Univerzitní budovatelská strategie Two Point Campus se odkládá na srpen

Na oživení studentských let si ještě chvíli počkáme.

Po budování vlastní nemocnice se pomalu ale jistě přesouváme k univerzitě. Two Point Campus se k nám chystalo v květnu letošního roku, nakonec se dle čerstvých informací odkládá na 9. srpna, tedy o pár měsíců. 

Podle vývojářů jim čas navíc pomůže vytvořit tu nejlepší možnou hru, kterou si fanoušci užijí napříč všemi platformami. Ambice studia naznačují, že chtějí hru vydat ve skvělém technickém stavu na všech platformách, což rozhodně vítáme. 

Titul k nám dorazí na PC, Switch a obě generace konzolí včetně Game Passu.

Váš názor Další článek: Vzniká remake prvních dvou dílů akce Max Payne. Na tvorbě spolupracuje Rockstar s Remedy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru