Unikly první střípky informací z připravovaného pokračování Deus Ex

Další Deus Ex je velmi očekávanou hrou. Poslední díl sice neoslnil revoluční grafikou, ale naopak dominoval v úchvatném prostředí a skvělém příběhu. Co nás čeká dál?
Unikly první střípky informací z připravovaného pokračování Deus Ex

Nesmíme samozřejmě zapomenout na augmentace a různá vylepšení, která hrála ve hře prim. Jak už jistě víte, nyní se horlivě připravuje další pokračování a mnoho dalších zajímavostí, které jsou sjednoceny pod taktovkou Universe. Hra nové generace by měla vyjít podle spekulací začátkem příštího roku, ale datum není ještě oficiální, takže informaci musíme brát s velkou rezervou.

Nově uniklé informace hovoří o hlavním hrdinovi Hiroshi Saito a jeho postavě. Hiroshi má být agentem stínů Iluminátů, který má za úkol infiltrovat se do budovy první koalice a vyměnit vůdce. Na jeho cestě opět budeme moci volit způsob tichého zabíjení nebo pořádnou řežbu s moderní technikou.

Eidos připravuje Deus Ex nové generace, vyjde na PC a konzolích

Eidos připravuje Deus Ex nové generace, vyjde na PC a konzolích

Saito je velmi zajímavý chlapík. Nelítostný, arogantní, mazaný a nesympatický. Neprojeví ani špetku emocí, ale na druhou stranu je disciplinovaný a inteligentní s mírným japonským přízvukem. No, není to zrovna vysněná hlavní postava, Eidos ale určitě něco vymyslí.

První informace o hlavním hrdinovi jsou tak přinejmenším zajímavé, protože charakterem spíše připomíná klasického záporáka, než hlavního hrdinu. Uvidíme, jak to nakonec bude, až nám vývojáři prozradí více.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole