Unikly informace o zasazení čtvrtého BioShocku. Podíváme se na Antarktidu

Z podvodního města Rapture a přes Columbii v oblacích se přesouváme až na Antarktidu.

Novinář Colin Moriarty v pátek publikoval na platformě Patreon pro předplatitele jisté detaily o probíhajícím vývoji dalšího dílu BioShocku. Podle něj by se měl nadcházející počin odehrávat během šedesátých let minulého století ve fiktivním městě na Antarktidě.

Moriarty nám tvrdí, že příběh bude navazovat na linku z předešlých her a vývojáři z Cloud Chamber chystají titul vydat pravděpodobně v roce 2022. 

Bude se to odehrávat během šedesátých let v antarktickém městě s názvem Borealis,“ říká Moriarty. „Hra je vyvíjena pod krycím názvem Parkside... Vývojářský tým dostal neuvěřitelnou volnost k tomu, aby perfektně odvedl svou práci.“ Dále dodává: „Samotná hra se drží ve velkém utajení. Patrně si velmi dobře uvědomují, že po vydání bude srovnávána s dílem Kena Levina (tvůrce BioShocku).“ 

Vydavatelé z 2K v prosinci 2019 oznámili, že začaly práce na rozšiřování BioShock univerza, které mají pokračovat po několik následujících let. Na BioShocku 4 se podílí designér jedničky Jonathan Pelling, Hoagy de la Plante - tvůrčí režisér originálu nebo Scott Sinclair, který rovněž pracoval na prvním a třetím BioShocku. Některé další informace z dřívějška tohoto roku nám naznačují, že BioShock 4 bude plnohodnotnou open-world hrou. Nu necháme se určitě překvapit. 

Diskuze (1) Další článek: Recenze hry Disco Elysium - Final Cut. Detektivka, která by vydala na knižní sérii

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

** Google si občas ve vyhledávači připraví skryté animace či hry ** Tentokrát se týká fotbalového mistrovství světa ** Stačí do vyhledávače v mobilu zadat dvojici slov...

Martin Chroust
VyhledávačSmartphonyMobilní hry
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách