Uniklý rozpis vydání her od Blizzardu

Blizzard nikdy nedává na vědomí vydání svých her příliš dopředu, nicméně vnitřní odhady a plány mají a jeden takový dokument, poměrně hodnověrný, se objevil na internetu. Podle data v záhlaví je sice už osm měsíců starý, ovšem rozhodně zajímavý. Pokud se do tabulky podíváme, zjistíme například, že se dočkáme Diabla 3 na konci příštího roku a Blizzard už počítá se dvěma datadisky pro něj.

blizzardslate.jpg

Battle Net čeká sekce s prodejem map (Map Market) a na začátku roku 2012 by se na něm měly objevit k prodeji i hry od third party společností, díky čemuž by měla služba konkurovat Steamu. Trochu zvláštní je směřování Starcraft 2: Heart of Swarm na stejný kvartál jako Diablo 3, ale známe Blizzard a jejich věčné odklady. Záhadu představuje SC2 Phoenix, možná vzkříšení konzolové Novy? WoW Brazil by mělo být spuštění portugalské verze hry a Titan je snad zmiňované nové MMO. Jeho vydání zároveň s pátým datadiskem WoW ale nedává moc smysl. Zbytek mluví sám za sebe. Křížky do kalendáře si podle rozpisu dělat nebudeme, nicméně obrázek určitě stojí za pozornost. 

Zdroj: MMO Champion         
 

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

včera |
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A