Vidět je na nich nejen samotný redesign monstra Nemesis, ale mimo jiné i Jill Valentine a Carlos Oliviera. 

resident_evil_3_remake_leaked_art_1.jpgresident_evil_3_remake_leaked_art_3.jpg

Unikl mimo jiné i cover pro připravovanou týmovku Project Resistance, o které už ledacos víme. Co říkáte na Nemesis v novém podání? Předpokládáme oficiální odhalení na letošních cenách The Game Awards v prosinci.

resident_evil_resistance_leaked_art_2.jpg
Diskuze (6) Další článek: Sony PlayStation má 25 let. Připomeňte si vývoj nejslavnější herní konzole

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Budoucí smartphony ochrání Gorilla Glass Victus 2. Displej má přežít i při pád telefonu ze dvou metrů na asfalt

Budoucí smartphony ochrání Gorilla Glass Victus 2. Displej má přežít i při pád telefonu ze dvou metrů na asfalt

** Corning představil ještě odolnější sklo pro telefony ** Zůstává má stejná odolnost škrábanců jako u skla Victus ** Dvojka však vylepšuje odolnost vůči pádům na beton a asfalt

Martin Chroust
Victus 2Gorilla GlassSmartphony
Ve Windows 11 bude další reklama. Microsoft v nabídce Start promuje OneDrive

Ve Windows 11 bude další reklama. Microsoft v nabídce Start promuje OneDrive

**Microsoft experimentuje s další reklamou v programu Windows Insider. **V nabídce Start se objevují výzvy k zálohování na OneDrive a vytvoření účtu Microsoft. **Brandon LeBlanc tvrdí, že Microsoft změnu zdokumentoval, jenže popis to byl nekonkrétní.

Petr Urban
Windows 11Windows InsiderMicrosoft
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

19:07 | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
1. prosince | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách